Προς το περιεχόμενο

Τρελές ιστορίες από τρελούς πελάτες


Paris777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟΛΥ καλο τοπικ!!

εχουμε οικογενειακη επιχειρηση αποθηκη χαρτικα-απορρυπαντικα κ εχουν γινει ουκ ολιγα αλλα τωρα δεν μου ερχονται οι καλες στο μυαλο. Θα πω εν καιρω μιας και ολο κατι θα συμβει.. ως τοτε παρτε κατι και απο μενα:

Εχω πελατη και χτυπαει το τηλεφωνο ναι γεια σας ειναι εκει ο τεχνικος; (ταυτοχρονα εχουμε κ επισκευες ηλεκτρολογικων συσκευων-σερβις, μεγαλη ιστορια)

Της απανταω ποιον ζητατε; (γιατι παιζει να ειναι πελατισσα του πατερα μου που δυστυχως τον χασαμε πριν λιγα χρονια κ να μην το ξερει)
Τον παναγιωτη (εγω ειμαι αυτος). Τι ακριβως θελετε, εγω ειμαι; την ρωταω (γιατι με ψυκτικα αποφευγω να ασχολουμαι)

-Αποκλειεται. Λαθος εχω κανει, μου λεει... 
- Καλεσατε σε μαγαζι με χαρτικα και ζητησατε τον τεχνικο που τον λενε παναγιωτη, αυτος ειμαι εγω. της ξαναλεω. Πειτε μου τι προβλημα εχετε γτ εχω κ πελατη εδω κ περιμενει. 
- οχι οχι αποκλειεται να εισαι εσυ. εισαι πολυ μικρος :S και μου το κλεινει...

Αλλη ιστοριουλα.

Στο μαγαζι εχουμε πανες για ηλικιωμενους. ενα ωραιο απογευμα λοιπον, ερχεται ενας γερακος κ ζηταει πανες. του δινω αυτο που ζητησε κ στο καπακι μου ζηταει το θεϊκο:
"Μπορειτε να με βοηθησετε να την φορεσω γιατι δεν ξερω;" Προφανως η απαντηση ηταν αρνητικη...

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, kallair είπε

ΠΟΛΥ καλο τοπικ!!

εχουμε οικογενειακη επιχειρηση αποθηκη χαρτικα-απορρυπαντικα κ εχουν γινει ουκ ολιγα αλλα τωρα δεν μου ερχονται οι καλες στο μυαλο. Θα πω εν καιρω μιας και ολο κατι θα συμβει.. ως τοτε παρτε κατι και απο μενα:

Εχω πελατη και χτυπαει το τηλεφωνο ναι γεια σας ειναι εκει ο τεχνικος; (ταυτοχρονα εχουμε κ επισκευες ηλεκτρολογικων συσκευων-σερβις, μεγαλη ιστορια)

Της απανταω ποιον ζητατε; (γιατι παιζει να ειναι πελατισσα του πατερα μου που δυστυχως τον χασαμε πριν λιγα χρονια κ να μην το ξερει)
Τον παναγιωτη (εγω ειμαι αυτος). Τι ακριβως θελετε, εγω ειμαι; την ρωταω (γιατι με ψυκτικα αποφευγω να ασχολουμαι)

-Αποκλειεται. Λαθος εχω κανει, μου λεει... 
- Καλεσατε σε μαγαζι με χαρτικα και ζητησατε τον τεχνικο που τον λενε παναγιωτη, αυτος ειμαι εγω. της ξαναλεω. Πειτε μου τι προβλημα εχετε γτ εχω κ πελατη εδω κ περιμενει. 
- οχι οχι αποκλειεται να εισαι εσυ. εισαι πολυ μικρος :S και μου το κλεινει...

Αλλη ιστοριουλα.

Στο μαγαζι εχουμε πανες για ηλικιωμενους. ενα ωραιο απογευμα λοιπον, ερχεται ενας γερακος κ ζηταει πανες. του δινω αυτο που ζητησε κ στο καπακι μου ζηταει το θεϊκο:
"Μπορειτε να με βοηθησετε να την φορεσω γιατι δεν ξερω;" Προφανως η απαντηση ηταν αρνητικη...

