Προς το περιεχόμενο

[Εξωτερικός HDD] Verbatim 2TB Store 'N' Go 2.5" με 32€ @ kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@lensam90

από εχθές εχουν αγοραστεί από κάποιος υπαλλήλους οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν τι εχουν. Πριν ανοίξει το μαγαζί  αυτός που ήταν μέσα το είχε ήδη ψάξει και το έκλεισε γιαυτό σε αυτές τις περιπτώσεις ούτε τηλέφωνο δεν παίρνεις γιατί και να υπάρχει τους ξυπνάς και κάνεις πάλι άδικο κόπο μην ξανασχοληθητε με τέτοιες περιπτώσεις .Το ότι μπορεί να έκλεισε από άλλο μαγαζί ισχύει και μπορεί να γίνει αλλά όχι από πελάτη ο νοών νοητω 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως έκανα παραγγελία 2 σκληρούς, το SMS επιβεβαίωσης ήρθε 4.08 ξημερώματα Κυριακής. Μένω Περιστέρι και έκανα παραλαβή από Κερατσίνι γιατί εκεί είχε διαθέσιμους πιο κοντά μου εκείνη την ώρα. Δεν είναι πάντα περίεργα τα πράγματα ούτε πάντα κοροϊδεύουν και δεν είναι άπειρα τα κομμάτια, μπορεί να είχε 2 εκεί διαθέσιμους και να τους πήρα και τους 2. Εξάλλου από Περιστέρι μέχρι το Κερατσίνι θεωρητικά μπορεί να είχα πιο κοντά μου 6-7 καταστήματα αλλά εκεί βρέθηκαν.

Επεξ/σία από angelponiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα για ένα προϊόν στοκ στο κατάστημα της Δράμας και μου είπαν ότι ειναι κρατημένο για υπάλληλο. Μίλησα μαζί τους στο τηλέφωνο και μου είπαν να το αναφέρω σε email για να το διερεύνησουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πρωί πήρα απο περιέργεια τηλ την εξυπηρέτηση πελατών να ρωτήσω αν μπορώ να πάω σε κατάστημα να παραλάβω τον δίσκο γιατι τους είπα ενω τον έδειχνε διαθέσιμο για παραλαβη απο το κατάστημα του Κερατσινίου, ξαφνικά δεν τον έδειχνε διαθέσιμο πια.

Μου λέει δεν ξέρω μαλλον λάθος του συστήματος.Με σύνδεσε με καταστήμα που τον είχε εκθεσιακό, πήρα τηλ ρώτησα αν μπορώ να τον πάρω σε αυτή την τιμή και ρωτώντας τον υπεύθυνο μου είπε ναι μπορείτε να τον πάρετε κάνοντας κράτηση εκείνη τη στιγμή.

Πήγα, παρέλαβα και μαλιστα ηταν και στοκ προϊόν όχι εκθεσιακό.

Μια χαρά μου έκατσε αφού έριξα άδεια και μου έδωσαν γεμάτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα παραγγείλει ένα wd my passport 2tb και εναν verbatim 2tb. Σήμερα με ενημέρωσαν ότι οι verbatim εξαντλήθηκαν και μου προτειναν όπως και σε ένα φίλο παραπάνω τον intenso memory case στα ίδια λεφτα (32 ευρώ). Ωστόσο κάποιοι ανέφεραν παραπάνω ότι ο wd είναι ανώτερος του intenso και είμαι λίγο σε σκέψεις.. Αυτό από πού ακριβώς προκύπτει?

Ψάχνοντας λίγο σε κριτικες, βλέπω ότι ο intenso σε μερικά site έχει καλύτερη βαθμολογία από τον wd ( πχ amazon). Απ' ότι βλέπω και ο intenso φοράει wd δίσκο η toshiba σωστά? Που είναι κατώτερος? Ποιότητα κατασκευής? Η controller? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, pita_kontosouvli είπε

Παραγγελία 2 κομμάτια (για αποστολή σπίτι - αφού δεν σου έδινε επιλογή για παραλαβή απο κατάστημα).

Με καλούν σήμερα κατά τις 11 - δεν έχει ο προμηθευτής λέει και θα μου δώσουν στην ίδια τιμή αυτόν:

https://www.skroutz.gr/s/4053368/Intenso-Memory-Case-2-5-USB-3-0-2TB.html

μάλιστα ρώτησα τον παλίκαρο αν μπορώ να παραλάβω από το κατάστημα της περιοχής μου (για να αποφύγω τα μεταφορικά) και μου επιβεβαίωσε ότι θα το φτιάξει άμεσα.

εντός 2 λεπτών είχε φτάσει sms για παραλαβή - παρέλαβα πριν λίγο. Μια χαρά αντιμετώπιση 

ΥΓ. ίσως να ήμουν απο τους πρώτους που παρήγγειλα, κανένα μισάωρο αφού είχε ανοίξει το θέμα Κυριακή ξημερώματα

Και εμένα το ίδιο. Μου πρότειναν αντί για τον Verbatim τον Intenso και δέχτηκα. Θεωρώ ότι είναι περίπου ισάξιοι σαν προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα κανατε και πηρατε οσοι τυχεροι προλαβατε και παραγγειλατε ονλαιν την νυχτα, ξημερωματα Κυριακης.

Ο εμπαιγμος του Κωτσου δεν αφορα εσας.

