Προς το περιεχόμενο

Φημολογείται ότι η Apple ετοιμάζει μία αναβαθμισμένη έκδοση του iPhone 8 των 4,7 ιντσών με A13 και 128GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει. Ο τρόπος που παρουσιάζεται η είδηση ειναι αστείος....

Στα υπολοιπα: ακριβως το ίδιο δεν έκανε με το SE; Πήρε παλιό σασί και έβαλε καινουριο SOC. Στα 400€ θα βρει κοινο να το πάρει. Στα 650€ δε το βλέπω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

47 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Βέβαια στην xiaomi το πιο ακριβό τηλ είναι πιο φθηνό από το πιο φθηνό της Apple, χωρίς να είναι χειρότερο το ακριβότερο από το φθηνότερο, για να σας προλάβω.

Το χειρότερο/καλύτερο αφορά και τα λειτουργικά τους;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Arkin είπε

Για όσους θέλουν μικρές οθόνες είναι μια αρκετά καλή λύση. Απλά όχι στα 650 ευρώ. Μέχρι τα 300 350 max θα το πάρει αρκετός κόσμος που θέλει ios και μικρή οθόνη. 

Εάν το έδινε στα 350 ευρώ θα κανιβάλιζε τα XR / XS / XS Max. 

Πράγμα το οποίο δεν είναι λογικό να κάνει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά μου ακούγεται, αν μείωναν και το μέγεθος της συσκευής συνολικά χωρίς να αλλάξουν το μέγεθος της οθόνης και η οθόνη είναι amoled κι όχι καμιά liquid ρετσίνα τίποτα θα το έπαιρνα κι εγώ!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει το 8 και ο πατερας και βρίζω θεους και δαιμονες καθε φορα που πάω να περασω κανα password κτλ κτλ  Μόνο για μικρα κοριτσακια, το τηλεφωνο (με πολλά λεφτα για πέταμα) .  VFM? Κανένα iphone δεν ήταν ποτέ VFM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι η συγκεκριμενη κινηση ειναι ξεκαθαρα ξεστοκαρισμα. απο κει και περα, εχω δηλωσει στο παρελθον οτι θα ενδιαφερομουν για μεσαια κατηγοριας iphone εστω να πειραματιστω και αμα δεν μ αρεσε το πουλαω, αλλα ρε γαμωτο μεσαια κατηγορια χωρις αντιστοιχο soc? τι να κανω τη ναυαρχιδα soc που καταπινει τη μπαταρια εφοσον δεν ενδιαφερομαι για ναυαρχιδα κινητο? δωσε μου ενα soc με καλη οικονομια στη μπαταρια μπας και βγαλει τη μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Orgios είπε

Εχει το 8 και ο πατερας και βρίζω θεους και δαιμονες καθε φορα που πάω να περασω κανα password κτλ κτλ  Μόνο για μικρα κοριτσακια, το τηλεφωνο (με πολλά λεφτα για πέταμα) .  VFM? Κανένα iphone δεν ήταν ποτέ VFM...

Τα μεγάλα κοριτσάκια αγοράζουν Huawei κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακά τα ψέματα ,αλλά η τιμή είναι καθοριστική παράμετρος αγοράς , όχι μόνο στην Ελλάδα. Στα 650 δεν νομίζω ότι έχει και πολύ τύχη , στα 400 ίσως για όσους θέλουν μήλο και ios . Τώρα ποιοι , και πόσοι είναι αυτοί , μόνο η Apple φαίνεται να ξέρει. Πάντως , αν νομίζει ότι μπορεί να χτυπήσει το android στην μεσαία κατηγορία με αυτές τις τιμές και με αυτή τη  συσκευή , μάλλον είναι μακράν νυχτωμένοι.  

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρετό και προβλέψιμο κάπως...

Επανάληψη της πατέντας που κάναν με το SE (παλιό σασί, καινούρια cpu), αλλά χωρίς να είναι εξίσου φτηνό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vabill είπε

Το SE (η προηγούμενη ανάλογη κίνηση της) ήταν από τα αγαπημένα μου iPhone. Αν αυτό έχει και Face ID θα είναι η επόμενη. 

Ειμαστε Και κάποιοι που θέλουμε  μικρά κινητά...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει. Καλή τιμή για απλ. Και 128 γίγα στην βασική έκδοση; Μια χαρά. 

Αρκεί να υποστηρίζεται για 4-5 χρόνια έστω, με αναβαθμίσεις κλπ και να μην χρειαστεί σε 2 χρόνια να το αλλάξεις. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...