Προς το περιεχόμενο

Αγορα γρήγορου αυτοκινητου


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προκειτε για φιλο που ενδιαφέρετε, θα πουλησει ενα toyota του πατερα του και ενα 2ο αγροτικό mitsu δικο του και υπολογίζει να παρει 10.000€ χερατα. Μετα εχει ακομη 7.000€ στην ακρη και σκέφτεται να βάλει άλλα 5 χιλιάρικα δάνειο για να χτυπήσει ενα 180-190 hp.  Τι προτείνετε σε αυτην την τιμη, εγω που εψαξα βρηκα το leon το παλιο fr 180ps και το καινουριο το διλιτρο fr 190ps αν δεν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ELTASSOS είπε

Φοκους ρσ θα παρει...που στριβει κιολας, αρκει να εχει χερια να το δουλεψει.

Ψαχνει για καινουριο, μιλας για καινουριο?, τιμη?

https://www.autotriti.gr/data/newcars/times/montela/times_FORD_FOCUS.asp

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, BTL είπε

HONDA CIVIC SEDAN 182HP, 22500

Kαλυτερο το honda απ το leon fr? γι αυτο τι λες-λετε? https://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Dokimh-Hyundai-i30-N-Performance-275-PS_172394_35702.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, GIANNIS400 είπε

Kαλυτερο το honda απ το leon fr? γι αυτο τι λες-λετε? https://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Dokimh-Hyundai-i30-N-Performance-275-PS_172394_35702.asp

Δεν είπα ότι ειναι καλύτερο. Είναι απλά μια επιλογή στην ιπποδύναμη / χρήματα που ψάχνει.

Το καλύτερο/χειρότερο ειναι σχετικό για τον καθένα. Σίγουρα το Honda ειναι πιο αξιόπιστο απο το SEAT.

To i30N ειναι άλλη κατηγορία σε τιμή και κυβικά. Θέλει να πληρώνει 400€ τέλη κυκλοφορίας το χρόνο;

Επεξ/σία από BTL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βεβαια υπάρχουν και άλλα gt καλα, οπως το opel άλλα δεν ξερω απο opel διότι δεν εχω οδηγήσει-ασχοληθει  ποτε

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, NT1G είπε

Τα τεκμήρια και όλα αυτά πως θα τα καλύψει;

ε μπορεί να πουλήσει το σπίτι του πατέρα του ή κανένα νεφρό της μάνας του.

Γνήσιος Έλλην

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GIANNIS400 είπε

Προκειτε για φιλο που ενδιαφέρετε, θα πουλησει ενα toyota του πατερα του και ενα 2ο αγροτικό mitsu δικο του και υπολογίζει να παρει 10.000€ χερατα. Μετα εχει ακομη 7.000€ στην ακρη και σκέφτεται να βάλει άλλα 5 χιλιάρικα δάνειο για να χτυπήσει ενα 180-190 hp.  Τι προτείνετε σε αυτην την τιμη, εγω που εψαξα βρηκα το leon το παλιο fr 180ps και το καινουριο το διλιτρο fr 190ps αν δεν κανω λαθος.

-Δεν έμεινε τίποτα Μάκη μου όλα τα έσπασες.μονο τα πλακάκια της τουαλέτας μείνανε

-Ωραια.βαλε να τα ξηλώσουν με σκεπαρνια και φέρτα εδώ στην πίστα για σπάσιμο.

-Οτι πεις ότι πεις.αφου πληρωνεις

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Γιαούρτι είπε

ε μπορεί να πουλήσει το σπίτι του πατέρα του ή κανένα νεφρό της μάνας του.

Γνήσιος Έλλην

Πολυ σωστα λες, εχει πουλησει ειδη ενα νεφρο, που το καταλαβες, γνησιος Ελλην

6 λεπτά πριν, mp123 είπε

-Δεν έμεινε τίποτα Μάκη μου όλα τα έσπασες.μονο τα πλακάκια της τουαλέτας μείνανε

-Ωραια.βαλε να τα ξηλώσουν με σκεπαρνια και φέρτα εδώ στην πίστα για σπάσιμο.

-Οτι πεις ότι πεις.αφου πληρωνεις

Ναι, ειναι παραξενο να πουλας ενα αυτοκινητο οταν ο πατερας απ το ζαχαρο δεν βλεπει και απαγορευεται να οδηγησει, πρεπει να το αφησεις κατω απ την πυλωτη να σαπισει για να μην ζηλεψει ο γειτονας με το καινουριο που θα παρεις αν θα  πουλησεις το 15ετιας ακινητοποιημενο αυτοκινητο, σωστα τα λες,  οι fun του μαρινακη εκει κατω στο Πειραια ετσι θα κανουν

7 λεπτά πριν, christopher0016 είπε

Skoda Octavia Rs    ford focus St 

καμιά αποψη παραπάνω για το scoda?

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GIANNIS400 είπε

Προκειτε για φιλο που ενδιαφέρετε, θα πουλησει ενα toyota του πατερα του και ενα 2ο αγροτικό mitsu δικο του και υπολογίζει να παρει 10.000€ χερατα. Μετα εχει ακομη 7.000€ στην ακρη και σκέφτεται να βάλει άλλα 5 χιλιάρικα δάνειο για να χτυπήσει ενα 180-190 hp.  Τι προτείνετε σε αυτην την τιμη, εγω που εψαξα βρηκα το leon το παλιο fr 180ps και το καινουριο το διλιτρο fr 190ps αν δεν κανω λαθος.

Να μπαινει στο car.gr θα βρει ευκαιριες απο ιδιωτες με Stage που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα τους!!!

Τα δινουν γιατι κουραστηκαν να πληρωνουν..!!!

Να κοιταξει ροπη απο χαμηλα και να κανει αρκετα test drive ωστε να εχει μετρο συγκρισης..

Επειδη οι εποχες ειναι δυσκολες απλα για να εκανα το γουστο μου μεχρι να μου φυγει θα επαιρνα κατι τετοιο  https://www.car.gr/21333946-seat-ibiza-fr

Αξιοπιστο μοτερ..!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...