Προς το περιεχόμενο

Απειλητικά μηνύματα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς δεν ειναι καλα.υπαρχει καποιος π εχει επαφες μαζι του?επικοινωνησε  να βγει καποιο εισαγγελικο να εξεταστει σε ψυχιατρικο νοσοκομειο να σωθειτε και εσεις και αυτος

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθησε να μαθεις αν και αλλοι πρωην φιλοι του λαμβανουν τα ιδια η εχει παθει εμμονη με σενα

και εννοειται αστυνομια, να ξερουν τουλαχιστον ποιον να πιασουν οταν ερθει η ωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
31 minutes ago, jmmys said:

Θα πηγαινα σπίτι του ή εκεί που δουλεύει, αν δουλεύει,και θα του ζητούσα να μου εξηγήσει τι πρόβλημα έχει.Αν μου το επαιζε ιστορία καρφί στην αστυνομία.

 

28 minutes ago, Social Nick said:

Μάλιστα όταν χώρισε με την κοπέλα του, πήγε σπίτι της που είναι έξω από την Αθήνα, 2 η ώρα το βράδυ και έκανε μεγάλη φασαρία. Η κοπέλα έμενε με την οικογένειά της. Με τον πατέρα του δεν τα πηγαίνουν καλά, και μου'χε πει ότι είχε οδηγήσει μέχρι το Λουτράκι που έμενε ο πατέρας του, πάλι νύχτα, για να τον βρίσει πολύ. Ευτυχώς δεν ήταν εκεί. Σταμάτησαν και 2-3 άλλοι φίλοι που είχε να του μιλάνε, και απ'ότι καταλαβαίνω πηγαίνει στα σπίτια τους και κάνει μεγάλη φασαρία... Ο άνθρωπος δεν είναι καλά.

Μετά από αυτό, ούτε καν, αστυνομία κατευθείαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Social Nick είπε

Καλησπέρα σε όλους. Τους τελευταίους μήνες μου στέλνει ένας παλιός μου φίλος, που έχω σταματήσει να μιλάω μαζί του περίπου ένα χρόνο τώρα, κάποια sms στο κινητό που μοιάζουν απειλητικά. Όπως ότι "είμαι πεθαμένος", ότι "πιάνω χώρο", ότι "θα υπάρξουν συνέπειες" και πως όταν τελειώσει με τον πατέρα του θα ασχοληθεί και μαζί μου. Μάλιστα το τελευταίο μου το έστειλε προχθές μόλις. Δεν ξέρω αν στέκει καλά αυτός ο άνθρωπος. Είχε χωρίσει με την κοπέλα του, και άλλοι φίλοι του σταμάτησαν να του μιλάνε. Δυστυχώς γνωρίζει πού μένω, γι'αυτό έχω αγχωθεί όσο να ναι.

Τι μπορώ να κάνω; Να πάω στην αστυνομία για να κάνω κάποια καταγγελία; Θα χρειαστεί να είναι μαζί μου και κάποιος δικηγόρος, ή πάω μόνος μου; Γιατί δεν γνωρίζω κανένα. Εσείς τι θα κάνατε;

Πας αστυνομία άμεσος.Δεν παίζουμε με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...