Οι πανες αυτες φοριουνται σαν εσωρουχα, σωστα? Δε ξερω, θα τον λυπομουν τον γερακο αν ηταν η 1η του φορα. Θα ελεγα μαλλον οχι, αλλα θα τον λυπομουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Iris_89 είπε

Οι πανες αυτες φοριουνται σαν εσωρουχα, σωστα? Δε ξερω, θα τον λυπομουν τον γερακο αν ηταν η 1η του φορα. Θα ελεγα μαλλον οχι, αλλα θα τον λυπομουν.

προφανως και τον λυπηθηκα αλλα να κατσω να βοηθησω μεσα στο μαγαζι να ξεβρακωθει κ να το φορεσει, οχι.. Η συγκεκριμενη ιστορια βεβαια ειναι ενα τπτ μπροστα σε αλλες που τωρα δεν μου ερχονται στο μυαλο..

Μολις θυμηθηκα πχ πελατισσα που ειχε ερθει και φορουσε χειροποιητες σαγιοναρες που ειχε στολισει μονη της... με ξεφουσκωτες μπαλόνες. απορω πως ειχα κρατηθει απο το να γελαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kallair είπε

Αλλη ιστοριουλα.


Στο μαγαζι εχουμε πανες για ηλικιωμενους. ενα ωραιο απογευμα λοιπον, ερχεται ενας γερακος κ ζηταει πανες. του δινω αυτο που ζητησε κ στο καπακι μου ζηταει το θεϊκο:
"Μπορειτε να με βοηθησετε να την φορεσω γιατι δεν ξερω;" Προφανως η απαντηση ηταν αρνητικη...

Ένα απο τα εκατοντάδες τηλέφωνα που δέχομαι καθημερινά,εξελίχθηκε κάπως έτσι:

-Ξενοδοχείο τάδε,καλησπέρα σας.

-Ναι,ονομάζομαι (κάπως) και σας καλώ για να μου πείτε αν εγκρίθηκε το αίτημά μου

-Ποιό αίτημά σας κύριε;

-Το αίτημά μου για πάνες

-Κάνετε λάθος κύριε. Έχετε καλέσει σε ξενοδοχ..

-ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙΤΕ.

-Σάς λέω,κύριε έχετε καλέσει σε ξεν..

-ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΟΥ!!!

-Εγκρίθηκε κύριε,κάντε υπομονή 3 μέρες.

-Σας ευχαριστώ!

*κλίκ*

@kallair, σ'χώρα με...έπρεπε να σώσω το τομάρι μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Stamer είπε

Έπεσε στην περίπτωση.. εφόσον ήταν όταν πρωτοβγήκε η οδηγία, δικαιολογείται κάπως να μην το γνωρίζει, εννοείται. Από την άλλη, ο σεκιουριτάς σίγουρα δεν φταίει

Σωστό (τα πάνω από 100ml, τα άλλα σε πλάστική διάφανη σακούλα και χειραποσκευη αν θες)

