Προς το περιεχόμενο

gaming laptop


iptamenos_ollandos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους, θα ηθελα την βοηθεια σας επειδη ειμαι τερμα ασχετος με αυτα.... θελω να αγορασω ενα gaming laptop για να παιζω κατα κυριο λογο LOL σε φουλ γραφικα και καμια φορα κανα pubg η κανενα fornite τετοιου στυλ παιχνιδια, τι μου προτεινετε να αγορασω?? ειδα αρκετα απο τα θεματα που εχουν ανοιξει ηδη αλλα ειμαι τερμα ασχετος και δεν καταλαβαινω τις διαφορες σε αυτα που διαβαζω...  Μου ειπαν για εναν lenovo αυτον εδω στα 900 ευρω αλλα ψαχνω και κανενα πιο φθηνο που να μπορω να κανω την δουλεια που θελω... μπορειτε να μου πειτε καμια ιδεα σας παρακαλω?? ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

https://www.skroutz.gr/s/13702293/Lenovo-Legion-Y520-15IKBN-i5-7300HQ-8GB-1TB-128GB-GeForce-GTX-1060-FHD-No-OS.html#reviews

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι περιοριζεσαι σε laptop αφου ο κυριος σκοπος σου ειναι gaming? Μπορεις να παρεις ενα σταθερο με πολυ καλυτερες επιδοσεις στα ιδια χρηματα και να ειναι και αναβαθμισιμος στο μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαπτοπ βολευει με την εννοια της μετακινησης επειδη θα ειναι και το βασικο μου pc γι αυτο κυριως περιοριζομαι στο λαπτοπ αλλα αμα υπαρχει και καποια προταση για στθαθερο ειναι και αυτη δεκτη απλα ειμαι τελειως μα τελειως ασχετος δεν ξερω τιποτα απο κομματια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα θελω να δωσω αμα γινεται κατω απο 900 ευρω και να παρω ενα αξιοπιστο λαπτοπ το οποιο απλα να παιζει 1-2 παιχνιδια και να σερφαει ανετα στο νετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, iptamenos_ollandos είπε

Γενικα θελω να δωσω αμα γινεται κατω απο 900 ευρω και να παρω ενα αξιοπιστο λαπτοπ το οποιο απλα να παιζει 1-2 παιχνιδια και να σερφαει ανετα στο νετ

To surfing δεν θεωρείται κριτήριο για να πάρεις PC.
Σερφάρεις και σε PC 20ετίας.

Ποια είναι αυτα τα 1-2 παιχνίδια που θελεις να παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, donblunts είπε

To surfing δεν θεωρείται κριτήριο για να πάρεις PC.
Σερφάρεις και σε PC 20ετίας.

Ποια είναι αυτα τα 1-2 παιχνίδια που θελεις να παίζεις;

σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου, θελω να παιζω LOL στα πιο δυνατα γραφικα και κανενα fortnite που και που αλλα κυριως για λολ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, iptamenos_ollandos είπε

σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου, θελω να παιζω LOL στα πιο δυνατα γραφικα και κανενα fortnite που και που αλλα κυριως για λολ 

Το Lol φιλε μου δεν ειναι βαρυ παιχνιδι, και μια 940ΜΧ πχ το τρεχει φουλ, γιατι να δωσεις τοσα λεφτα, μπορεις με λιγοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Το Lol φιλε μου δεν ειναι βαρυ παιχνιδι, και μια 940ΜΧ πχ το τρεχει φουλ, γιατι να δωσεις τοσα λεφτα, μπορεις με λιγοτερα

Καλησπερα φιλε μου δεν εχω ιδεα για το τι ειναι αυτο που ειπες... (940ΜΧ) δεν ξερω τι σημαινει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iptamenos_ollandos είπε

Καλησπερα φιλε μου δεν εχω ιδεα για το τι ειναι αυτο που ειπες... (940ΜΧ) δεν ξερω τι σημαινει 

Λοιπον φιλε μου ακου για να σε βοηθησω, θελεις να παιζεις πχ LOL και ελαχιστα απο τα αλλα παιχνιδια? Χτυπα αυτο με ενα 400αρι ευρω και εισαι καλυμενος, δε χρειαζεσαι να χαλασεις παραπανω κριμα τα λεφτα αφου θες για τοσο σχετικα ελαφρυ παιχνιδι. Αυτο που σου βαζω εδω θα σε καλυψει φουλ και με πολυ λιγοτερα χρηματα: https://kinito365.gr/product/laptop-acer-aspire-5-a515-51g-3611-156-fhd-i3-7020u-4gb-1tb-geforce-mx130-linux/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Λοιπον φιλε μου ακου για να σε βοηθησω, θελεις να παιζεις πχ LOL και ελαχιστα απο τα αλλα παιχνιδια? Χτυπα αυτο με ενα 400αρι ευρω και εισαι καλυμενος, δε χρειαζεσαι να χαλασεις παραπανω κριμα τα λεφτα αφου θες για τοσο σχετικα ελαφρυ παιχνιδι. Αυτο που σου βαζω εδω θα σε καλυψει φουλ και με πολυ λιγοτερα χρηματα: https://kinito365.gr/product/laptop-acer-aspire-5-a515-51g-3611-156-fhd-i3-7020u-4gb-1tb-geforce-mx130-linux/

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου!!! οποτε με αυτο θα μπορω να παιζω LOL σε υψηλα γραφικα να μιλαω με τους αλλους κλπ?? γιατι εχω ενα που με το που ξεκινησουμε να μιλαμε σκαιπ ντισκορντ η κατι τετοιο κολαει παρα πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, iptamenos_ollandos είπε

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου!!! οποτε με αυτο θα μπορω να παιζω LOL σε υψηλα γραφικα να μιλαω με τους αλλους κλπ?? γιατι εχω ενα που με το που ξεκινησουμε να μιλαμε σκαιπ ντισκορντ η κατι τετοιο κολαει παρα πολυ...

Στο ξαναλεω φιλε μου, το LOL θα τρεχει ΑΝΕΤΑ με αυτο και οχι μονο αυτο, σηκωνει και fornite. Δες εδω ενα βιντεο με την ιδια καρτα γραφικων που σου προτεινω, για να παρεις μια μικρη γευση πως θα παιζεις. Δες ολο το βιντεο πως παιζει μετα και σε HIGH ρυθμισεις:

 

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Στο ξαναλεω φιλε μου, το LOL θα τρεχει ΑΝΕΤΑ με αυτο και οχι μονο αυτο, σηκωνει και fornite. Δες εδω ενα βιντεο με την ιδια καρτα γραφικων που σου προτεινω, για να παρεις μια μικρη γευση πως θα παιζεις: 

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου!! σου ειμαι ευγνώμων με εσωσες απο το να δωσω ενα καρο λεφτα χωρις λογο!! σε ευχαριστω και παλι για τον χρονο σου!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...