Προς το περιεχόμενο

Wind καρτοκινητή (Μετρό Σύνταγμα και Ομόνοια) : 1300' προς όλους και 4gb με 10 ευρώ κάθε μήνα.


BritGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, wendigo είπε

Υπαρχει ΓΕΝΙΚΑ κανενα πακετο που να κραταει παραπανω απο τριμηνο? Δηλαδη να μη χρειαζεται ανα 3 μηνες να βαζεις καρτα

Off topic - Off topic - Off topic

Από τους "μεγάλους" δεν υπάρχει, όλοι στο τρίμηνο θέλουν κάρτα.

Εναλλακτική, https://www.intertelecom.gr/ όπου κοστίζει 15€ η sim με 5€ υπόλοιπο το οποίο αν κάνεις ελάχιστη χρήση μπορεί να κρατήσει μήνες.

Off topic - Off topic - Off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το "για παντα" της wind το εχουμε δει.. πακετα που ειχε που σου εδιναν της παναγιας τα ματια με 8,50 ευρω για 30 μερες τα εχουν παει στις 25 μερες και τα εχουν ακριβυνει κ διαφορα αλλα τετοια "ωραια" οπως ετησιες συνδρομες για να μπορεις να εχεις αυτο το "προνομιακο" πακετο. επισης την προσφορα που με την ανανεωση σου εδινε 500mb για 30 μερες, το εκαναν 15 μερες πλεον.. σορρυ για το offtopic.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν καποιος βρει σιμ καρτα που να κραταει 12 μηνες χωρις ανανεωση να μου πει. Που μας εκαναν να πληρωνουμε τα gsm trackers ανα 3μηνο. #%%#$#%#

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ όσα είχα πάρει ήταν από το Σύνταγμα. Για κάποιο λόγο δεν εμπιστεύομαι και πολύ την περιοχή της Ομόνοιας. Στο Σύνταγμα είναι και οι τρεις εταιρείες με promoters, μόνιμα μέχρι το μεσημέρι, εκτός αν βρέχει. Περνάω καθημερινά. Τα πακέτα που δίνει η vodafone είναι συνήθως μόνο για ένα χρόνο, άρα να ρωτάτε αν είναι για πάντα. Τα Cosmote πάντως, λειτουργούν κανονικά με την προσφορά εδώ και δύο χρόνια, όπως ξαναέγραψα. Βασικό είναι να περάσει ο αριθμός εκείνη την ώρα στο όνομά σας, διαφορετικά μην το κάνετε. Εννοείται ότι τα πακέτα δίνονται μόνο με επίδειξη της ταυτότητάς σας.

Επεξ/σία από BritGreek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, wendigo είπε

Υπαρχει ΓΕΝΙΚΑ κανενα πακετο που να κραταει παραπανω απο τριμηνο? Δηλαδη να μη χρειαζεται ανα 3 μηνες να βαζεις καρτα

cosmote ειναι 3-μηνο με 12€ ανανεωσης.

(edit: διορθωση 3-μηνο, εκ παραδρομης εγραψα λαθος 4-μηνο, οπως ηταν πριν τις προσφατες αλλαγες δηλαδη).

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BritGreek είπε

Εγώ όσα είχα πάρει ήταν από το Σύνταγμα. Για κάποιο λόγο δεν εμπιστεύομαι και πολύ την περιοχή της Ομόνοιας. Στο Σύνταγμα είναι και οι τρεις εταιρείες με promoters, μόνιμα μέχρι το μεσημέρι, εκτός αν βρέχει. Περνάω καθημερινά. Τα πακέτα που δίνει η vodafone είναι συνήθως μόνο για ένα χρόνο, άρα να ρωτάτε αν είναι για πάντα. Τα Cosmote πάντως, λειτουργούν κανονικά με την προσφορά εδώ και δύο χρόνια, όπως ξαναέγραψα. Βασικό είναι να περάσει ο αριθμός εκείνη την ώρα στο όνομά σας, διαφορετικά μην το κάνετε. Εννοείται ότι τα πακέτα δίνονται μόνο με επίδειξη της ταυτότητάς σας.

Ειναι όντως ακομα εκει κοσμοτε και βονταφον; αν ειναι ετσι θα παω να παρω ειτε κοσμοτε ειτε βονταφον, αν η προσφορά τους ειναι για παντα. Έξω απο την κεντρική είσοδο στην πλατεία κάθονται; τους εντοπιζεις ευκολα; δεν τους εχω ξαναψαξει. 

προνομιακο wind  εχω, αλλα αυτο με τα 4 γκιγκα ειναι δελεαστικό εκτος και αν ειναι τα γνωστά 2 γκιγκα + 600 μπόνους + 4x150 απο λιγκ εντ γουιν. 3200 βγαίνουν βεβαια... Ποιος ξέρει...επισης αν ειναι 30ημεη η διάρκεια παλι λεει

αν παει κανένας ας μας πει νεα, παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, alkis13 είπε

Εαν καποιος βρει σιμ καρτα που να κραταει 12 μηνες χωρις ανανεωση να μου πει. Που μας εκαναν να πληρωνουμε τα gsm trackers ανα 3μηνο. #%%#$#%#

Ποιο 3μηνο;

Στη wind πρέπει να ανανεώνεις κάθε 2 μήνες (για τις άλλες 2 εταιρίες δεν ξέρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, gbouros είπε

Ποιο 3μηνο;

Στη wind πρέπει να ανανεώνεις κάθε 2 μήνες (για τις άλλες 2 εταιρίες δεν ξέρω)

και η βονταφον 2μηνη ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πότε ρε φίλε; Πού;
Έλεος τα καλύτερα χάνω... :( 

Wind δεν θα έβαζα λόγω σήματος και γενικότερων παραπόνων που ακούω, αλλά Cosmote ναι... 

23 ώρες πριν, Pinkakos είπε

Είχε βάλει και η Cosmote κάτι ανάλογο, απλά με 1500 προς όλους/ 1.5 Gb data, πιθανότατα ισχύει και για wind.

 

Επεξ/σία από Innersense
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, wendigo είπε

Υπαρχει ΓΕΝΙΚΑ κανενα πακετο που να κραταει παραπανω απο τριμηνο? Δηλαδη να μη χρειαζεται ανα 3 μηνες να βαζεις καρτα

 

18 ώρες πριν, vasilk είπε

Από τους "μεγάλους" δεν υπάρχει, όλοι στο τρίμηνο θέλουν κάρτα.

 

13 ώρες πριν, nek4d είπε

cosmote ειναι 4-μηνο με 12€ ανανεωσης.

Παιδιά λίγο "προσοχή" στο τι διακινείτε.
Δίμηνο είναι σε όλους, κοντά ένα χρόνο τώρα.😀
Τελευταία πήγαμε στο 10€ ελάχιστη καθώς και στην κατάργηση της μεγαλύτερης διάρκειας με 12€(τρίμηνο) στην cosmote.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...