Προς το περιεχόμενο

αποστολη με royal mail


mike0402

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνω συνεχώς αγορές από Αγγλία και όλα τα συστημένα που λαμβάνω από royal mail έρχονται μέσω DPD και τα παραδίδει η ACS. Μόνο τα untracked έρχονται μέσω ελτα. Άλλαξε κάτι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, moutsa είπε

Κάνω συνεχώς αγορές από Αγγλία και όλα τα συστημένα που λαμβάνω από royal mail έρχονται μέσω DPD και τα παραδίδει η ACS. Μόνο τα untracked έρχονται μέσω ελτα. Άλλαξε κάτι?

Δεν έρχονται όλα τα συστημένα μέσω acs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mike0402 είπε

περιμενω ενα δεμα απο αγγλια το οποιο εχει φυγει με royal mail απο τις 21/3,το δεμα απο τις 26/3 εχει φθασει Κωνσταντινουπολη και απο εκει και περα δεν εχω καμια ενημερωση..και με τα ελτα που εχω μιλησει μου ειπαν οτι υπαρχει καθυστερηση..

μηπως πρεπει να ανησυχω?

Kαι σε μένα αργεί κάμποσο ότι έρχεται με royal mail. Είναι της υπομονής. Αλλά το 51% της αργοπορίας υφίσταται εντός ελληνικής επικράτειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν και εγώ έχω θέμα με Royal mail παραγγελία μέσω Βρετανίας απο αρχές Μαρτίου και τίποτα ακόμα, το θέμα ειναι οτι δεν είχα ποτέ πρόβλημα από αυτο το κατάστημα ούτε απο τη Royal mail, μεσα σε μια εβδομάδα μαξ τα ειχα τα πράγματα σπίτι μου. Άλλαξε τίποτα τώρα τελευταία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, greengr21 said:

Λοιπόν και εγώ έχω θέμα με Royal mail παραγγελία μέσω Βρετανίας απο αρχές Μαρτίου και τίποτα ακόμα, το θέμα ειναι οτι δεν είχα ποτέ πρόβλημα από αυτο το κατάστημα ούτε απο τη Royal mail, μεσα σε μια εβδομάδα μαξ τα ειχα τα πράγματα σπίτι μου. Άλλαξε τίποτα τώρα τελευταία; 

τωρα το δεμα σου που βρισκεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα κανοντας ενα τηλεφωνο στα ελτα με ενημερωσαν οτι το δεμα ειχε ερθει αθηνα αλλα καταλαθος το διοξανε για τουρκια..το δεμα βρισκεται τουρκια απο τις 26/3 και μου ειπαν να μιλησω με τον αποστολεα..του εστειλα και ακομα δεν εχω παρει απαντηση..και δεν ξερω τι να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, mike0402 είπε

σημερα κανοντας ενα τηλεφωνο στα ελτα με ενημερωσαν οτι το δεμα ειχε ερθει αθηνα αλλα καταλαθος το διοξανε για τουρκια..το δεμα βρισκεται τουρκια απο τις 26/3 και μου ειπαν να μιλησω με τον αποστολεα..του εστειλα και ακομα δεν εχω παρει απαντηση..και δεν ξερω τι να κανω

Να ζητήσεις κάποιον υπεύθυνο καλύτερα να πας στο κατάστημα απ ευθείας. Δεν είναι δική σου δουλειά να διορθώσεις το δικό τους λάθος. 

Ο πωλητής δεν ευθύνεται κάπου και θεωρώ πως καλώς θα κάνει να μην ανακατευτεί...

Οι υπάλληλοι του ΕΛΤΑ πρέπει να μιλήσουν με "τα αντίστοιχα ΕΛΤΑ Τουρκίας" ώστε να γυρίσει το δέμα πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...