Προς το περιεχόμενο

Star Wars Jedi: Fallen Order [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 537
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Προβλήματα με stutter (1-2”) και frame drops είχατε και εσείς;

Γιατι εμένα στην αρχή του παιχνιδιού είχε πάρα πολύ και από ότι διαβάζω γενικά και σε ξένα forums τρώει πολύ stutter ακόμα και με παρά πολύ δυνατά συστήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

ποιες είναι οι πρώτες ώρες;

Οι πρώτες πρωινές? 😂

Περαν της πλάκας έχουμε κάποιο fix ή το παντρεύομαι και συνεχίζω έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

ποιες είναι οι πρώτες ώρες;

Είναι οι ώρες που δίνεις 1000+ για gpu..έ μετά πως να σου μείνουν λεφτά να αγοράσεις game...

giphy.gif

Εγώ πάντως με τα τελευταία updates δεν έχω stutter, εκτος όταν σκας πρώτη φορα σε πλανήτη, στο τελευταίο update δώσαν και όλα τα never-pre-order bonus δωρεάν.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Είναι οι ώρες που δίνεις 1000+ για gpu..έ μετά πως να σου μείνουν λεφτά να αγοράσεις game...

giphy.gif

Εγώ πάντως με τα τελευταία updates δεν έχω stutter, εκτος όταν σκας πρώτη φορα σε πλανήτη, στο τελευταίο update δώσαν και όλα τα never-pre-order bonus δωρεάν.

Γενικά σε προσωπικό επίπεδο ότι παιχνίδι μου αρέσει και πραγματικά αξίζει να ασχοληθώ το αγοράζω.
Όσο για gpu ούτε καν :P μια 1070ti έχω.

Αν είναι όντως θέμα που λύθηκε με updates τότε θα το πάρω το παιχνίδι γιατί έστω και με 20' που το έβαλα να δω τι παίζει μπορώ να πω ότι με κέρδισε!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Είναι οι ώρες που δίνεις 1000+ για gpu..έ μετά πως να σου μείνουν λεφτά να αγοράσεις game...

Κοιτα φιλε,δεν με ξερεις και δεν σε ξερω..

Αλλα μην προσπαθεις να το παιξεις εξυπνος πισω απο μια οθονη με το να γραφεις ψεμματα που αφορουν εμενα..

Προσπαθησε να εισαι σοβαρος για να σε παιρνουν και οι αλλοι στα σοβαρα.

Το τελειωνω εδω γιατι δεν βρισκω τον λογο να εχω καποια αντιπαραθεση μαζι σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Κοιτα φιλε,δεν με ξερεις και δεν σε ξερω..

Αλλα μην προσπαθεις να το παιξεις εξυπνος πισω απο μια οθονη με το να γραφεις ψεμματα που αφορουν εμενα..

Προσπαθησε να εισαι σοβαρος για να σε παιρνουν και οι αλλοι στα σοβαρα.

Το τελειωνω εδω γιατι δεν βρισκω τον λογο να εχω καποια αντιπαραθεση μαζι σου..

Μονος σου πνίγεσαι αδελφέ, η μάθε να δέχεσαι κριτική σε δημόσιο forum η φτιάξε δικό σου blog και μιλα μονος σου. Και sorry κιόλας που δεν παω άτομα με 1000 euro gpu που δεν αγοράζουν games, όπως επίσης κύριε 'έξυπνε πίσω από μια οθόνη' σε αντίθεση με σένα δεν σε χαρακτήρισα. Κανε post ότι έχεις original το game και σου ζητάω και συγγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, optimus prime είπε

Εγω το εκανα uninstall μετα τις πρωτες ωρες..

Σχεδον παντα τετοια post οι περισσοτεροι για τρολλοποστ τα παιρνουν(ειτε το παιχνιδι εχει αγοραστει,ειτε οχι),γιατι δεν προσφερουν απολυτως τιποτα στην κουβεντα/θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο που κανεις δεν ειναι κριτικη,λεγεται σπιλωση..

Πηγαινε στις αρχες του νηματος και θα δεις οτι ειμαι απο τους πρωτους που βαλανε premium στο Origin μαζι με κατι αλλα παιδια για να το παιξουμε.

Δεν θελω να μου ζητησεις συγγνωμη αλλα να εισαι πιο προσεχτικος και πιο ευστοχος.

Το οτι δεν με πας ειναι δικαιωμα σου,δεν θελω να το αλλαξω..

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Σχεδον παντα τετοια post οι περισσοτεροι για τρολλοποστ τα παιρνουν(ειτε το παιχνιδι εχει αγοραστει,ειτε οχι),γιατι δεν προσφερουν απολυτως τιποτα στην κουβεντα/θεμα.

Τα εχουμε αναλυσει νωριτερα στο νημα αυτα παιδια,ειναι θεμα μηχανης γραφικων και optimization απο τους dev.

 

 

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...