Εκτός θέματος, σχετικό όμως με αεροδρόμια. Μία φορά έδωσα αποσκευή (όχι χειραποσκευή) στο check in και η κοπέλα με ρωτάει αν έχει κάποιο μπουκάλι με υγρό. Της απαντάω ελαιόλαδο ( 1,5 λίτρο από το χωριό). Μου λέει ότι δεν επιτρέπεται λόγω της πολιτικής της εταιρίας (θα έπρεπε να είναι μέσα σε ειδικό κιβώτιο ώστε να μην μπορεί να λερώσει αποσκευές άλλων επιβατών σε περίπτωση που ανοίξει). Αφού της έδειξα το διάφανο πλαστικό μπουκάλι αναψυκτικού με το λάδι μέσα  μου είπε ότι δε γνωρίζει καν αν είναι ελαιόλαδο και κάλλιστα θα μπορούσε να είναι κάποιο εύφλεκτο υλικό. Οπότε μου λέει ότι πρέπει να αφαιρέσω το μπουκάλι. "Καλά" της λέω "φέρε μου την αποσκευή μου πίσω και θα κάνω checkin πιο μετά" (με το σκεπτικό να πάω σε άλλο υπάλληλο πιο μετά και να μην αναφέρω τίποτα). "Δες σας τη δίνω, θα αφαιρέσετε το μπουκάλι πρώτα και θα σας την κάνω εγώ check in την αποσκευή". Κοινώς πάει το λάδι (μεταξύ μας παίζει να το πήρε και στο σπίτι της), μου έμεινε και ψυχολογικό :P . Ε μετά από λίγο καιρό έτυχε να ξαναδώ το ίδιο πρόσωπο και ρωτάει κάποιον αν έχει κάτι στην αποσκευή που να μπορεί να σπάσει. Της απαντάει ότι είχε ποτό ή κάτι τέτοιο και της λέει "Γιατί υπάρχει κανένα πρόβλημα; " - "όχι όχι, έτσι ρώτησα". Μάλλον θα είχε μεσολαβήσει κάποιο περιστατικό στο μεταξύ διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλο ωραιο που θυμηθηκα.

Μπαινει ενας και κοιταει μια τσαντα.

- Ειναι δερματινη?
- Ναι φυσικα, ειναι ταδε δερμα μπλα μπλα.
- Δε μου φαινεται για δερμα.
- Τι να σας πω, δερματινη ειναι και μαλιστα πολυ καλης ποιοτητας.
- Που το λεει?

Του δειχνω την πυρογραφια μεσα.

- Και ποσο κανει?
- 200 ευρω
- Τι? Ειναι πανακριβη μπλα μπλα, που το ξερω εγω πως κανει τοσο?
- Οριστε το καρτελακι με την τιμη.
- Δε μου λεει τιποτα αυτο, εσεις μπορειτε να γραψετε ο,τι θελετε στο καρτελακι.
- Εεεε, ναι?
- Ναι αλλα εσεις μπορει να την πηρατε οσο να ναι και να βαζετε στο καρτελακι ο,τι θελετε.
- Ε ναι, λεγεται εμποριο...
- Ποσο την πηρατε?
- Εννοειτε να σας δειξω τιμολογιο χονδρικης?
- Ναι!
- Καλη σας μερα.
- Μα...
- Καλη σας μερα κυριε.

Και δυο καλα απο τοτε που εργαζομουν σε καταστημα υποδηματων.

Ερχεται μια πελατισσα και μου λεει πως θελει να αλλαξει ενα ζευγαρι παπουτσια που ειχε παρει γιατι της ηταν στενα. Την κοιταω, δεν βλεπω τσαντα, υποθετω θα τα εχει σπιτι.

- Βεβαια, μπορειτε να μας τα φερετε να τα αλλαξουμε οποτε θελετε.
- Α ωραια, να τα αλλαξω τωρα.

Και βγαζει τα παπουτσια που φορουσε τα οποια δεν ηταν και στην καλυτερη κατασταση.

-Μα... τα φορατε.
- Ναι αλλα με στενευουν.
- Ναι αλλα τα φορατε.
- Ναι αλλα με στενευουν.
- Ναι. Αλλα ειναι φορεμενα. Δεν μπορειτε να ερχεστε να σας αλλαξω παπουτσια διχως κουτι, διχως αποδειξη και μαλιστα φορεμενα, δεν στεκει.

Τσαντιστηκε και εφυγε.

