Προς το περιεχόμενο

Φημολογείται ότι η Samsung θα παρουσιάσει και ένα δεύτερο, μικρότερο Galaxy Note 10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Grigoraks είπε

 

 το είχα μια βδομάδα καθημερινής χρήσεις και απλά είπα την εμπειρία μ 

 

Να την πεις την εμπειρία σου, Απλώς αντικειμενικά δεν μπορείς να λες ότι είσαι πρώην κάτοχος ενός κινητού αν το χρησιμοποιησες 7 μέρες. Δεν έχεις προλάβει να δεις σχεδόν τίποτα, ούτε καν να συνηθίσεις το κινητό. Εδώ μια εβδομάδα παίρνει να συνηθίσεις το καινούργιο πληκτρολόγιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά, θα κρατήσω το Note 9 για αρκετό καιρό. Δυστυχώς το πενάκι μου έχει γίνει απαραίτητο, όπως επίσης και η φωνητική πληκτρολόγηση και η καταγραφή κλήσεων που χάσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, vasilissouvlaki είπε

Εγώ που έχω το 3 και ακόμα καλά κρατάει με note 7 rom

Εννοειται καλα κρατανε. 2014 αγορα και 3 μπαταριες αλλαγη,προσθηκη memory card 64gb και δεν καταλαβαινει τπτ.Αλλα νομιζω το 10 θα είναι άξια αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, vasilissouvlaki είπε

Εγώ που έχω το 3 και ακόμα καλά κρατάει με note 7 rom

κι εδώ τα ίδια χωρίς τη ROM που λες. Να τη βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, stathisgtr είπε

Αντε να δω αν θα πάρει σύνταξη το galaxy note 4 μου...

νομίζω μεγαλύτερο σκυλί κινητό δεν έχει ξανά βγει από την samsung .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τα μοντελα της samsung γινονται ολο και πιο δελεαστικα...τα note ειναι πλεον τα καλυτερα κινητα... αλλα δεν ξερω αν αξιζει να περιμενουμε λιγο ακομα την τεχνολογια των fold η οποια φαινεται αρκετα καλη

26 λεπτά πριν, Al3xgrc7 είπε

νομίζω μεγαλύτερο σκυλί κινητό δεν έχει ξανά βγει από την samsung .

εχει βγει το s6+ edge....το εχω απο το 2016 και 2020 η 2021 θα το δωσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Note 4 σκυλι????? Απο που κι ως που? Εχοντας αλλαξει 2 N4 λοιπον (notaκιας), και θεωρωντας το οντως ισως ενα απο τα καλυτερα και πιο πετυχημενα smarthone δεν μπορω να αγνοησω το σοβαρο προβλημα ενος μεγαλο ποσοστου που παρουσιασαν προβλημα στην motherboard. Το γνωστο σαν mmc read fail με ενα απλο googlarisma να κανει καποιος θα δει οτι αφορουσε ενα μεγαλο ποσοστο των N4 και ιδιαιτερα του Ν910F. Μαλιστα υπηρχε κι ενα group για μαζικη αγωγη κατα της samsung (ειχα παρει κι εγω μερος :D )

Καλο ειναι να ευλογουμε το σπιτι μας αλλα να μην κρυβουμε το προβλημα κατω απο το χαλι.

 

Στα του θεματος τωρα, ελεγα απο το Ν8 να παω κατευθειαν στο N10 αλλα μια οι τρυπες μια οι πολλες εκδοσεις και γενικα αυτα που ακουω-βλεπω για τα S10 μου εχουν αφησει αναμικτα συναισθηματα. Ασε που η χαβαι τα 2 τελευταια χρονια ειδικα στις καμερες της δινει και καταλαβαινει της samsung (κι οχι τπτ αλλο ειμαι και samsungakias - οχι φανμπου βεβαια) . Αν στο Ν10 δεν εξελιξει και τις καμερες και βαλει του S10 τοτε θα το χαρω να πατωσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, torm23 είπε

Εμένα προσωπικά δε με ενοχλούν οι οπές στην οθόνη.

Προσωπικά το θεωρώ σφάλμα, τα S8/S9 είναι τόσο κομψά τηλέφωνα, με πολύ μικρά bezels. Θα μπορούσαν άνετα να συνεχίσουν έτσι, anyway πρέπει να πάμε με τις μόδες.😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Grigoraks είπε

Δεν ξέρω αν θεωρείς εσυ κάτοχο αντικειμένου κάποιον που πάει είτε public είτε σε μια έκθεση αυτοκινήτων και απλά βλέπει κάτι 

το είχα μια βδομάδα καθημερινής χρήσεις και απλά είπα την εμπειρία μ 

Η Samsung έκανε φοβερή δουλειά στον note 9 στην μπαταρία γιατί δεν μετέφερε αυτή την τεχνολογίας και στο s10 plus 

Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μ 

Όταν είχα όμως το Note 9 χαλαρά μια μέρα πολύ καλή μπαταρία 

Το γεγονος να ειχε θεμα η συσκευη σου το σκεφτηκες?

Το να βγαινεις και να λες οτι ενα κινητο με μπαταρια 4100mah δεν βγαζει ουτε μιση μερα,μονο για τρολλ το καταλαβαινει καποιος...

Συγνωμη αλλα ετσι ειναι.

14 ώρες πριν, vamvakoulas είπε

 Αν στο Ν10 δεν εξελιξει και τις καμερες και βαλει του S10 τοτε θα το χαρω να πατωσει.

Οσο πατωσε το Note9 που εχει χειροτερη καμερα απο το mate20pro ε?

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπαμπης και ο Βλαδημιρος σχολιαζουν την samsung, πινοντας φραπεδια και χαζευωντας τα κινητα του 100€ στο τραπεζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, slk200gr είπε

Γιατι την χασαμε?

Εγώ, πάντως, στην 9 την έχασα (την ηχογράφηση εννοούσα).

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...