Προς το περιεχόμενο

Σχηματικό διάγραμμα για το iPhone XI επιβεβαιώνει τις διαρροές και την ύπαρξη τριπλής κύριας κάμερας


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντα μου την εσπαγε το εξογκωμα της καμερας, επειδη δε μπορουσαν να την κανουν τοσο λεπτη οσο το υπολοιπο κινητο, αλλα σε αυτο το design πραγματικα το τερματισαν, σαν καρουμπαλο μοιαζει. Ας παχυνουν λιγο το κινητο για να ειναι πιο δυνατο δομικα και να εχει μεγαλυτερη μπαταρια, κερδιζοντας παραλληλα εμφανισιακα την εννιαια πλατη, τοσο δυσκολο ειναι;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Και όμως σας διαβεβαιώνω πως αυτή την ασχήμια θα την αντιγράψουν πολλοί μετά τη κυκλοφορία της συσκευής αν όντως είναι έτσι... Because Apple... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μου αρέσει το design.

33 minutes ago, cp5120 said:

Καφέ μήπως?

Όχι δεν το βρήκες. Θα βγάζει 200 score παραπάνω στα benchoπρογράμματα και θα τρώει τη σκόνη του τότε snapdragon σε πραγματική multitasking χρήση. Σημασία όμως έχει τι λέει το Antututurututu.

Επεξ/σία από NotAliki177
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, NotAliki177 είπε

Δεν μου αρέσει το design.

Όχι δεν το βρήκες. Θα βγάζει 200 score παραπάνω στα benchoπρογράμματα και θα τρώει τη σκόνη του τότε snapdragon σε πραγματική multitasking χρήση. Σημασία όμως έχει τι λέει το Antututurututu.

Σωστά τα λες. Ξέχασες και το άψογο optimization των android εφαρμογών με το μηδενικό fragmentation και το τέλειο multitasking δια μέσου του "σκοτώματος" των εφαρμογών που ξεπερνούν τα 10 λεπτά παρουσίας στο background (xiaomi γκουχου-γκούχου, huawei γκούχου-γκούχου) θα με πεθάνετε ρε μπαγάσηδες μεσημεριάτικα. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Marduk1 είπε

φανταστειτε τι θα κανει ο Α13..δεν εχω να πω κατι αλλο...

Πιστεύω θα ανοίγει το Instagram 0.3 sec γρηγορότερα από τον Α12 και 0.9 από τον snapdragon. 😁

41 λεπτά πριν, radiation είπε

και 15 κάμερες να βάλουν δεν αγοράζω.. με τα λευτα του παω μια εβδομάδα διακοπές

Παραπάνω μέρες πας αρκεί να μην πληρώνεις δωμάτιο πάνω από 50€ και να μην τρως αστακό κάθε μέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ktf said:

Η apple θέλει τα κινητά της να ξεχωρίζουν. Με το iphone X εισήγαγε το notch, το οποίο αν και άσχημο σε εμφάνιση, έκανε το κινητό άμεσα αναγνωρίσιμο ανάμεσα στα άλλα.

Πλέον επειδή (κακώς) πολλοί κατασκευαστές το αντέγραψαν σαν ιδέα, έπαψε το notch να διαφοροποιεί τα κινητά της.

Με την τριπλή κάμερα σε αυτήν την ασυνήθιστη διάταξη προσπαθεί να εισάγει άλλη μία "σχεδιαστική εκκεντρικότητα", όχι για χάρη της πρακτικότητας ή της ομορφιάς αλλά απλά για να ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα.

E?
Ούτε το notch εισήγαγε ούτε πάλι τώρα πρωτοπορεί με 3πλή κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, radiation είπε

και 15 κάμερες να βάλουν δεν αγοράζω.. με τα λευτα του παω μια εβδομάδα διακοπές

Μονο μια εβδομαδα? Με Airbnb αμα πας σε κανα φτηνο με 30ρικο την μερα για 2 ατομα και προσεχεις τι λεφτα χαλας γενικα, ανετα βγαζεις 2 εβδομαδες με 1500 που θα κανει το iphone XI. (14x30 = 420 blaze it για το σπιτι, και 1000 ευρω για χαλασμα στις 2 εβδομαδες μια χαρα ειναι 70 ευρω τη μερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρε παρθενοι του πληκτρολογιου.

