Προς το περιεχόμενο

Το μεγαλύτερο πρόγραμμα έξυπνης στάθμευσης στην Ελλάδα υλοποιεί η Αθήνα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/4/2019 στις 9:49 ΜΜ, archer100 είπε

Εγω εχω μια απορια, σχετικα με το κυκλοφοριακο της Αθηνας και της Θεσσαλονικης: 

Γιατι δεν αλλαζουν  τα απλα λεωφορεια με διωροφα οπως αυτα του Λονδινου; Ο δευτερος οροφος σε αυτα χωραει 50 ατομα επιπλεον, ειναι ασσυληπτη η διαφορα ενος διωροφου με ενα απλο λεωφορειο. Το ωφελος για την πολη θα ειναι τρομακτικο

Γιατι δεν το κανουν;

Είχαν φέρει δοκιμαστικά πριν αρκετά χρόνια διώροφα λεωφορεία δοκιμαστικά.Δεν προχώρησε το θέμα γιατί δεν ανέβαινε κανένας στον επάνω όροφο λογω του πολύ κόσμου που ήταν μέσα στο λεωφορείο και ήξερες οτι δεν θα προλάβαινες να κατέβεις στη στάση που ήθελες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 11/4/2019 στις 9:49 ΜΜ, archer100 είπε

Εγω εχω μια απορια, σχετικα με το κυκλοφοριακο της Αθηνας και της Θεσσαλονικης: 

Γιατι δεν αλλαζουν  τα απλα λεωφορεια με διωροφα οπως αυτα του Λονδινου; Ο δευτερος οροφος σε αυτα χωραει 50 ατομα επιπλεον, ειναι ασσυληπτη η διαφορα ενος διωροφου με ενα απλο λεωφορειο. Το ωφελος για την πολη θα ειναι τρομακτικο

Γιατι δεν το κανουν;

Δεν χωράνε διοροφα στην Αθήνα λόγο των γραμμών του τρόλεϊ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ξερουμε για θεσσαλονικη ποσο ειναι το προστιμο για  παρκαρισμα σε θεση επισκεπτων και μονιμων κατοικων?

Ισχυει εκπωση πληρωμης εντος δεκαημερου? Τι εκριβως συμβαινει με τα προστιμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, ringboy είπε

Ξερουμε για θεσσαλονικη ποσο ειναι το προστιμο για  παρκαρισμα σε θεση επισκεπτων και μονιμων κατοικων?

Ισχυει εκπωση πληρωμης εντος δεκαημερου? Τι εκριβως συμβαινει με τα προστιμα?

Εντελώς άσχετο με το θέμα αλλά θα σου απαντήσω. Είναι 80€ φιξ, ούτε δεκαήμερα ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...