Προς το περιεχόμενο

αποστολη με royal mail


mike0402

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περιμενω ενα δεμα απο αγγλια το οποιο εχει φυγει με royal mail απο τις 21/3,το δεμα απο τις 26/3 εχει φθασει Κωνσταντινουπολη και απο εκει και περα δεν εχω καμια ενημερωση..και με τα ελτα που εχω μιλησει μου ειπαν οτι υπαρχει καθυστερηση..

μηπως πρεπει να ανησυχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mike0402 είπε

περιμενω ενα δεμα απο αγγλια το οποιο εχει φυγει με royal mail απο τις 21/3,το δεμα απο τις 26/3 εχει φθασει Κωνσταντινουπολη και απο εκει και περα δεν εχω καμια ενημερωση..και με τα ελτα που εχω μιλησει μου ειπαν οτι υπαρχει καθυστερηση..

μηπως πρεπει να ανησυχω?

Εφόσον είναι από Αγγλία, όχι! Απλά ανέμενε. Ίσως έρχεται «απλό» το δέμα όπου μπορεί να πάρει και 10 εργάσιμες...(μου έχει συμβει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, kormos said:

Εφόσον είναι από Αγγλία, όχι! Απλά ανέμενε. Ίσως έρχεται «απλό» το δέμα όπου μπορεί να πάρει και 10 εργάσιμες...(μου έχει συμβει)

ok..εμενα θα μου ερθει σπιτι η θα πρεπει να παω στα ελτα να το παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ok..εμενα θα μου ερθει σπιτι η θα πρεπει να παω στα ελτα να το παρω?

Λογικά ειδοποίηση θα σου αφήσουν για να πας να το πάρεις απο το ταχυδρομείο της περιοχής σου. Οι ταχυδρόμοι έχουν σταματήσει πολλά χρόνια τα delivery. Πιάνεται η μεσουλα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ok..εμενα θα μου ερθει σπιτι η θα πρεπει να παω στα ελτα να το παρω?

Αν σταθείς τυχερός σπίτι θα σου έρθει, ειδάλλως.... ότι λέει παρακάτω σε μεγάλο ποσοστό ισχύει :) 

3 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Λογικά ειδοποίηση θα σου αφήσουν για να πας να το πάρεις απο το ταχυδρομείο της περιοχής σου. Οι ταχυδρόμοι έχουν σταματήσει πολλά χρόνια τα delivery. Πιάνεται η μεσουλα τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Λογικά ειδοποίηση θα σου αφήσουν για να πας να το πάρεις απο το ταχυδρομείο της περιοχής σου. Οι ταχυδρόμοι έχουν σταματήσει πολλά χρόνια τα delivery. Πιάνεται η μεσουλα τους.

σε ποια γραφεια γινεται αυτο και γω τα πηγαινα τοσα χρονια σα το χαζο? :P

2 ώρες πριν, mike0402 είπε

περιμενω ενα δεμα απο αγγλια το οποιο εχει φυγει με royal mail απο τις 21/3,το δεμα απο τις 26/3 εχει φθασει Κωνσταντινουπολη και απο εκει και περα δεν εχω καμια ενημερωση..και με τα ελτα που εχω μιλησει μου ειπαν οτι υπαρχει καθυστερηση..

μηπως πρεπει να ανησυχω?

γιατι πηγε το δεμα σου κωνσταντινουπολη? παντως αμα ειναι αντικαταβολη και ειναι να ρθει με το ταχυδρομο της γειτονιας τοτε σιγουρα θα πρεπει να το παραλαβεις απ τα ελτα

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mike0402 είπε

οχι δεν ειναι αντικαταβολη..και δεν ξερω γιατι το δεμα ειναι τουρκια και δεν ηρθε κατευθειαν ελλαδα

Από που φαίνεται να ξεκίνησε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εκει εχει παραμεινει εδω και μια εβδομαδα χωρις λογο..δεν ξερω τι παιζει και δεν υπαρχει και καποιος να μου πει στην ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ναι και εκει εχει παραμεινει εδω και μια εβδομαδα χωρις λογο..δεν ξερω τι παιζει και δεν υπαρχει και καποιος να μου πει στην ελλαδα

Υποθέτω απο εκεί θα έρχεται οδικώς γιαυτο αργεί να ανανεωθεί το Tracking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...