Προς το περιεχόμενο

Battle Brothers


Tobajara
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Snoob,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Ζόρικη αφετηρία, έκανα και διάφορα λάθη, αλλά πού θα πάει, θα το φέρω στα ίσια του :)

Ευχαριστώ για τη συντροφιά, @Tobajara

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 441
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Λοιπόν, θεαματική μεταστροφή στις τύχες της ομάδας, μετά το κακό ξεκίνημα (που, αντικειμενικά, συμπυκνώνεται στην απώλεια ενός πολύ καλού πολεμιστή από τους αρχικούς τρεις, οι άλλοι δύο που σκοτώθηκαν ήταν αδιάφοροι).

Βρήκα ένα bandit alley, δηλαδή σημείο όπου κυκλοφορούν ληστές με αρκετή συχνότητα, και έπεσε το farming της αρκούδας, σε συνδυασμό με ένα καλύβι με αρματωμένα ζόμπι, οπότε έχω τώρα 3 πανοπλίες των 115, κάποια καλά κράνη, tier 3 flail (τεράστια τύχη αυτή), ένα tier 2 σπαθί, pike και γενικά η ομάδα στρώνει. Στην κρίσιμη μάχη με τους 3 pikemen bandits, βγήκαν σημαντικά χτυπήματα, εκεί που αρχικά αστοχούσα σε 75+ οπότε θες και την τύχη μαζί σου.

Αύριο δεν ξέρω πώς θα πάει το πρόγραμμα, καθώς έχουμε βάφτιση το μεσημέρι, ίσως το απόγευμα να stream-αρω λίγο ακόμη, αφού το πράγμα αποκτά ενδιαφέρον, ξεπεράστηκε το αρχικό κακό ξεκίνημα.

Βασικό αρνητικό, ένας ακόμη μέτριος χάρτης, με στρυφνή πρόσβαση στο νότο, άβολες οροσειρές κατά πλάτος και, γενικά, όχι ό,τι βολικότερο.

Όμως, είμαστε πλέον ξεκάθαρα σε φάση συγκέντρωσης χρημάτων για αναζήτηση 2-3 καλών επιθετικών και οπωσδήποτε ενός δεύτερου τοξότη.

Εφόσον παίξει stream, θα ενημερώσω από το νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω και 1 ωρα προσπαθω να βγαλω μια αρχικη αποστολη και συνεχεια χανω.. Εχω 6 στρατιωτες; Μου βγαζει 8 νεκροζωντανους. Εχω 8 στρατιωτες; Μου βγαζει 10 νεκροζωντανους. Και χανω συνεχεια.. Υποτιθεται 1 νεκροκεφαλη αποστολη. Τι στο καλο;  Ruins of Old λεγεται. Παω για 5η προσπαθεια.

Επισης οταν κινεται στο χαρτη ο παικτης, γιατι μερικες φορες κανει περα δωθε διαγωνια; Και αλλες φορες πηγαινει πιο αργα.

 

**

5η ή 6η σερι ηττα απο την ιδια αποστολη και 2 ωρες χαμενες απο τη ζωη μου. Χαμενες, γιατι δε νομιζω οτι εμαθα κατι απο τις ηττες μου. Δεν καταλαβαινω πως γινεται αυτη η αποστολη να θεωρειται ευκολη. Στην καλυτερη σκοτωνω τους μισους απο τους αντιπαλους και κυριως αυτους που δεν εχουν ασπιδα ή κρανος.

 

 

Capture.JPG

Επεξ/σία από Veggie_Chia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όπως ανέφερα και στο χθεσινό stream [insert shameless self-promotion here] η αξιολόγηση της δυσκολίας των αποστολών (κοινώς: 1, 2 ή 3 νεκροκεφαλές) υπολογίζεται έχοντας ως βασική παράμετρο τη δύναμη της ομάδας.

Επομένως, για μια ομάδα με 6 μέλη, για παράδειγμα, οι αντίπαλοι θα είναι -συνήθως- λιγότεροι από ό,τι για μια ομάδα με 8. Εξαίρεση αποτελλούν οι ομάδες που θεωρούνται elite (άλλοι μισθοφόροι, ας πούμε) αλλά ας μην πάμε σε υποπεριπτώσεις.

