Προς το περιεχόμενο

[Εξωτερικός HDD] Verbatim 2TB Store 'N' Go 2.5" με 32€ @ kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν μια ώρα είχα δει από τον υπολογιστή διαθεσιμότητες σε καταστήματα Αθήνας (καμία 10αρια καταστήματα) και τώρα από το τηλέφωνο δεν δείχνει τίποτα. Την κατέβασαν τελικά? Μπορεί να δει κάποιος από υπολογιστή διαθεσιμότητες Αθήνας αν υπάρχουν η μας δουλεύει ο κωτσος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έριξα μια παραγγελία για παράδοση σπίτι και πλήρωσα ήδη. Ας δούμε από αύριο αν θα παραλάβουμε ή θα μας πάρουν κάνα τηλέφωνο για ακύρωση. 

Kατά τις 3 τα ξημερώματα μπορούσες κανονικά να παραγγείλεις για παράδοση σπίτι, Ίδωμεν λοιπόν. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου φάνηκε ενδιαφέρον και υπάρχει ακόμα σε αρκετά καταστήματα. Πριν μια ώρα μπορούσες και online.

HP 290 G1 Microtower i3-7100/4GB/500GB/W10PRO Desktop PC

c10413192-1l.jpg

https://www.bestprice.gr/item/2155208781/hp-290-g1-mt.html

https://www.skroutz.gr/s/12606010/HP-290-G1-i3-7100-4GB-500GB-W10.html

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Doubt είπε

Μου φάνηκε ενδιαφέρον και υπάρχει ακόμα σε αρκετά καταστήματα. Πριν μια ώρα μπορούσες και online.

HP 290 G1 Microtower i3-7100/4GB/500GB/W10PRO Desktop PC

c10413192-1l.jpg

AN είναι όντως καλή τιμή (ιδέα δεν έχω) άνοιξε νέο θέμα φίλε, εδώ ψιλόακυρο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, petros37 είπε

9:02 το πρωι καταστημα Ευκαρπιας και ολοι οι δισκοι ειναι δεσμευμενοι ενω χθες δεν σε αφηνε να κανεις κρατηση .Μιλαμε για πολυ παπατζα οι τυποι.

Επιβεβαιώνω το ιδιο εγινε και Κομοτηνή , 2 δισκοι υπήρχαν και μου είπαν οτι "ειναι κρατημένοι για παραγγελια"

Μεγάλη παπάτζα ο κοτσος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια lg tv που είχα δει την είχε και στο κατάστημα Περιστεριού.9 η ώρα και ήμουν απέξω μιας και μένω πολύ κοντά και μου είπαν ότι η tv είναι κρατημένη.Ενταξει μιλάμε για μέγιστη κοροϊδία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2019 στις 4:42 ΠΜ, spy_vlsi είπε

Έκανα παραγγελία αλλά μου έριξαν άκυρο πριν λίγο. Δεν έχει ο προμηθευτής... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τον WD εφαγα κι εγω ακυρο με αντιπροταση εναν Intenso στα ιδια λεφτα ή να μου στειλουν εκθεσιακο κομματι! και δεν προχωρησα αφου εφαγαν κραξιμο.

Επεξ/σία από ilias8513
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ilias8513 είπε

Για τον WD εφαγα κι εγω ακυρο με αντιπροταση εναν Intenso στα ιδια λεφτα ή να μου στειλουν εκθεσιακο κομματι! και δεν προχωρησα αφου εφαγαν κραξιμο.

Κραξιμο στους μαιμου κραχτες? 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sstratos είπε

Επιβεβαιώνω το ιδιο εγινε και Κομοτηνή , 2 δισκοι υπήρχαν και μου είπαν οτι "ειναι κρατημένοι για παραγγελια"

Μεγάλη παπάτζα ο κοτσος

Μιας και συντοπίτες θεωρώ ότι ο Κώτσος της Κομοτηνής έχει σοβαρούς ανθρώπους μέσα και δεν θα τον έλεγα παπατζα... Ίσως είναι κρατημένοι όντως... Εγώ 2-3 φορές που έχω πάρει προσφορές μου φάνηκαν σοβαροί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...