Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX 2080 Ti owner's club.


azazil1190

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mjmtvman είπε

ελα να σπασουν τα κοντερ με την g12 χωρις τα plates

14138.png.ac609aa5df43972b4b7b4a8e1cdbef3a.png

timespy + firestrike πρωτο run

https://www.3dmark.com/3dm/36078202?

https://www.3dmark.com/fs/19319151

θα έχει μεγάλη βραδιά σήμερα

Ετσι γιατι ΕΒΓΑ και αυτο το καλοκαίρι😜

Εντάξει το τερμάτισες ρε . Τελος να παμε να πηδηχτουμε(απο το παράθυρο) οι υπόλοιποι

 

Δεν ξανα ποστάρω σκορ.Θα το γυρίσω στα games😂

Την καρτα για τα παιχνίδια την πήρα😂

Κατα τα αλλα τον ήπιαμε κλαρινο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Χτιζω ένα καινούριο συστηματακι(overkill αλλά δεν πειράζει).Η ερώτηση μου είναι η εξής.RTX 2080 ti SLI ή μόνη της;Δεν μιλάω μόνο για θέμα απόδοσης γιατί ναι γνωρίζω ότι αυξάνει κατά ένα σχετικά καλό ποσοστό την απόδοση.Απο άποψη gaming.Γνωριζω ότι οι περισσότεροι developers δεν "αναπτυσσουν" σωστά τα games τους για SLI GPU.Οποτε θα θελα να ακούσω κάποιες απόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, JohnBitsaktsis είπε

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Χτιζω ένα καινούριο συστηματακι(overkill αλλά δεν πειράζει).Η ερώτηση μου είναι η εξής.RTX 2080 ti SLI ή μόνη της;Δεν μιλάω μόνο για θέμα απόδοσης γιατί ναι γνωρίζω ότι αυξάνει κατά ένα σχετικά καλό ποσοστό την απόδοση.Απο άποψη gaming.Γνωριζω ότι οι περισσότεροι developers δεν "αναπτυσσουν" σωστά τα games τους για SLI GPU.Οποτε θα θελα να ακούσω κάποιες απόψεις.

Πεταμένα λεφτά θα είναι.  Το γιατί το είπες και μόνος σου. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mjmtvman είπε

ελα να σπασουν τα κοντερ με την g12 χωρις τα plates

14138.png.ac609aa5df43972b4b7b4a8e1cdbef3a.png

timespy + firestrike πρωτο run

https://www.3dmark.com/3dm/36078202?

https://www.3dmark.com/fs/19319151

θα έχει μεγάλη βραδιά σήμερα

Να σε ρωτήσω κάτι ξεκινάς με 2175 και τελειώνει με 2???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, birel-motosport είπε

Να σε ρωτήσω κάτι ξεκινάς με 2175 και τελειώνει με 2???

δεν μπορεσα να δώ νουμερα γιατι όπως είπα μόλις επανατοποθέτησα το g12 χωρις τα plates προλαβα μονο να τρέξώ τα έτοιμα profile που είχα απο ενα run στο καθένα (superposition,firestrike,timespy). μετα εφυγα για δουλίτσα. το βραδυ θα σου έχω έτοιμη απάντηση, θυμάμε όμως να βλέπω solid 2145 48C max superposition. δεν έχω κάνει curve. 

super position +173 +1305

3dmark +163 +1265

Επεξ/σία από mjmtvman
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnBitsaktsis είπε

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Χτιζω ένα καινούριο συστηματακι(overkill αλλά δεν πειράζει).Η ερώτηση μου είναι η εξής.RTX 2080 ti SLI ή μόνη της;Δεν μιλάω μόνο για θέμα απόδοσης γιατί ναι γνωρίζω ότι αυξάνει κατά ένα σχετικά καλό ποσοστό την απόδοση.Απο άποψη gaming.Γνωριζω ότι οι περισσότεροι developers δεν "αναπτυσσουν" σωστά τα games τους για SLI GPU.Οποτε θα θελα να ακούσω κάποιες απόψεις.

Αν έχεις οθόνη σαν την δική μου ίσως... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnBitsaktsis είπε

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Χτιζω ένα καινούριο συστηματακι(overkill αλλά δεν πειράζει).Η ερώτηση μου είναι η εξής.RTX 2080 ti SLI ή μόνη της;Δεν μιλάω μόνο για θέμα απόδοσης γιατί ναι γνωρίζω ότι αυξάνει κατά ένα σχετικά καλό ποσοστό την απόδοση.Απο άποψη gaming.Γνωριζω ότι οι περισσότεροι developers δεν "αναπτυσσουν" σωστά τα games τους για SLI GPU.Οποτε θα θελα να ακούσω κάποιες απόψεις.

Απάντησες μόνος σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Αν έχεις οθόνη σαν την δική μου ίσως... 

Μωρέ άσε την οθόνη.Δεν σε λέω για γενική απόδοση.Ξερω ότι σαν δύναμη είναι πιο δυνατές.Απλα δεν γνωρίζω αν σε άποψη gaming αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, JohnBitsaktsis είπε

Μωρέ άσε την οθόνη.Δεν σε λέω για γενική απόδοση.Ξερω ότι σαν δύναμη είναι πιο δυνατές.Απλα δεν γνωρίζω αν σε άποψη gaming αξίζει 

Ούτε στα μισά από τα καινούρια παιχνίδια δε θα δουλεύει το sli. Και όπου δουλεύει θα σε προβληματίζει ως επί το πλείστον. Θα την έχεις '' παρκαρισμενη"... Υπάρχουν παιχνίδια βεβαια, έστω και λιγα, στα οποία θα έχεις εξωφρενικές επιδοσεις. Τα ζυγίζεις και αποφασίζεις 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JohnBitsaktsis είπε

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Χτιζω ένα καινούριο συστηματακι(overkill αλλά δεν πειράζει).Η ερώτηση μου είναι η εξής.RTX 2080 ti SLI ή μόνη της;Δεν μιλάω μόνο για θέμα απόδοσης γιατί ναι γνωρίζω ότι αυξάνει κατά ένα σχετικά καλό ποσοστό την απόδοση.Απο άποψη gaming.Γνωριζω ότι οι περισσότεροι developers δεν "αναπτυσσουν" σωστά τα games τους για SLI GPU.Οποτε θα θελα να ακούσω κάποιες απόψεις.

Single gpu... Plug & play 

Cf / Sli... Plug &  pray

Αυτά εν ολίγοις από μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσείς με το νερό μπορείτε να τρέξετε 2160p Division 2 Ultra preset να δούμε στην πράξη το όφελος; 

 

Η έστω ένα shadow of Tomb raider highest preset.... (όχι το demo) 

Επεξ/σία από Acmilangr2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billeiros είπε

Ούτε στα μισά από τα καινούρια παιχνίδια δε θα δουλεύει το sli. Και όπου δουλεύει θα σε προβληματίζει ως επί το πλείστον. Θα την έχεις '' παρκαρισμενη"... Υπάρχουν παιχνίδια βεβαια, έστω και λιγα, στα οποία θα έχεις εξωφρενικές επιδοσεις. Τα ζυγίζεις και αποφασίζεις 

Ναι αυτό σκέφτομαι και γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...