Προς το περιεχόμενο

Sound Blaster X G6 Review - Αναβαθμίστε τον ήχο σας


crmaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά... Υπάρχει άνθρωπος που εν έτη 2019 θα αγοράσει καρτα ήχου; Και αν ναι, σοβαρά τώρα... Ποιος; Οι DJ μιξαρουν με macbooks

Επεξ/σία από infamousjohn
  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, infamousjohn είπε

Ρε παιδιά... Υπάρχει άνθρωπος που εν έτη 2019 θα αγοράσει κατάρα ήχου; Και αν ναι, σοβαρά τώρα... Ποιος; Οι DJ μιξαρουν με macbooks

εγώ😁, προχθές έσπασε το jack εξόδου στο laptop αναγκάστηκα να πάρω usb κάρτα ήχου να κάνω την δουλεία μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ziaba είπε

εγώ😁, προχθές έσπασε το jack εξόδου στο laptop αναγκάστηκα να πάρω usb κάρτα ήχου να κάνω την δουλεία μου

Και έδωσες 150 ευρώ (που παίζει να μην κάνει ούτε το λάπτοπ) ή την έβγαλες με 15ευρω;

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, infamousjohn είπε

Ρε παιδιά... Υπάρχει άνθρωπος που εν έτη 2019 θα αγοράσει κατάρα ήχου; Και αν ναι, σοβαρά τώρα... Ποιος; Οι DJ μιξαρουν με macbooks

Ποιος σοβαρός Dj μιξάρει με macbook?

Όσους έχω δει ακόμη και αυτόν που παίζει σε καφετέρια, έχουν συνήθως κάτι τέρατακια μίκτες και κάρτες ήχου (συνήθως pioneer) 500-1500 ευρώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, armagedwnn είπε

Ποιος σοβαρός Dj μιξάρει με macbook?

Όσους έχω δει ακόμη και αυτόν που παίζει σε καφετέρια, έχουν συνήθως κάτι τέρατακια μίκτες και κάρτες ήχου (συνήθως pioneer) 500-1500 ευρώ.

Πολλοί σοβαροί DJ. Εσύ πιθανόν να πηγαίνεις σε καφετέρια με θέμα τα 90s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, infamousjohn είπε

Ρε παιδιά... Υπάρχει άνθρωπος που εν έτη 2019 θα αγοράσει καρτα ήχου; Και αν ναι, σοβαρά τώρα... Ποιος; Οι DJ μιξαρουν με macbooks

Όταν θα αγοράσεις θα καταλάβεις , παρόμοια λογική είχα και εγώ αλλά όταν πήρα την soundblaster z άλλαξα γνώμη . Είναι σαν παίρνεις καινούργια ηχεία . Πραγματικά αξίζει και με το παραπάνω θα έλεγα .

  • Like 19
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Ποιος σοβαρός Dj μιξάρει με macbook?

Όσους έχω δει ακόμη και αυτόν που παίζει σε καφετέρια, έχουν συνήθως κάτι τέρατακια μίκτες και κάρτες ήχου (συνήθως pioneer) 500-1500 ευρώ.

Sorry αλλά δεν άντεξα

4ce.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, infamousjohn είπε

Και έδωσες 150 ευρώ (που παίζει να μην κάνει ούτε το λάπτοπ) ή την έβγαλες με 15ευρω;

με 150 θα έπαιρνα bluetooth ηχεία τούμπανα ... εννοείται την έβγαλα με δεκαράκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, infamousjohn είπε

Ρε παιδιά... Υπάρχει άνθρωπος που εν έτη 2019 θα αγοράσει καρτα ήχου; Και αν ναι, σοβαρά τώρα... Ποιος; Οι DJ μιξαρουν με macbooks

 

Αξίζει, πίστεψέ με. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, X4Tz1S είπε

Όταν θα αγοράσεις θα καταλάβεις , παρόμοια λογική είχα και εγώ αλλά όταν πήρα την soundblaster z άλλαξα γνώμη . Είναι σαν παίρνεις καινούργια ηχεία . Πραγματικά αξίζει και με το παραπάνω θα έλεγα .

ετσι !

Με μια οπτική ίνα 5.1 dts-dolby στον ενισχυτή παίζεις κάθε παιχνίδι σα να μη το χεις ξαναπαίξει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, infamousjohn είπε

Πολλοί σοβαροί DJ. Εσύ πιθανόν να πηγαίνεις σε καφετέρια με θέμα τα 90s

Σοβαρός DJ είναι αυτός που είναι επαγγελματίας και ζει από αυτό. Δεν κρίνετε από τι μουσική παίζει.

Προσωπικά αυτά που ακούω εγώ ίσως και να μην τα έχεις ακούσει ποτέ. Κάποια είναι από την δεκαετία του 90, αν προσδιορίσεις σε τι αναφέρεσαι ακριβώς. (Αν και δεν ξέρω που κολλάει η συγκεκριμένη δεκαετία, εσύ ίσως ξέρεις γιατί το λες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, X4Tz1S είπε

Όταν θα αγοράσεις θα καταλάβεις , παρόμοια λογική είχα και εγώ αλλά όταν πήρα την soundblaster z άλλαξα γνώμη . Είναι σαν παίρνεις καινούργια ηχεία . Πραγματικά αξίζει και με το παραπάνω θα έλεγα .

Η αλήθεια είναι ότι κάποτε παλιά στο Τέξας, είχα μια SB pro. Αυτό ναι ήταν αναβάθμιση γιατί ως τότε την έβγαζα με το pc speaker. Το επόμενο pc μου είχε realtek ενσωματωμένο και από τότε ξεκοψα με τις κάρτες ήχου. Για να πουλάνε ακόμα σίγουρα θα προσφέρουν κάτι. Όμως το κοινό είναι περιορισμένο. Υπόψιν έχω ένα ακριβουτσικο σετ ενισχυτή και ηχείων (500+ευρώ) που δεν αφήνει περιθώριο να απορεις αν ακους καλό ήχο. Πόσο διάφορα να κάνει αυτο...!?!

2 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Σοβαρός DJ είναι αυτός που είναι επαγγελματίας και ζει από αυτό. Δεν κρίνετε από τι μουσική παίζει.

Προσωπικά αυτά που ακούω εγώ ίσως και να μην τα έχεις ακούσει ποτέ. Κάποια είναι από την δεκαετία του 90, αν προσδιορίσεις σε τι αναφέρεσαι ακριβώς. (Αν και δεν ξέρω που κολλάει η συγκεκριμένη δεκαετία, εσύ ίσως ξέρεις γιατί το λες)

Ναι ρε φίλε. Τα ίδια λέμε. Οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...