 

Το αλλο κορυφαιο ειναι που ηρθε μια γιαγια γυρω στα 80 περιπου, πηγαινε και δεν πηγαινε δε θυμαμαι αν ειχε και μπαστουνι, αλλα πολυ περιποιημενη και σοβαρη κατα τ'αλλα και χαζευε τα σχεδια. Ζηταει να δοκιμασει κανα δυο, της τα πηγαινω, τα απορριπτει και της καθονται στο ματι κατι μποτες με 12ποντο τουλαχιστον τακουνι. Συμπτωματικα στο δειγμα ηταν το νουμερο της. Με λουζει κρυος ιδρωτας γιατι λεω ετσι και τα φορεσει παει, επεσε μεσα στο μαγαζι και την εχουμε πατησει ομαδικως. Ηδη παραπατουσε με κατι μποτακια με ελαχιστο τακουνι.

- Δεν ειναι ανετα αυτα, μου το εχουν πει πελατισσες που τα εχουν δοκιμασει, ειναι και πανυψηλο το τακουνι, ελατε να σας δειξω κατι αλλα σουπερ.
- Οχι εγω θελω αυτα!
- Καθιστε να δω αν εχω το νουμερο σας (εν τω μεταξυ ειχα ηδη σκεφτει να πω πως δεν τα ειχαμε).
- Το εχετε, ειναι αυτο.
- Βρε καλη μου βρε χρυση μου αστα τωρα αυτα και ελα να σου δειξω κατι ανατομικα μουρλια.
- Οχι εγω θελω αυτα σας λεω!

Εν τελει της φερνω και το αλλο ζευγαρι, τα φοραει μετα κοπων και βασανων και παραμενει σταθερη στο καναπεδακι. Λεω ωραια τη γλιτωσαμε, ηθελε να κανει το κομματι της και τωρα θα τα βγαλει. Αυτη ομως μαζευε δυναμεις και τσουπ πεταγεται ορθια. Κανει ενα δυο βηματα και φυσικα παει να πεσει και ευτυχως προλαβαινω και την γραπωνω στο τσακ πριν σκασει στον καθρεφτη.

- Δεν ειναι πολυ ανετα τελικα.
- Βρισκετε?

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ηταν πελατης, αλλα ειχε φαση

Μπαινει ο τυπος στο μαγαζι με τα παντελονια κατω. Παει πανω απο ενα τραπεζι και ζητιανευει..

Τον βλεπει ο υπευθυνος και φωναζει. 

Κυρα Μαριαααα κυρια Μαριααα μπηκε ενας με τη πουτσα εξω, ελα διωξτον!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, παπι είπε

δεν ηταν πελατης, αλλα ειχε φαση

  Απόκρυψη περιεχομένων

Μπαινει ο τυπος στο μαγαζι με τα παντελονια κατω. Παει πανω απο ενα τραπεζι και ζητιανευει..

Τον βλεπει ο υπευθυνος και φωναζει. 

Κυρα Μαριαααα κυρια Μαριααα μπηκε ενας με τη πουτσα εξω, ελα διωξτον!!!

Μου θυμησες παρομοια ιστορια με εναν γερο πελατη (γνωστο που μαλλον τον βαρεσε ασχημα η γεροντικη ανοια) που ενα πρωινο μπηκε στο μαγαζι χωρις να φοραει τπτ απο κατω και ηθελε να τον κρυψουμε γτ τον κυνηγουσαν οι γερμανοι..

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 λεπτά πριν, *nenya* είπε

Gilfs and Stormrain: Origins story

Ε λοιπον το περιμενα αυτο :lol:

8 λεπτά πριν, sezebo είπε

ακυρο, αλλα ποσο τελικα την πηρες χονδρικη την δερματινη τσαντα?
 

Ουτε που θυμαμαι

6 λεπτά πριν, primeragt είπε

Δερμάτινη και δερματίνη η διαφορα ειναι στον τονο, δεν εχει βαλει ο φιλος καπου τονο.

Απο την αλλη. I see what you did there!