Εδώ να επισημάνω, χωρίς καμία διάθεση να "χαϊδέψω αυτιά", πως οι ancient dead είναι από τις χειρότερες αποστολές που μπορεί να συναντήσει κανείς νωρίς στο παιχνίδι, επειδή (όπως και τα ζόμπι) οι σκελετοί δεν επηρεάζονται από κόπωση και ηθικό, οπότε και οι 9 να σκοτωθούν, ο δέκατος θα πολεμάει μέχρι τέλους, ακούραστος και ατρόμητος, ενώ αντίθετα ένας άνθρωπος (ή θηρίο, αράχνη, πτωματοφάγος, υάινα κτλ.) πιθανότατα θα είχε αρχίσει να πανικοβάλλεται (άρα θα είχε malus στα στατιστικά του) αν δεν είχε τραπεί ήδη σε φυγή.

Εκτός του ότι, λοιπόν, δεν έχουμε δύο βασικά εργαλεία επικράτησης σε μια μάχη (κόπωση του εχθρού και κάμψη του ηθικού) έχουμε και το πρόβλημα ότι οι σκελετοί παθαίνουν ελάχιστη ζημιά από όπλα που προκαλούν piercing damage, άρα μια νέα ομάδα που βασίζεται κυρίως σε τέτοια (συνήθως για να ενισχύσει το cth χαρακτήρων με μέτρια επιθετικά στοιχεία) έχει πρόβλημα.

Πέρα από αυτές τις γενικές παρατηρήσεις, να μιλήσουμε συγκεκριμένα για αυτό που βλέπουμε στην οθόνη: Δεν ξέρω στις πόσες μέρες είσαι, αλλά ή στέκεσαι άτυχος ή έχεις αρχίσει να μένεις πίσω στην ανάπτυξη. Πολεμάς απέναντι σε δέκα, βλέπουμε τους εννέα, και από αυτούς οι οκτώ είναι aux και ο ένας legionary. Aνάλογα με το πόσο νωρίς είσαι στο παιχνίδι, αυτό μπορεί να είναι πρόβλημα.

Η σύνθεση της ομάδας είναι προβληματική, για τη συγκεκριμένη μάχη, καθώς οι δύο τοξότες σου είναι πρακτικά άχρηστοι (όχι τελείως, μπορούν να χαλάσουν τις πανοπλίες των αντιπάλων, αλλά α) έχεις tier 1 όπλα, άρα κάνουν ήδη χαμηλή ζημιά και β) οι αντίπαλοι, εκτός του legionary, έχουν ελάχιστη πανοπλία, το θέμα είναι να προσπεράσεις τις ασπίδες και να τους κάνεις ζημιά.

Οι δύο pikemen δείχνουν εντάξει (με την αίρεση πως δεν βλέπουμε τα στατιστικά τους, πάντως έχουν +10% cth από τα όπλα).

Το πρόβλημα κυρίως είναι πως έχεις λίγους στην πρώτη γραμμή (και οι μάχες με τους σκελετούς είναι -αρχικά, τουλάχιστον- μάχες που κρίνονται από το πόσο θα αντέξει η πρώτη γραμμή. Δύο χαρακτήρες σου δεν έχουν καν ασπίδα, κι αυτός μεν με το δίχερο τσεκούρι -υποθέτουμε- πως έχει συμπαθητική άμυνα, ο άλλος όμως; Συν του ότι έχει πολύ χαμηλή πανοπλία για να αντέξει (40/65).

Τα όπλα (με εξαίρεση το σπαθί, που όμως δίνει +10% άρα πιο αξιόπιστη ζημιά) είναι -οριακά- καλά για τη μάχη, αλλά οι πανοπλίες χαμηλές. Έχεις μια 80αρα, μια 70αρα, 2 65αρες και μία 50αρα. Τα κράνη επίσης (με εξαίρεση πάλι αυτό που πήρες από προηγούμενη μάχη με σκελετούς, εκτός κι αν έκανες recruit κανέναν grave robber) είναι επίσης πάρα πολύ χαμηλά. 

Τι θα έκανα στη θέση σου: την 65αρα πανοπλία που έχει ο πίσω pikeman, στον τύπο με την 50αρα, τράμπα. Αξιοποίηση των εμποδίων στο χάρτη, ώστε να μην επιτρέψεις στους σκελετούς να πάνε αμέσως σε flanking attacks, καθώς δεν έχεις αρκετούς στην πρώτη γραμμή για να τους κρατήσεις απασχολημένους. Προσπάθησε να βγάλεις από τη μέση αυτούς που δεν έχουν ασπίδα, γιατί και 25% παραπάνω ζημιά κάνουν λόγω double grip και ευκολότερα τους πετυχαίνεις. Άσε το λεγεωνάριο (ελπίζω αυτός που δεν φαίνεται να μην είναι επίσης λεγεωνάριος...) τελευταίο και αν μπορείς στείλε πάνω του τον καλύτερο αμυντικό σου, που απλά θα αμύνεται σηκώνοντας ασπίδα, καθόλου επίθεση.