Ηρεμηστε λιγο,δεν ειναι καν επιβεβαιωμενο,μη σκατε τοσο πια,αμα δε σας αρεσει η apple μη μπαινετε και καρκινιαζετε ολα τα thread που εχουν τιτλο apple,iphone κλπ.

σιγουρα ειναι κακασχημο αυτο το κονσεπτ,αλλα αμα οι μονες σας απαντησεις ειναι για huawei,xiaomi,samsung καλυτερα μη γραφετε καν και μας πρηζετε τις μπαλες με τα ιδια και τα ιδια καθε φορα.

Αιντε ολοι για standup comedy ειστε με τοσο χιουμορ.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

   στο Huawei δεν μου άρεσε στη μέση που το είχανε , εδώ λιγάκι καλύτερο φαίνεται , ας βγει να το δούμε απο κοντά , εντάξει δεν είναι και τοσο τραγικά τα πράγματα , θυμίζει βιομηχανικό design , απο μπροστά το notch φαίνεται καλύτερο , και Α13  αυτο θα είναι πανίσχυρο , δεν βγαζουν κανα λαπτοπ με Α13 ενα μικρό θα είναι κουκλί

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nero62 είπε

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν έχω ΙΔΕΑ για τι πράγμα μιλάς. Οκ. Δεν εκφέρω γνώμη για το Mi9 Γιατί στο πλαίσιο του Πειραιά δεν το είχε να το δω δίπλα στο mix3 μου. Αλλά δοκιμάζοντας δίπλα δίπλα το mix3 μου με την πατάτα το S10+ (το S10 απλά απαξίωσα να ασχοληθώ αφού έφαγα πολύ ώρα με το + και το P30 Pro) ΦΥΣΙΚΑ με την χρήση του gcam οι φωτογραφίες σαν σύγκριση ήταν σαν να έβλεπες πανάκριβη dslr με doogee κινητό των 70 ευρώ. ΔΙΧΩΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΟΛΗ. 

Όσο για την ΥΠΕΡΑΘΛΙΑ ΟΘΟΝΗ που τόσος κόσμος την πάτησε και το αγόρασε για αυτό το λόγο καθώς και για τις κάμερες του που τόσο διαφήμιζαν δεν το συζητώ. Ξεπλυμένες σε βαθμό που ακόμη και το Nokia 7 plus του φίλου μου ήταν ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ανώτερη σε χρώματα σε αντίθεση (στο φως μέρας όχι νύχτας εννοείται) σε φυσικότητα και σε ευκρίνεια.

Δεν πείθεις αδερφέ. Μιλάμε για την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΑΤΑΤΑ που έχει βγάλει εβερ η λαγκσουνγκ... Και ΝΑΙ εννοείται το s8 ήταν καλύτερο σε οθόνη. Για να μην πω και το αείμνηστο s7 edge Καθώς και το καλύτερο ίσως όλων σε φωτεινότητα note 3 (όχι το 4 το τονίζω) ....

Άστο λοιπόν. Γιατί εκτίθεσαι σε τρομερό βαθμό και θα γελάει πολύς κόσμος που διαβάζει το συγκεκριμένο άρθρο.

Όσο για τους δυσκολόπιστους ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΤΥΦΛΟΙ. Όσοι έχετε την δυνατότητα να πάτε από ένα Πλαίσιο να δοκιμάσετε MIX3 δίπλα σε s10+ και P30 Pro (αυτό την παλεύει λίγο καλύτερα αλλά και πάλι δεν πιάνει το Mix3 Ούτε κατά διάνοια ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ γιατί ναι είναι άθλιο το λογισμικό της xiaomi εκτός του βίντεο αλλά με GCAMMOD) για να φύγει το πέπλο το θολό από μπροστά σας.

Πάμε πάλι και ο Θεός είναι μεγάλος..

 

ΞΕΚΟΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ότι πιο άκυρο μήνυμα τρολ  σε σημείο που θα  έπρεπε να πάρεις  ένα s10plus να το βάλεις σε κατσαρόλα να ζεσταθεί για να πάρεις λίγο μυρωδιά  από smartphone..  

  • Like 11
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...