Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX 2080 Ti owner's club.


azazil1190

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, billeiros είπε

Τούμπανο δλδ! Αυτά είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Εκεί που διάβασα για 8K αναλύσεις με έπιασε ένα σπαστικό γέλιο.

Εμένα πάλι με πιάνει όταν διαβάζω για DLSS 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, iazriel είπε

Asus strix Z390 H Gaming 

Πηγαινε στο bios στο asus multicore enhancement και βάλε all cores.

Εαν ασχοληθείς με manual oc το κλείνεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GoMaR Το γραφείο μοιάζει με τον πάγκο κουζίνας που δίνει η ΙΚΕΑ (κωδική ονομασία: karlby countertop). Αν δεν είναι αυτός, τότε μοιάζει πολύ. 

Τον κοίταγα κι εγώ, απλά ο συγκεκριμένος πάγκος έχει βάθος 65 εκατοστά. Λίγα, κατά τη γνώμη μου. Συνεπώς, αν δεν είναι αυτός που έχει ο @gpapad20, ας μας ενημερώσει περί ποίου πρόκειται, γιατί, πράγματι, το γραφείο του είναι εξαιρετικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gpapad20 Όμορφο και μινιμαλ setup. Ετσι ακριβώς μαρέσει και μένα. Να σε ρωτήσω ποια είναι η βάση της οθόνης ( αυτή της ARCTIC μήπως; thx )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Acmilangr2 είπε

Εκεί που διάβασα για 8K αναλύσεις με έπιασε ένα σπαστικό γέλιο.

Ο Cerny απλά υπονοούσε ότι το navi θα έχει HDMI 2.1 υποστήριξη. Όχι ότι θα κάνει rendering σε τέτοια κυβικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης και τις περισσότερες ηλιθιότητες για το navi τις ξεκίνησε ο adored tv, και πρόσφατα το site του απατεώνα tweaktown...το συγκεκριμένο site είναι καθαρά clickbait, π.χ. προέβλεψε την ανακοίνωση της φανταστικής 1180Τi γύρω στις 10 φορές σε 1 χρόνο περίπου πριν την ανακοίνωση των turing.....

Tώρα προέβλεψε και επιδόσεις 2080.....για το mid range navi το κακό δεν είναι αυτός που τα γράφει αλλά τα ζωντανά που τα διαβάζουν και περιμένουν νεράιδες και ιπτάμενες μαιμούδες

Λίγη λογική να είχε κάποιος που πιστεύει αυτούς τους απατεώνες δεν είναι δύσκολο να καταλάβει ΟΤΙ δεν γίνεται η ίδια εταιρία να βγάζει high end πυρήνα aka radeon 7 με χ επιδόσεις και κόστος και σε λιγότερο από 4 μήνες να βγάζει μοντέλο με τις ίδιες επιδόσεις (θάβοντας το flagship) με (άκουσον άκουσον) το 1/3 της τιμής δηλαδή πόση χαζομάρα πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, pabou13 είπε

Πολυ καλο setup 🙂

Αν εχεις χρονο ανεβασε και καποιο benchmark!

Για δώσε όποτε βρείς χρόνο κανένα νούμερο timespy και firestrike να δούμε που βαδίζουμε και εμείς bro!

 

 

 

                                                                    

Άσχετο, αλλά βλεφαριασια και μια 2080ti strix oc κούτα στα 1180€ στις αγγελίες ....Έχουν πέσει αρκετά οι τιμές βλέπω..... Αντε και χιλιαρικακι να πέσουν σε κάποιο σημείο οι Top υλοποιήσεις .... 

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, DEADLAZARUS είπε

@GoMaR Το γραφείο μοιάζει με τον πάγκο κουζίνας που δίνει η ΙΚΕΑ (κωδική ονομασία: karlby countertop). Αν δεν είναι αυτός, τότε μοιάζει πολύ. 

Τον κοίταγα κι εγώ, απλά ο συγκεκριμένος πάγκος έχει βάθος 65 εκατοστά. Λίγα, κατά τη γνώμη μου. Συνεπώς, αν δεν είναι αυτός που έχει ο @gpapad20, ας μας ενημερώσει περί ποίου πρόκειται, γιατί, πράγματι, το γραφείο του είναι εξαιρετικό.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ !!

Επεξ/σία από gpapad20
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...