Προς το περιεχόμενο

Wind καρτοκινητή (Μετρό Σύνταγμα και Ομόνοια) : 1300' προς όλους και 4gb με 10 ευρώ κάθε μήνα.


BritGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο, τι λέει ο τίτλος, και η προσφορά ισχύει για πάντα, σύμφωνα με τους εξωτερικούς πωλητές στους σταθμούς Μετρό. Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη σε καταστήματα και δίνεται με νέο αριθμό καρτοκινητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, BritGreek είπε

Ο, τι λέει ο τίτλος, και η προσφορά ισχύει για πάντα, σύμφωνα με τους εξωτερικούς πωλητές στους σταθμούς Μετρό. Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη σε καταστήματα και δίνεται με νέο αριθμό καρτοκινητου.

Και κόστος sim;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύουν μια χαρά, είναι μια προσπάθεια των εταιριών να μαζέψουν πελάτες που αλλιώς δεν θα τους είχαν ποτέ χωρίς να ελέγχονται στο τι παρέχουν από την ΕΕΤΤ ούτε από τον ανταγωνισμό .... (είναι ένα είδος στρατηγικής απελπισίας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What's up εχω πάρει ο ίδιος αρκετά για τη δουλεία αλλά και για τους δικούς μου από Σύνταγμα και παίζουν κανονικά εδώ και πάνω από δύο χρόνια. Promotion λέγεται με προνομιακούς αριθμούς και υπάρχει πάντα στους σταθμούς, με διαφορετικά πακέτα. Χρόνια γίνεται αυτό. 

34 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Είχε βάλει και η Cosmote κάτι ανάλογο, απλά με 1500 προς όλους/ 1.5 Gb data, πιθανότατα ισχύει και για wind.

Έχω τέτοια και τα Gb γίνονται 2600 μέσω του application. 

49 λεπτά πριν, Unlock solution είπε

Και κόστος sim;

Πακετάκι 10 ευρώ μαζί με τον πρώτο μήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πρόσφατα έβλεπα wind με 10€ 30Gb, σήμερα είχε 29Gb. Αυτά είναι πραγματικά; Σκέφτομαι να πάρω για το χωριό, για μια βδομάδα το Πάσχα μια χαρά θα είναι. Όταν αδειάσει πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε πόσο καιρό απενεργοποιείται το νούμερο αν δεν βάλεις κάρτα? Σκέφτομαι να το περάσω σε συναγερμό που θα του κάνω εγώ κλήση

Επεξ/σία από salmador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

αν περασει κανεις παιδια να τους ρωτησει μεχρι τι ωρα θα ειναι εκει και αν θα ειναι και αυριο
ευχαριστω

Είναι κάθε μέρα, μέχρι το μεσημέρι. Τους βλέπω εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με επιφύλαξη για τις 30ημέρες, νομίζω πως είναι 25ημερες διάρκειας το πακέτο. Οπως επισης οτι η ελαχιστη καρτα ειναι 12€.

Καλό θα ήταν αν κάποιος βρει άλλης εταιρίας με 30ημέρες πακέτο και 10€ κάρτα να προτιμήσει αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jason13 είπε

Υπαρχει κανα πακετο απο αυτους που πουλανε στο μετρο που να κραταει 12 μηνες ; χωρις να βαζεις καρτα καθε μηνα/διμηνο;

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...