Δεν είναι καθόλου εύκολη μάχη, πρακτικά παίζεις 7 απέναντι σε 10. Προσεύχεσαι το μεγάλο και το μικρό τσεκούρι χωρίς ασπίδα να κάνουν γρήγορα ζημιά και να αρχίσουν να βγάζουν κόσμο από τη μέση, που σημαίνει θέλεις αυτά τα δύο όπλα στην ίδια πλευρά, να συνεργάζονται στον ίδιο στόχο. Το μεγάλο τσεκούρι λογικά βγάζει από τη μέση γρήγορα τις ασπίδες των aux, αλλά α) δίνεις γύρο χωρίς να κάνεις ζημιά και β) σπάζοντας την ασπίδα ο άλλος απειλεί με +25% ζημιά, που με τέτοιες πανοπλίες και κράνη είναι πρόβλημα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ snoob, με τον τρόπο που γράφεις, με έχεις ψήσει να το παίξω το game, αν και δεν είναι του είδους μου :)

Θα έμπαινα και χθες στο stream να πάρω μία γεύση, αλλά με δύο παιδιά δεν υπάρχει χρόνος όποτε τον θέλουμε!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, nevermore είπε

Ρε συ snoob, με τον τρόπο που γράφεις, με έχεις ψήσει να το παίξω το game, αν και δεν είναι του είδους μου :)

Θα έμπαινα και χθες στο stream να πάρω μία γεύση, αλλά με δύο παιδιά δεν υπάρχει χρόνος όποτε τον θέλουμε!

Και εγώ κάτι παρόμοιο. Ενώ το παιχνίδι το έχω στη λίστα τόσο καιρό δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά κάθε φορά που διαβάζω εδώ μέσα τις ιστορίες όλο και πορώνομαι. Ευτυχώς βλέπω υπάρχει το stream από χθες. Ουσιαστικά δεν έχω δει ποτέ gameplay. Μόνο εικόνες και ό,τι έχω διαβάσει από εδώ και στο RPS απ' όπου και το πρωτοείδα πριν κάτι χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eνδεχομένως να καταφέρω και απόψε να stream-αρω για 1-2 ώρες, γύρω στις 7:30.

Θα ενημερώσω εδώ αν είναι, η ομάδα έχει στρώσει αρκετά και, παρότι της λείπουν ακόμη βασικά μέλη (και κατάφερα να χάσω τον καλύτερο πολεμιστή που μου έδινε στην αρχή) έχει μπει σε καλούτσικη σειρά.

Παρενθετικά, το "κανάλι" είναι αυτό: https://www.twitch.tv/byron_exp και τα βίντεο από τα stream βρήκα τρόπο (σιγά την ανακάλυψη, απλή επιλογή δυνατότητας είναι) να παραμένουν αναρτημένα για 14 ημέρες από τη στιγμή του stream, οπότε αν δεν μπορείτε να παρακολουθήσετε ζωντανά το stream αλλά σας ενδιαφέρει να δείτε από πού προκύπτουν αυτές οι ιστορίες και πώς δείχνει στην πράξη, υπάρχουν τα βίντεο στο recent broadcasts.

Μέσα στην εβδομάδα πιστεύω θα έχει και συνέχεια η περιπέτεια, αν και κυκλοφορεί το Necromunda μεσοβδόμαδα, οπότε 1-2 streams θα τα αφιερώσω σε αυτό -αλλά μάλλον το επόμενο Σ/Κ, τελείως blind playthrough.

Από το τρίτο δεκαήμερο του Σεπτεμβρίου και μετά θα προσπαθώ να παρουσιάζω κάθε Σ/Κ για λίγες ώρες διάφορα niche παιχνίδια, οπότε θα υπάρχει και μεγαλύτερη ποικιλία, αλλά σίγουρα το τρέχον campaign στο ΒΒ θα πάει μέχρι και το πρώτο crisis (γύρω στις 100 ημέρες in-game) εκτός κι αν καταφέρω να χάσω στο μεταξύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολύ πόνο για ανεύρεση χρόνου, είμαι στην πρώτη σου μάχη... Που θα πάει θα καταφέρω να τη δω... Φαίνεται ενδιαφέρουσα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα την επομενη φορα αν μπορεις εξηγησε λιγο περισσοτερα τι παιζει με τα Perks και που ειναι καλο να μπαινουν, αναλογα και με τον χαρακτηρα. Οποτε μαλλον θα ακυρωσω την αποστολη με τους νεκροζωντανους, αν και νομιζω το save ειναι λιγο πριν παω στο camp τους.. Οποτε βλεπω να ξεκιναω καινουριο παιχνιδι. Στην 7η ημερα ειμαι, δεν μπορω να εχω καλυτερα οπλα τοσο νωρις, εκτος αν κατι κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 λεπτά πριν, Veggie_Chia είπε

