Προς το περιεχόμενο

Ένας Λιθουανός «τσέπωσε» $122 εκατομμύρια από την Google και το Facebook, ζητώντας απλώς… χρήματα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά μόνο εγώ δεν ανταλλάζω την ελευθερία για τέτοιο πλούτο? Μην ξεχνάτε πως η Λιθουανία δεν έχει το σωφρονιστικό σύστημα που διέπει την χώρα μας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, skiabox είπε

Τέτοιες εταιρίες μεγάλες τις συμφέρει να γίνονται που και πού τέτοια σκηνικά παρά να στήσουν κάποιον γραφειοκρατικό μηχανισμό που θα τις καθυστερεί.
Δες για παράδειγμα τα κράτη που επενδύουν στην γραφειοκρατία πόσο γρήγορα χρεοκοπούν.

Τι να σου πω, δεν ξέρω κατά πόσο τις συμφέρει.

3 λεπτά πριν, tsf είπε

δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά μόνο εγώ δεν ανταλλάζω την ελευθερία για τέτοιο πλούτο? Μην ξεχνάτε πως η Λιθουανία δεν έχει το σωφρονιστικό σύστημα που διέπει την χώρα μας

Νομίζω κάνεις σχεδόν δεν την ανταλλάζει. Δεν ξεκινάει κανείς (ούτε αυτός) με την προοπτική να τον πιάσουν και να τα χαρεί μετά!

Επεξ/σία από zio10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧ απλά δεν υπάρχει ο τύπος... χύμα στο κύμα. Ναι αλλά δεν είναι τόσο απλό.. έπρεπε να σταματήσει νωρίτερα και να εξαφανιστεί. Όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα.

31 λεπτά πριν, ntemek είπε

Μάγκας!

μαλάκας... αφού τον τσίμπησαν. Μάγκας θα ήταν να σταμάταγε νωρίτερα και να εξαφανιζόταν. Τώρα την μάμισε τη δουλειά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nero62 είπε

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧ απλά δεν υπάρχει ο τύπος... χύμα στο κύμα. Ναι αλλά δεν είναι τόσο απλό.. έπρεπε να σταματήσει νωρίτερα και να εξαφανιστεί. Όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα.

μαλάκας... αφού τον τσίμπησαν. Μάγκας θα ήταν να σταμάταγε νωρίτερα και να εξαφανιζόταν. Τώρα την μάμισε τη δουλειά :P


Αν ηταν μαγκας και εξαφανιζοταν, δε θα γνωριζαμε αυτη την ειδηση τωρα 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, skiabox είπε

Παιδιά αν ποστάρετε όλοι θετικά μηνύματα τότε θα βγάλω και εγώ το συμπέρασμα ότι οι Έλληνες θαυμάζουν τον παρασιτισμό!

Μα τον θαυμάζουμε!

Από παιδί ήθελα 10-20 εκατομμύρια χωρίς να κάνω απολύτως τίποτα και να ξύνω την πέτσα μου....να γίνω χομπίστας βρε αδερφέ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skiabox είπε

Παιδιά αν ποστάρετε όλοι θετικά μηνύματα τότε θα βγάλω και εγώ το συμπέρασμα ότι οι Έλληνες θαυμάζουν τον παρασιτισμό!

Οποιος κλεβει ειναι μαγκας και οποιος τον κλεβουν κοροϊδο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, coffeex είπε

Ο ορισμός του social engineering o τύπος.

Στο παρελθόν υπήρχαν κάτι σαν και αυτά

Πω,πω ,πως εγινε ετσι ο Mitnick? Γερασε ,χοντρυνε,πολυ παρακμη. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, GoMaR είπε


Αν ηταν μαγκας και εξαφανιζοταν, δε θα γνωριζαμε αυτη την ειδηση τωρα 😛

 

Σκεφτείτε πόσα αντίστοιχα έχουν γίνει και δεν τα έχουν ανακαλύψει όπως λέει και ο φίλος,ειδικά για μικροποσά (καλά και τα 30 εκατομμυρια για αυτές τις εταιρείες μπορεί να θεωρούνται μικροποσά αλλά λέω εγώ τώρα).

Επεξ/σία από stafftw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

17 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

respect !
τώρα περιμένω να πουλήσει τα δικαιώματα και να βγάλουν  ταινία !! :P 

Για κατσε να δουμε το τελος.Μπορει να τον προσλαβει καμμια εταιρεια να στηνει offshore .Τετοια δημιουργικοτητα δεν μπορει να παει χαμενη :D

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...