Προς το περιεχόμενο

55 εκ. πειρατικές προβολές για το πρώτο επεισόδιο της 8ης σεζόν του Game of Thrones


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Talepwros είπε

Ρε παιδια,ποιο το νοημα να μπειτε σε ενα θεμα για το GoT και να πειτε "εγω δεν το βλεπω",
μπαινετε και σε ολα τα θεματα για τις συσκευες και λετε "εγω δεν εχω αυτη τη συσκευη" ;
Εχετε γραφτει σε αλλα φορουμ για να πειτε "εγω δεν παρακολουθω το φορουμ σας";

 

Θα σου εξηγησω το γιατι απο την δικια  μου πλευρα.

Εγω δεν το βλεπω δεν το ειδα καθολου ενω ηθελα να το κανω γιατι γουσταρω μαχες δρακους κλπ δεν το εκανα γιατι βαριεμαι τα επεισοδια και οταν ξεκινησε εδω στην Αμερικη ειδη ηταν ο τριτος κυκλος και εφτιαχναν τον τεταρτο.

Ο λογος που εγραψα εδω ειναι για να εχω μια ενημερωση γιατι μπορει εγω να μην θελω να το δω αλλα ισως να θελουν τα παιδια μου καποια στιγμη.

Φυσικα το εγραψα με λιγο αστειο τροπο και το εκανα συγκριση με τα αμετρητα επεισοδια του Φωσκολου Λαμψη Καλημερα ζωη.

Επεσαν ολοι να με φανε γιατι σε μερικους καλυτερα να τους βρισεις την μανα παρα να πεις κακια κουβεντα εστω και για αστειο για την σειρα που βλεπουν, για το παιχνιδι που παιζουν για το κινητο που εχουν.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/4/2019 στις 10:23 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Παίζει να είμαι και ο μοναδικός που δεν έχω δει ούτε και θα δω αυτή την σειρά που θυμίζει Λάμψη και καλημέρα Ζωή του Φώσκολου που είχαν 8.000 επεισόδια.

Το τερμάτισες 🙄

94% στο rottentomatoes. 9,5 (με 1.500.000 ψήφους) στο imdb . 90 εκατομμύρια μπάτζετ. Νταξ μωρέ, μια σαχλαμάρα και μισή.  Παιδιά, καθίστε στο "Καφέ της χαράς" 😑

Επεξ/σία από c0stas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, c0stas είπε

Το τερμάτισες 🙄

94% στο rottentomatoes. 9,5 (με 1.500.000 ψήφους) στο imdb . 90 εκατομμύρια μπάτζετ. Νταξ μωρέ, μια σαχλαμάρα και μισή.  Παιδιά, καθίστε στο "Καφέ της χαράς" 😑

Βλεπω και εσυ απο αισθηση χιουμορ εχεις πατωσει εντελως.

Τελικα καλυτερα να σας θιξουν το σοϊ ολοκληρο παρα την σειρα σας εστω και για πλακα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να είναι φοβερή παραγωγή αλλά δε θα άντεχα να βλέπω πριγκίπισσες και δράκους σε αυτή την ηλικία 

 

Screenshot_20190421-085016.jpg

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, adi32 είπε

Μπορεί να είναι φοβερή παραγωγή αλλά δε θα άντεχα να βλέπω πριγκίπισσες και δράκους σε αυτή την ηλικία 

 

Screenshot_20190421-085016.jpg

Μη μου πεις ότι βλέπεις 22 πιτσιρικους Να κλωτσανε μια μπάλα , σε αυτήν την ηλικία .

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Vangelis_D9 είπε

Ο Μπρούσκο είναι η καλύτερη σειρά που έχει υπάρξει ποτέ. ΤΕΛΟΣ.

Πρέπει να είμαι ο μόνος που δεν έχει δει ούτε ένα επεισόδιο Μπρούσκο στη ζωή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το breaking bad αλλά εδώ μιλάμε για υπερπαραγωγή ένα ολόκληρο σύμπαν. Σκηνικά κομπαρσοι εφέ παρόμοια με ακριβής ταινίας, POP culture και πάει λέγοντας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή σειρά με τεράστιο hype αλλά φοβάμαι το τέλος της σειράς θα είναι κατώτερο των προσδοκιών καλή ώρα σαν το lost που μου άρεσε τρελά... Ίδωμεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...