Αφορα ολους τους αλλους που Κυριακη μεσημερι εβλεπαν διαθεσιμο μονο σε μαγαζια και ο καθενας κοιταγε το μαγαζι της περιοχης του για να παει Δευτερα πρωι και πριν καλα καλα φυγει η Κυριακη, το απογευμα εξαφανιστηκαν και απο τα κλειστα μαγαζια!

Εννοειται Δευτερα πρωι, αφαντος παντου.

Αυτες ειναι λαμογιες εκ των εσω και δεν δικαιολογουνται σε σοβαρη επιχειρηση.

Αμα θελει να τους σπρωξει στους υπαλληλους, να τους βγαλει με εσωτερικη ανακοινωση και θα φυγουν ουτως ή αλλως.

Οχι να μας κοροιδευει εμας τους υπολοιπους με ανυπαρκτες προσφορες.

Το ιδιο και σε πολλα αλλα προιοντα.

Δεν χρειαζεται να μας ταλαιπωρει και να περιμενουμε στο τηλ μιση ωρα ή να τρεχουμε πρωι στο μαγαζι, χωρις λογο.

Πρεπει σε τετοιες εικονικες προσφορες να αλλαζει ο τιτλος και το κειμενο του 1ου ποστ ωστε να αντικατοπτριζει την αληθεια.

ΚΑΡΑ-ΚΡΑΧΤΗΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

Δωρεαν διαφημιση και μεις τα θυματα μπαινουμε στις κενες σελιδες και ισως καποιοι μετα ψαχνουμε στις σελιδες του Κωτσου πχ για αλλα προιοντα σε προσφορα, ή χαζευουμε τα banners στην αρχικη..., την εκανε την δουλεια του ο κραχτης.

Δεν υπαρχει το προιον?

Αλλαγη στον τιτλο με επισημανση "ΚΡΑΧΤΗΣ", να μην μπαινουμε καν μεσα αν δεν θελουμε να χανουμε χρονο.

Επεξ/σία από fagoura
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, fagoura είπε

Καλα κανατε και πηρατε οσοι τυχεροι προλαβατε και παραγγειλατε ονλαιν την νυχτα, ξημερωματα Κυριακης.

Ο εμπαιγμος του Κωτσου δεν αφορα εσας.

Αφορα ολους τους αλλους που Κυριακη μεσημερι εβλεπαν διαθεσιμο μονο σε μαγαζια και ο καθενας κοιταγε το μαγαζι της περιοχης του για να παει Δευτερα πρωι και πριν καλα καλα φυγει η Κυριακη, το απογευμα εξαφανιστηκαν και απο τα κλειστα μαγαζια!

Εννοειται Δε πρωι αφαντος παντου.

Αυτες ειναι λαμογιες εκ των εσω και δεν δικαιολογουνται σε σοβαρη επιχειρηση.

Αμα θελει να τους σπρωξει στους υπαλληλους, να τους βγαλει με εσωτερικη ανακοινωση και θα φυγουν ουτως ή αλλως.

Οχι να μας κοροιδευει εμας τους υπολοιπους με ανυπαρκτες προσφορες.

Το ιδιο και σε πολλα αλλα προιοντα.

Δεν χρειαζεται να μας ταλαιπωρει και να περιμενουμε στο τηλ μιση ωρα ή να τρεχουμε πρωι στο μαγαζι, χωρις λογο.

Πρεπει σε τετοιες εικονικες προσφορες να αλλαζει ο τιτλος και το κειμενο του 1ου ποστ ωστε να αντικατοπτριζει την αληθεια.

ΚΑΡΑ-ΚΡΑΧΤΗΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

Δωρεαν διαφημιση και μεις τα θυματα μπαινουμε στις κενες σελιδες και ισως καποιοι μετα ψαχνουμε στις σελιδες του Κωτσου πχ για αλλα προιοντα σε προσφορα, ή χαζευουμε τα banners στην αρχικη..., την εκανε την δουλεια του ο κραχτης.

Δεν υπαρχει το προιον?

Αλλαγη στον τιτλο με επισημανση "ΚΡΑΧΤΗΣ", να μην μπαινουμε καν μεσα αν δεν θελουμε να χανουμε χρονο.

Σε καταλαβαίνω fagoura, αλλά ας μην υπερβάλουμε. Ο κωτσόβολος πρέπει να έδωσε αρκετούς δίσκους. Η προσφορά έχει αναρτηθεί και σε άλλα site με προσφορές και στάλθηκαν διαφημιστικά mail από το κατάστημα. Από εκει και πέρα έδωσε και σε πολλούς την εναλλακτική του intenso. Στην τελική ξεστοκάρισμα κάνει, αυτό σημαίνει οτι αδειάζει τις αποθήκες της από προϊόντα που έχει σε μεγάλη ποσότητα, εκθεσιακά και ότι έχει ξεμείνει. Τι περίμενες?

Γενικά με τις παραλαβές μόνο από κατάστημα κλπ, πλέον δεν ασχολούμαι καν. Δηλαδή να είμαι αυτός που θα πάρει το εκθεσιακό κομμάτι σε πολύ καλή τιμή; Σιγά μην προλάβω και σιγά μην πάρω πχ μια τηλεόραση που έπαιζε όλη μέρα και ποιος ξέρει τι...

Επεξ/σία από xristoslet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...