Προς το περιεχόμενο

smartphone android max 180


kekopis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Το ποσό που διαθέτω: 130-160 maximum 180
 Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): γρηγορη φορτιση
Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; οχι ιδιαιτερα απλα να ειναι αξιοπρεπης
Μας ενδιαφέρει το Dual SIM; ναι αλλα δεν ειναι και must
Μνημη κινητου: 64 gb το ιδανικο
Μας ενδιαφέρει η επίσημη εγγύηση στην Ελλάδα;  οπωσδηποτε!!
 Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; android
Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; τουλαχιστον 3200 mAh
Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; μονο Ελλάδα 
Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης); όχι 
Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; καινούργιο

 

 
Επεξ/σία από kekopis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kekopis είπε

 Το ποσό που διαθέτω: 130-160 maximum 180
 Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): γρηγορη φορτιση
Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; οχι ιδιαιτερα απλα να ειναι αξιοπρεπης
Μας ενδιαφέρει το Dual SIM; ναι αλλα δεν ειναι και must
Μνημη κινητου: 64 gb το ιδανικο
Μας ενδιαφέρει η επίσημη εγγύηση στην Ελλάδα;  οπωσδηποτε!!
 Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; android
Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; τουλαχιστον 3200 mAh
Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; μονο Ελλάδα 
Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης); όχι 
Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; καινούργιο

 

 

Xiaomi Redmi note 4 4/64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Το Mi8 lite αλλά με εγγύηση καταστήματος.

Το εχω κοιταξει και εχει πολυ ωραια χαρακτηριστικα. Βεβαια αν το παρεις απτο skroutz οπως εννοεις χανεις την εγγυηση, ασχετα αν καποια μαγαζια απο κει υποστηριζουν οτι σου παρεχουν μονοετη εγγυηση. Δεν ειμαι 100 % σιγουρος ομως αν ισχυει αυτο.

Κατα τη γνωμη σου το Mi8 lite αξιζει περισσοτερο απο τα Mi A2 lite & redmi pro 6?

Επεξ/σία από kekopis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε το χιαομι redmi note 7 τo 64αρι...  μην τσιγκουνευτεις 20 ευρο παραπανω

επισης το 6 προ που το εχει φιλαρακι στα 165 ευρο το βρισκω εξαιρετικοτατο... και η καμερα του ειναι αρκετα καλη για τα λεφτα του...

αλλιως πας προς Α6 και P20 lite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Donalhioy είπε

παρε το χιαομι redmi note 7 τo 64αρι...  μην τσιγκουνευτεις 20 ευρο παραπανω

επισης το 6 προ που το εχει φιλαρακι στα 165 ευρο το βρισκω εξαιρετικοτατο... και η καμερα του ειναι αρκετα καλη για τα λεφτα του...

αλλιως πας προς Α6 και P20 lite

Το χεις παρει απο σκρουτζομαγαζο? Ισχυει τελικα οτι αν το παρεις απο τετοια καταστηματα χανεις την εγγυηση απο την επισημη αντιπροσωπεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kekopis είπε

Το χεις παρει απο σκρουτζομαγαζο? Ισχυει τελικα οτι αν το παρεις απο τετοια καταστηματα χανεις την εγγυηση απο την επισημη αντιπροσωπεια?

εγω εχω το ματε 10 ακομα...

απο εμπειρια κινητου απο σκρουτζομαγαζο ειναι λαχειο... το ιδιο το μαγαζι σε καποιους ειναι κομπλε και καποιους τους βγαζει το λαδι..

φυσικα υπαρχουν και μερικα μαγαζια με χειροτερο after sale και απο αγγελια στο ινσομνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, kekopis είπε

Το εχω κοιταξει και εχει πολυ ωραια χαρακτηριστικα. Βεβαια αν το παρεις απτο skroutz οπως εννοεις χανεις την εγγυηση, ασχετα αν καποια μαγαζια απο κει υποστηριζουν οτι σου παρεχουν μονοετη εγγυηση. Δεν ειμαι 100 % σιγουρος ομως αν ισχυει αυτο.

