Προς το περιεχόμενο

Πιο είναι το φθηνότερο αυτοκίνητο που υπάρχει?


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να πάρω ένα αυτοκίνητο σύντομα αλλά δε σκοπέυω να δώσω πολλά. Πιο είναι το φθηνότερο που υπάρχει με πολύ χαμηλό κόστος συντήρησης και επίσης που να κάνει σχετικά καλά τη δουλειά του? να προσφέρει ασφάλεια...

Δε ξέρω επίσης αν θα γινόταν να πάρω ξέρω γω ένα χαλασμένο και να φέρω έναν τεχνικό να το φτιάξει γλιτόνοντας στη τιμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καινούργιο αν δεις τους τιμοκαταλόγους θα δεις ποιο είναι το ποο φτηνό. Σε μεταχειρισμένο δεν υπάρχει απάντηση, μπορεί να βρεις και τζάμπα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καινουριο δεν νομιζω να υπαρχει καποιο φθηνοτερο απο τα 10 χιλιαρικα με το κλειδι στο χερι που λεμε. 

Τωρα στο θεμα με το χαλασμενο που λες, για να ειναι χαλασμενο και να το εχει αφησει ετσι καποιος, σημαινει οτι δεν αξιζει η επισκευη του. Αν μπεις στο car θα δεις οτι τα πιο φθηνα εχουν βλαβες ή ειναι τρακαρισμενα με αρκετα μεγαλο κοστος επισκευης, που και εστω οτι το παιρνεις και το φτιαχνεις, θα ξερεις οτι θα εχεις ενα τρακαρισμενο/με σοβαρο προβλημα αυτοκινητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα παμε σε μεντιουμ ή σε καφετζου, να μας πει τι ακριβως ζητας..!!   

 

Αυτο το πραμα..... να μην δινετε πληροφοριες, ωστε να καταλαβουμε και εμεις οι υπολοιποι τι εχει στο μυαλο του ο καθε TS, δεν το καταλαβαινω...! 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, zio10 είπε

Σε καινούργιο αν δεις τους τιμοκαταλόγους θα δεις ποιο είναι το ποο φτηνό. Σε μεταχειρισμένο δεν υπάρχει απάντηση, μπορεί να βρεις και τζάμπα!

Πια είναι η καλύτερη πλατφόρμα για αγορά μεταχειρισμένου? επίσης με το νοίκιασμα αυτοκινίτου πόσο πάνε οι τιμές?

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cabdik είπε

βλέπω εδώ κάτι τιμές στα 400ε και μάλιστα σε άριστη κατάσταση, είναι λογικά όλα αυτά? δουλεύουν χωρίς προβλήματα? δεν έχω ιδέα γενικά από την αγορά αυτοκινίτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

βλέπω εδώ κάτι τιμές στα 400ε και μάλιστα σε άριστη κατάσταση, είναι λογικά όλα αυτά? δουλεύουν χωρίς προβλήματα? δεν έχω ιδέα γενικά από την αγορά αυτοκινίτων

Πριν κανεις αγορα μεταχειρισμενου, το πηγαινεις για ελεγχο σε δικο σου μηχανικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

Πια είναι η καλύτερη πλατφόρμα για αγορά μεταχειρισμένου? επίσης με το νοίκιασμα αυτοκινίτου πόσο πάνε οι τιμές?

Όπως γράφτηκε car.gr και ίσως χρυσή ευκαιρία και fb (αν και όλα θα είναι και στο car).

Για ενοικίαση πάλι δεν υπάρχει στάνταρ, μπορεί να βρεις και με 20€ τη μέρα ή και λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

βλέπω εδώ κάτι τιμές στα 400ε και μάλιστα σε άριστη κατάσταση, είναι λογικά όλα αυτά? δουλεύουν χωρίς προβλήματα? δεν έχω ιδέα γενικά από την αγορά αυτοκινίτων

Γενικά αν θες μπορείς να πεις και κάποιο budget ή χρήση ξερωγω. 

Από τα από πάνω που είδα, το 1 δεν είχε AC και το άλλο γράφει για πιθανό πρόβλημα σε κινητήρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, overpower είπε

Γενικά αν θες μπορείς να πεις και κάποιο budget ή χρήση ξερωγω. 

Από τα από πάνω που είδα, το 1 δεν είχε AC και το άλλο γράφει για πιθανό πρόβλημα σε κινητήρα. 

Για αγορά μάλλον όχι πάνω από 3000. 10000 είναι μάλλον πολλά για τώρα. για νοίκιασμα θα έλεγα 2-3ε τη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

Για αγορά μάλλον όχι πάνω από 3000. 10000 είναι μάλλον πολλά για τώρα. για νοίκιασμα θα έλεγα 2-3ε τη μέρα.

Αν βρεις, θέλω και εγώ ένα τέτοιο. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...