Δερμάτινη απιστοι Θωμαδες :lol:

 

Παρεμπιπτοντως, γελαω πολυ οταν με ρωτανε αν ειναι 100% δερμα μια τσαντα που τους λεω πως ειναι δερμάτινη. Ή 100% δερμα θα ειναι ή 0%, αρα πλαστικο. Πολλοι στον χωρο λενε λεξεις οπως δερματίνη, δερματέξ (ναι το 2019, δερματΕΞ), τεχνοδερμα, πολτος δερματος και διαφορες αλλες βλακειες για να μην πουν πλαστικο. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kallair είπε

Μου θυμησες παρομοια ιστορια με εναν γερο πελατη (γνωστο που μαλλον τον βαρεσε ασχημα η γεροντικη ανοια) που ενα πρωινο μπηκε στο μαγαζι χωρις να φοραει τπτ απο κατω και ηθελε να τον κρυψουμε γτ τον κυνηγουσαν οι γερμανοι..

τελικά του είπατε ότι οι γερμανοί έφυγαν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγο δουλειάς έχω βρεθεί μπροστά σε πολλά ευτράπελα.

Έχω πάει σε κατάστημα με υδραυλικά.
Μπαίνει παππούς κρατώντας σακούλα πριν από μένα οπότε και εξυπηρετείται πρώτος αλλά είμαστε όλοι σχετικά κοντά καθότι είναι μακρόστενο το μαγαζί.
Περιμένω δίπλα του.
- Κατ. «Παρακαλώ ; »
- Παπ. «Μου έσπασε το δοχείο από το σκουπάκι της λεκάνης και ψάχνω μπας και βρώ ένα ίδιο ή κάτι που να κάνει.»
- Κατ. « Το έχετε φέρει μαζί σας; »
- Παπ. «Ναί , εδώ το έχω.» απαντά, ανοίγει την σακούλα, βγάζει το σκουπάκι το οποίο όμως είναι αρκετά λερωμένο, δεν χρειάζεται να αναφέρω με τί 🤮 και το φέρνει σχεδόν μπροστά στην μούρη του υπαλλήλου.
Ασυναίσθητα προσπαθούμε εγώ και ο υπάλληλος να κρατήσουμε μια απόσταση ασφαλείας αλλά χωρίς αποτέλεσμα καθότι στενό το μαγαζί.
Ο υπάλληλος, ψύχραιμος, τον πείθει τελικά και το ξαναβάζει μέσα στην σακούλα καθώς όσο εξηγούσε τί ήθελε το κούναγε δεδιά/αριστερά στον αέρα.
Την έκανα με ελαφρά μόλις ελευθερώθηκε λίγο ο διάδρομος μπροστά μου. 😄

.

Άλλο.
Σε μεγάλη αλυσίδα σύπερ μάρκετ, έχει κλείσει πλέον, που συνήθιζε να δίνει και χρήματα πίσω όταν έκανες επιστροφή τυχαίνω Σεπτέμβρη μήνα σε πελάτη που έχει πάει με ένα σπασμένο καλάμι ψαρέματος που το είχε αγοράσει τον Ιούνιο και απαιτούσε να πάρει τα λεφτά του πίσω γιατί έλεγε ότι ήταν ελλατωματικό κα ιδεν έπιανε ψάρια !!!! (μα το Θεό, το άκουσα που το είπε)
Οι κοπέλες προσπαθούσαν να του εξηγήσουν ότι δεν είναι δυνατόν να γίνει αυτό,  αγορασμένο 3 μήνες πριν και σπασμένο αλλά εκείνος όχι μόνο δεν έφευγε άλλα άρχισε να ουρλιάζει μέσα στον κόσμο που περνούσε δίπλα του ότι είναι απατεώνες, ότι θα του έφερνε τα κανάλια και άλλα νεοελληνικά.
Τελικά φώναξαν τον διευθυντή του καταστήματος ο οποίος έδωσε το οκ και του επέστρεψαν τα λεφτά.

.