Απλα την επομενη φορα αν μπορεις εξηγησε λιγο περισσοτερα τι παιζει με τα Perks και που ειναι καλο να μπαινουν, αναλογα και με τον χαρακτηρα. Οποτε μαλλον θα ακυρωσω την αποστολη με τους νεκροζωντανους, αν και νομιζω το save ειναι λιγο πριν παω στο camp τους.. Οποτε βλεπω να ξεκιναω καινουριο παιχνιδι. Στην 7η ημερα ειμαι, δεν μπορω να εχω καλυτερα οπλα τοσο νωρις, εκτος αν κατι κανω λαθος.

Εφόσον είσαι 7η ημέρα και έχεις μάχη απέναντι σε λεγεωνάριο, είσαι άτυχος.

Γενικά, το παιχνίδι δεν σε κρατάει από το χέρι (γι' αυτό και σε νέο παίκτη προτείνω για αφετηρία το tutorial -πρώτο στη λίστα σεναρίων- και να αποφεύγει όσο μπορεί τις αποστολές που του ζητάνε να συνοδεύσει καραβάνι, γιατί κουμπώνει η ομάδα σου με το καραβάνι και δεν ξέρεις τι αντίπαλοι θα πέσουν πάνω σου) που σημαίνει πως αρκετά νωρίς εμφανίζονται στο χάρτη αντίπαλοι σαφώς καλύτερα εξοπλισμένοι από τους δικούς σου.

Βέβαια, 7η μέρα, ancient legionary, είναι πρόβλημα, έχει καλή πανοπλία/κράνος, καλή ασπίδα, δεν καταλαβαίνει από piercing damage κι είναι ακούραστος κ' ατρόμητος. Όπως οι aux, αλλά με ακόμη καλύτερα στατιστικά και εξοπλισμό.

Λοιπόν, το stream ξεκινάει στις 7:15, η ομάδα έχει αρχίσει να βρίσκει τα πατήματά της, με καλύτερες πανοπλίες και εξοπλισμό. Θα επικεντρωθώ στη στρατολόγηση, όσο γίνεται και στην εξήγηση του γιατί επιλέγω τα perks που επιλέγω.

Ο λόγος που με βοηθάει όταν μπορεί να είναι κάποιος ζωντανά στο chat του stream είναι γιατί βλέπω τις απορίες και τις απαντώ επιτόπου, αλλά γενικά ό,τι δεν καταλαβαίνετε από τα βίντεο, απορίες, διαφωνίες κτλ., μου λέτε και τα εξηγώ είτε σε επόμενο stream, είτε εδώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η περιπέτεια των Insomniacs, στο χειρότερο χάρτη που έχω δει εδώ και αρκετό καιρό, συνεχίζεται απόψε.

Ευελπιστώ να ξεκινήσω το stream γύρω στις 8:30, όσοι πιστοί κτλ.

Το Necromunda μπαίνει στον πάγο μέχρι να δούμε πώς θα πάει με τα patches για τα "χοντρά" τουλάχιστον (save files corruption κτλ.)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφησα το Battle Brothers προσωρινα και ειπα να τιμησω λιγο τα all time classic HOMM2&3 και ισως μετα και το 5. Ειναι τα παιχνιδια που ορισαν το turn based strategy λογικα. Μετα θα επανελθω με το απιστευτο battle brothers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αρκετά αιματηρό το σημερινό stream, καθώς η προσπάθεια να κατηφορίσω στο νότο σκόνταψε για μία ακόμη φορά στον άθλιο χάρτη (αλλά και κάποιες συζητήσιμες επιλογές μου).

Τέλος πάντων, η πορεία συνεχίζεται, με τα σκαμπανεβάσματά της, ένα κλασικό campaign στον κόσμο του BB δηλαδή: κοντέψαμε να μείνουμε από τρόφιμα, ρισκάραμε με δυσκολούτσικες αποστολές και μαζέψαμε ζημιές και τραυματισμούς και, γενικά, τα περάσαμε όμορφα για μία ακόμη φορά.

Το βίντεο του σημερινού stream θα παραμείνει στο κανάλι για τις επόμενες δύο εβδομάδες, για όποιον ενδιαφέρεται να δει τι συνέβη.

