Προς το περιεχόμενο

Φημολογείται ότι η Samsung θα παρουσιάσει και ένα δεύτερο, μικρότερο Galaxy Note 10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, laziokos είπε

Δεν χωνευονται φιλε μου...

Εχω εντυπωσιαστει απιστευτα οτι υπαρχουν προθυμοι καταναλωτες που παιρνουν οθονες με τρυπες και σεμεδακια...

Απλα δεν το πιστευω

Ε γούστα είναι αυτά,  νοτς τύπου iphone δεν τη χονεύω με τίποτα αντιαισθητικό εντελώς , σταγόνα νοτς η υ νοτς δεν δίνω λεφτα για τέτοιο κινητό. Την τρύπα όμως την βρίσκω πανέμορφη. Γούστα τι να πείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, JIMYB3 είπε

Εγώ θέλω να ρωτήσω υπάρχει άλλο κινητό με πενάκι; 

Αυτό είναι το μαράζι το δικό μου φίλε. Ότι το 10άρι θα είναι -ίσως- το πιο ολοκληρωμένο κινητό εκεί έξω. Και φυσικά το μοναδικό με πενάκι που για μένα έιναι must. Οπότε και βρίσκομαι σε τέλμα γιατί από τη μία θα έχεις ένα πλούσιο πακέτο (ειδικά αν ανεβάσει και άλλο μπαταρία) που το S-Pen από μόνο του είναι λόγος αγοράς και από την άλλη θα πρέπει να πείσω τον εαυτό μου να συμβαδίσει με τις οπές στην οθόνη. Α ρε Sammy με τις μλκίες σου. 😛

Επεξ/σία από -WISE-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, nikcrf είπε

Ε γούστα είναι αυτά,  νοτς τύπου iphone δεν τη χονεύω με τίποτα αντιαισθητικό εντελώς , σταγόνα νοτς η υ νοτς δεν δίνω λεφτα για τέτοιο κινητό. Την τρύπα όμως την βρίσκω πανέμορφη. Γούστα τι να πείς.

Μάλιστα...δυσκολεύομαι να το κατανοήσω αλλά οκ....γούστα όπως ειπες...

Απλά περίμενα να πάνε πιο απάτες αυτές οι συσκευές να τελειώνουμε πιο γρήγορα με αυτή την κωμωδία

 

27 λεπτά πριν, JIMYB3 είπε

Εγώ θέλω να ρωτήσω υπάρχει άλλο κινητό με πενάκι; 

Lg q stylus...

Αλλά ειναι κατηγορία κατώτερο  mid range προς κατηγορία "ανοίγεις τον κουβά με τα σκουπίδια και το πετάς"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Αυτό είναι το μαράζι το δικό μου φίλε. Ότι το 10άρι θα είναι -ίσως- το πιο ολοκληρωμένο κινητό εκεί έξω. Και φυσικά το μοναδικό με πενάκι που για μένα έιναι must. Οπότε και βρίσκομαι σε τέλμα γιατί από τη μία θα έχεις ένα πλούσιο πακέτο (ειδικά αν ανεβάσει και άλλο μπαταρία) που το S-Pen από μόνο του είναι λόγος αγοράς και από την άλλη θα πρέπει να πείσω τον εαυτό μου να συμβαδίσει με τις οπές στην οθόνη. Α ρε Sammy με τις μλκίες σου. 😛

Εγώ ακόμα είμαι με το Note 4, χρειάστηκε να αγοράσω μια νέα μπαταρία μέσα σε αυτά τα χρόνια αλλά η λειτουργικότητα του δεν έχει χαθεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Δεν θεωρείσαι κάτοχος με 10 λεπτά δοκιμή στα public 

Δεν ξέρω αν θεωρείς εσυ κάτοχο αντικειμένου κάποιον που πάει είτε public είτε σε μια έκθεση αυτοκινήτων και απλά βλέπει κάτι 

το είχα μια βδομάδα καθημερινής χρήσεις και απλά είπα την εμπειρία μ 

Η Samsung έκανε φοβερή δουλειά στον note 9 στην μπαταρία γιατί δεν μετέφερε αυτή την τεχνολογίας και στο s10 plus 

1 ώρα πριν, asdfaster είπε

Πολύ χρηστες έχουν πρόβλημα με την μπαταρία τον s10. Και αυτό οφείλεται στο ότι η samsung πλέον τρέχει στο κινητό πάνω από 150 service day one.. Αυτό δημιουργεί όλο αυτό το drain. Η samsung δεν θα κάνει τίποτα για αυτό. Ο μονος τρόπος να δεις μπαταρία ειναι το adhell 3. Oσο τα κινητά δυναμώνουν άλλο τόσο η εταιρίες βάζουν σαβούρα μέσα. Kαι πλέον είναι παρα πολύ η σαβούρα μέσα στα νέα μοντέλα τον κινητών. Tο note 9 εμενα έτρεχε 143 άχρηστα service. Τα μονα που χριαζόταν πραγματικά ήταν 62 και οχι 143. Φαντάσου τα s10 που είναι νέα μοντέλα.

Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μ 

Όταν είχα όμως το Note 9 χαλαρά μια μέρα πολύ καλή μπαταρία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παμε να μην τα ξαναλέμε ότι και να κανουν αυτές οι mainstream εταιρείες ο Θεοδόσης ο δικός μας άνθρωπος θα κάνει ένα σούπερ deal και θα φέρει για μας τους πιστούς ακόλουθους του το ZER paretarx$diamou 1542+adegeia

Όπως και τα άλλα δεν θα σπάει,δεν θα χαλάει δικό σας λέμε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το note ειναι ο βασιλιάς της παραγωγικοτητας. Τωρα αν εκει που γραφεις στα γρηγορα με το πενακι βρισκεις αδιεξοδο απο το νοτς και αλλαζεις σειρά , χανεις πολυ σε εμπειρία χρησης και η μεγάλη οθονη παει περιπατο... 

 

 

Το note 9 /8giga/512 θα παραμείνει και του χρόνου ο μονος βασιλιάς και το note10 θα ναι γιαυτους που αφηνουν το πενάκι να αραχνιάσει 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Grigoraks είπε

Δεν ξέρω αν θεωρείς εσυ κάτοχο αντικειμένου κάποιον που πάει είτε public είτε σε μια έκθεση αυτοκινήτων και απλά βλέπει κάτι 

το είχα μια βδομάδα καθημερινής χρήσεις και απλά είπα την εμπειρία μ 

Η Samsung έκανε φοβερή δουλειά στον note 9 στην μπαταρία γιατί δεν μετέφερε αυτή την τεχνολογίας και στο s10 plus 

Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μ 

Όταν είχα όμως το Note 9 χαλαρά μια μέρα πολύ καλή μπαταρία 

Δεν ξέρω γιατί είχες τέτοια θέματα με την μπαταρία. Εγώ έχω λίγο πάνω από 1 μέρα όταν χρησιμοποιουσα το BlackBerry Work. Από τη στιγμή που το έκανα uninstall έχω περίπου 1.5 μέρα. Δεν είναι η super αυτονομία αλλά ΟΚ δε τη λες και χάλια. 

Αυτό που πρόσεξα πάντως είναι ότι η αυτονομία βελτιώθηκε μετά την πρώτη εβδομάδα, 10 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κάτοχος Note 9 εδώ και πέντε μήνες, δουλευει σχεδόν άψογα. Η μπαταρία κράταγε άνετα μιάμιση μέρα. Το Σάββατο που μας πέρασε τρώει ένα σκάλωμα το Google Play Services και μέσα σε πέντε ώρες, χωρίς να το έχω ακουμπήσει καθόλου, μου έφαγε το 1/3 της μπαταρίας. Έκανα αμάν να το συνεφέρω (χωρίς να κάνω reset) αλλά πλέον η μπαταρία συμπεριφέρεται κανονικά.... Γνωστό θέμα σε Samsung και σε Android γενικά....

Επεξ/σία από sotirisl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, JIMYB3 είπε

Εγώ θέλω να ρωτήσω υπάρχει άλλο κινητό με πενάκι; 

Κανένα αξιόλογο, αλλά.

Κράτησα δύο χρόνια το Νοτε 4, γιατί δεν μπορούσα να αποχωριστό το stylus. Απέρριψα εξαρχής τα νεώτερα Notes λόγω edge και, όσο περνούσαν τα χρόνια, λόγω της γελοίας αναλογίας οθόνης- για note keeping συσκευή.

Είχα δοκιμάσει διάφορα styli σε άλλα κινητά και κανένα δεν δούλευε ικανοποιητικά.

Από τότε όμως, όλα τα καλά κινητά έχουν αντίστοιχα καλά digitizers και υπάρχουν πλέον πολλά active styli, είτε με ανσωματωμένη μπαταρία, είτε με ΑΑΑ. Το αποτέλεσμα είναι πολύ κοντά στα Notes και το μόνο πρόβλημα που απομένει είναι ότι πρέπει να κουβαλάς και ένα ακόμη "στυλό" μαζί σου. Δεν ξανασχολούμαι με τα Notes, το Papyrus και το google Keep που χρησιμοποιώ, μαζί με όλα τα άλλα προγράμματα που όπου καμιά φορά χρειάζομαι λεπτομέρεια δουλεύουν άριστα με αυτό το stylus στο LG G6.

Επεξ/σία από Voodooman
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Voodooman είπε

Κανένα αξιόλογο, αλλά.

Κράτησα δύο χρόνια το Νοτε 4, γιατί δεν μπορούσα να αποχωριστό το stylus. Απέρριψα εξαρχής τα νεώτερα Notes λόγω edge και, όσο περνούσαν τα χρόνια, λόγω της γελοίας αναλογίας οθόνης- για note keeping συσκευή.

Είχα δοκιμάσει διάφορα styli σε άλλα κινητά και κανένα δεν δούλευε ικανοποιητικά.

Από τότε όμως, όλα τα καλά κινητά έχουν αντίστοιχα καλά digitizers και υπάρχουν πλέον πολλά active styli, είτε με ανσωματωμένη μπαταρία, είτε με ΑΑΑ. Το αποτέλεσμα είναι πολύ κοντά στα Notes και το μόνο πρόβλημα που απομένει είναι ότι πρέπει να κουβαλάς και ένα ακόμη "στυλό" μαζί σου. 

Με υπερκάλυψες, είναι να μην μάθεις να ζεις με το πενάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...