'Αλλο.
Πελάτισσα μεγάλου σούπερ μάρκετ με είδη σπιτιού στέλνει επιστολή διαμαρτυρίας επειδή το πλαστικό Χριστουγενιάττικο δέντρο που είχε αγοράσει πέρυσι δεν είναι το ίδιο φουντωτό όπως όταν το είχε αγοράσει και αξιώνει να της το αντικαταστήσουν.
Της το αντικατέστησαν. 😮


 

 

Επεξ/σία από dpolal
  • Like 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, dpolal είπε

Λόγο δουλειάς έχω βρεθεί μπροστά σε πολλά ευτράπελα.

Έχω πάει σε κατάστημα με υδραυλικά.
Μπαίνει παππούς κρατώντας σακούλα πριν από μένα οπότε και εξυπηρετείται πρώτος αλλά είμαστε όλοι σχετικά κοντά καθότι είναι μακρόστενο το μαγαζί.
Περιμένω δίπλα του.
- Κατ. «Παρακαλώ ; »
- Παπ. «Μου έσπασε το δοχείο από το σκουπάκι της λεκάνης και ψάχνω μπας και βρώ ένα ίδιο ή κάτι που να κάνει.»
- Κατ. « Το έχετε φέρει μαζί σας; »
- Παπ. «Ναί , εδώ το έχω.» απαντά, ανοίγει την σακούλα, βγάζει το σκουπάκι το οποίο όμως είναι αρκετά λερωμένο, δεν χρειάζεται να αναφέρω με τί 🤮 και το φέρνει σχεδόν μπροστά στην μούρη του υπαλλήλου.
Ασυναίσθητα προσπαθούμε εγώ και ο υπάλληλος να κρατήσουμε μια απόσταση ασφαλείας αλλά χωρίς αποτέλεσμα καθότι στενό το μαγαζί.
Ο υπάλληλος, ψύχραιμος, τον πείθει τελικά και το ξαναβάζει μέσα στην σακούλα καθώς όσο εξηγούσε τί ήθελε το κούναγε δεδιά/αριστερά στον αέρα.
Την έκανα με ελαφρά μόλις ελευθερώθηκε λίγο ο διάδρομος μπροστά μου. 😄

.

Άλλο.
Σε μεγάλη αλυσίδα σύπερ μάρκετ, έχει κλείσει πλέον, που συνήθιζε να δίνει και χρήματα πίσω όταν έκανες επιστροφή τυχαίνω Σεπτέμβρη μήνα σε πελάτη που έχει πάει με ένα σπασμένο καλάμι ψαρέματος που το είχε αγοράσει τον Ιούνιο και απαιτούσε να πάρει τα λεφτά του πίσω γιατί έλεγε ότι ήταν ελλατωματικό κα ιδεν έπιανε ψάρια !!!! (μα το Θεό, το άκουσα που το είπε)
Οι κοπέλες προσπαθούσαν να του εξηγήσουν ότι δεν είναι δυνατόν να γίνει αυτό,  αγορασμένο 3 μήνες πριν και σπασμένο αλλά εκείνος όχι μόνο δεν έφευγε άλλα άρχισε να ουρλιάζει μέσα στον κόσμο που περνούσε δίπλα του ότι είναι απατεώνες, ότι θα του έφερνε τα κανάλια και άλλα νεοελληνικά.
Τελικά φώναξαν τον διευθυντή του καταστήματος ο οποίος έδωσε το οκ και του επέστρεψαν τα λεφτά.

.

'Αλλο.
Πελάτισσα μεγάλου σούπερ μάρκετ με είδη σπιτιού στέλνει επιστολή διαμαρτυρίας επειδή το πλαστικό Χριστουγενιάττικο δέντρο που είχε αγοράσει πέρυσι δεν είναι το ίδιο φουντωτό όπως όταν το είχε αγοράσει και αξιώνει να της το αντικαταστήσουν.
Της το αντικατέστησαν. 😮


 

αυτες ειναι οι μαλακιες. οταν ο αλλος στο παιζει τρελος και μαγκας πρεπει να μην κανεις παραχωρησεις αλλιως ανοιγεις το δρομο να συνεχιστει αυτη η κατασταση. τηλεφωνο την αστυνομια και δωρο το βιντεο απ τις καμερες του μαγαζιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...