Κατα τη γνωμη σου το Mi8 lite αξιζει περισσοτερο απο τα Mi A2 lite & redmi pro 6?

Αξίζει περισσότερο από τα άλλα δύο που λες.

Σε αυτά τα λεφτά για μένα είναι το δεύτερο μετά το Nokia 7 plus ,αλλά δεν το είπα για τους γνωστούς λόγους.

45 λεπτά πριν, kekopis είπε

Το χεις παρει απο σκρουτζομαγαζο? Ισχυει τελικα οτι αν το παρεις απο τετοια καταστηματα χανεις την εγγυηση απο την επισημη αντιπροσωπεια?

Υπάρχουν δύο με τρία μαγαζιά που έχουν διετή εγγύηση καταστήματος με δικό τους service.

Οπότε γλιτώνεις το αν πάθει κάτι να το στείλουν Κίνα.

Εδώ υπάρχει οδηγός και για το service των Xiaomi

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Donalhioy είπε

εγω εχω το ματε 10 ακομα...

απο εμπειρια κινητου απο σκρουτζομαγαζο ειναι λαχειο... το ιδιο το μαγαζι σε καποιους ειναι κομπλε και καποιους τους βγαζει το λαδι..

φυσικα υπαρχουν και μερικα μαγαζια με χειροτερο after sale και απο αγγελια στο ινσομνια...

Μαζι σου για τα σκρουτζομαγαζα και εγω εχω αλλα οχι xiaomi οποτε δεν το θεμα με το  service  απο την αντιπροσωπεια να με αποσχολει

49 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Αξίζει περισσότερο από τα άλλα δύο που λες.

Σε αυτά τα λεφτά για μένα είναι το δεύτερο μετά το Nokia 7 plus ,αλλά δεν το είπα για τους γνωστούς λόγους.

Υπάρχουν δύο με τρία μαγαζιά που έχουν διετή εγγύηση καταστήματος με δικό τους service.

Οπότε γλιτώνεις το αν πάθει κάτι να το στείλουν Κίνα.

Εδώ υπάρχει οδηγός και για το service των Xiaomi

Ναι βρηκα ενα δυο τετοια μαγαζια με δικο τους service, ευχομαι να ειναι ικανοποιητικο. Αυτο με την Κινα που λες δε το γνωριζα, ενας ακομη λογος να διαλεξω απο το skroutz. Οχι με το nokia ξεφευγω πολυ απο το διαθεσιμο budget οποτε θα μεινω σε αυτα που κυμαινονται εως 170 αντε 180 ευρω το πολυ.

Επεξ/σία από kekopis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kekopis είπε

Μαζι σου για τα σκρουτζομαγαζα και εγω εχω αλλα οχι xiaomi οποτε δεν το θεμα με το  service  απο την αντιπροσωπεια να με αποσχολει

Ναι βρηκα ενα δυο τετοια μαγαζια με δικο τους service, ευχομαι να ειναι ικανοποιητικο. Αυτο με την Κινα που λες δε το γνωριζα, ενας ακομη λογος να διαλεξω απο το skroutz. Οχι με το nokia ξεφευγω πολυ απο το διαθεσιμο budget οποτε θα μεινω σε αυτα που κυμαινονται εως 170 αντε 180 ευρω το πολυ.

Κοίτα Mygad,YouHou είναι αυτά που ξέρω.

Υπάρχει και το Drele αλλά δεν ξέρω αν έχει δικό του service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Κοίτα Mygad,YouHou είναι αυτά που ξέρω.

Υπάρχει και το Drele αλλά δεν ξέρω αν έχει δικό του service.

Θα τα κοιταξω, διαφορετικα θα παω για τα μοντελα που καλυπτονται απο την επισημη αντιπροσωπεια, γνωριζοντας βεβαια οτι θα πεσω σε ποιοτητα. Απο οσο εχω συμπαιρανει, σε αυτα τα λεφτα οι πιο αξιολογες προτασεις ειναι με διαφορα της xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...