΄Όπως πάντα, απορίες, σχόλια κτλ.  καλοδεχούμενα και σε ό,τι μπορώ θα χαρώ να απαντήσω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η αναμέτρηση με το Χάρτη της Συμφοράς (tm) (c) συνεχίζεται απόψε στις 8 για τους Insomniacs.

Θεωρητικά, στόχος είναι να φτάσουμε επιτέλους στις πόλεις-κράτη του νότου και να στρατολογήσουμε κάποια στιγμή 2-3 αξιόλογους πολεμιστές κι έναν τοξότη, οπωσδήποτε.

Πρακτικά, πανοπλίες και όπλα θέλουν επισκευή, η μισή ομάδα κουβαλάει τραυματισμούς, ο πλησιέστερος ναός βρίσκεται σε εκείνη τη ρημάδα την πόλη που κυκλώνεται από θάλασσα και βάλτους και, γενικά, πάλι προς το βορρά πρέπει να τραβήξουμε.

Όσοι πιστοί, κτλ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πολλά και ενδιαφέροντα στο αποψινό stream:

Πρώτο και κυριότερο, βασικότερο, ζωτικότερο: ο άθλιος χάρτης έπαψε να είναι απολύτως άθλιος. Βρέθηκε πόλη μεγάλη, στα σύνορα με τις πόλεις-κράτη του νότου, με εξαιρετικό σετ κτιρίων (ναό για αποκατάσταση τραυμάτων, σιδερά για άμεση επισκευή εξοπλισμού και ταβέρνα για πληροφορίες σχετικά με τυχόν ονομαστά αντικείμενα τριγύρω, συμβόλαια κτλ.) Η πόλη αυτή επικοινωνεί εύκολα με το νότο, συνδέει ένα πέτρινο κι ένα ξύλινο οχυρό με δύο χωριά και, γενικά, δημιουργεί μια θαυμάσια ζώνη για συμβόλαια, εμπόριο και υποστήριξη της ομάδας.

Ο εξοπλισμός μας βελτιώνεται, καθώς είχαμε την πρώτη αναμέτρηση με bandit leader που απέδωσε ένα εξαιρετικό όπλο κι ένα συμπαθητικό κράνος (ατυχήσαμε με την ασπίδα, αλλά 2/3 δεν είναι άσχημα). Τη μάχη αυτή μπορείτε να τη δείτε στο 43:24.

Tα σπουδαία, όμως, τα ζήσαμε στο νότο, όπου μια 2αρα αποστολή μας έφερε αντιμέτωπους όχι μόνο με nomad leader, αλλά και με ασσασίνο! Ειλικρινά δεν περίμενα να νικήσω χωρίς απώλειες, αλλά φαίνεται πως ήταν σειρά μου να σταθώ τυχερός και να καταφέρω κάμποσα χτυπήματα στον ασσασίνο με πιθανότητες στο 45%-60%. Καλός εξοπλισμός, η πρώτη 200αρα πανοπλία (+85 σε ό,τι καλύτερο είχα ως τώρα) και μια καλή βάση για τη συνέχεια, αφού δεν είχαμε παρά έναν τραυματισμό. Τη μάχη αυτή μπορείτε να τη δείτε στο 1:39:15 ή, ακόμη καλύτερα, να παρακολουθήσετε και το πρελούδιο από το 1:38:30 ώστε να με ακούσετε να ξεφυσάω μόλις σκάσει μύτη ο μαυροντυμένος φονιάς :)

Τέλος, ο σημαιοφόρος μας αποδείχτηκε χρήσιμος στην πρώτη μας αναμέτρηση με gheists και σίγουρα θα τον χρειαστούμε πολύ περισσότερο στο επόμενο stream, όπου θα επιχειρήσουμε να πραγματώσουμε τη φιλοδοξία να καταστρέψουμε 4 λημέρια undead, ήδη σταμπαρισμένα στο χάρτη, τα 2 από αυτά σίγουρα με νεκρομάντες μέσα.

Μόνο αρνητικό, η αδυναμία μου στις 36 ημέρες να βρω ένα δεύτερο αξιόλογο τοξότη, αλλά τα οικονομικά αρχίζουν και στρώνουν, λογικά θα ξεκινήσουμε να χτίζουμε και retinue που θα βελτιώσει τις πιθανότητες να μην ξεπαραδιαστούμε τελείως αναζητώντας αξιόλογα μέλη. Γενικά, σαφώς θετικό πρόσημο στο stream.

Η συνέχεια προμηνύεται ενδιαφέρουσα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...