Προς το περιεχόμενο

Σχηματικό διάγραμμα για το iPhone XI επιβεβαιώνει τις διαρροές και την ύπαρξη τριπλής κύριας κάμερας


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
22 λεπτά πριν, possiz είπε

Από αυτή η γενιά των iPhone θα αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση για την Apple στο mobile. Μένει πίσω από τον ανταγωνισμό, προσφέρει πολύ λιγότερα για περισσότερα λεφτά και έχει ξεθωριάσει και η βλαχογκλαμουρια. Η Αμερική την σώζει βασικά με τις επιδοτήσεις κινητών. 

Ειμαι apple hater αλλα θα ελεγα πως το XS ειναι απο τα καλυτερα total packages που υπαρχουν, top 2 οθονη, top 3 καμερα, top build quality, ο γρηγοροτερος επεξεργαστης και η πιο fluid user experience. Μια χαρα τα παει η apple στα κινητα φιλε, απλα ειναι πολυ ακριβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Anaisthitos είπε

απο το κακο στο χειροτερο, για την ακριβεια ειναι τοσο κακο που ουτε οι κινεζοι δεν θα το αντιγραψουν

Ναι το είδαμε και με το notch . Όλοι το έκραζαν άλλα όταν έπαιξε η αντιγραφή από τον Κινέζο (huawei) όλοι το αγόρασαν και το αγάπησαν .....

 

Επεξ/σία από AonDuine
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Kwsths67 είπε

Ειμαι apple hater αλλα θα ελεγα πως το XS ειναι απο τα καλυτερα total packages που υπαρχουν, top 2 οθονη, top 3 καμερα, top build quality, ο γρηγοροτερος επεξεργαστης και η πιο fluid user experience. Μια χαρα τα παει η apple στα κινητα φιλε, απλα ειναι πολυ ακριβη.

Δηλαδή, σκέψου να μην ήσουν και hater....

Επεξ/σία από johncorfas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαναλέω πάλι εγώ: πάνω από 2 κάμερες είναι χαζομάρα και εντελώς αχρείαστο. Αντί να βάλουν μια, άντε δυο με multi focal δυνατότητες...

ψάχνουν για χαζους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...