Προς το περιεχόμενο

fiat 500 έμβλημα αυτοκινήτου


jasonts21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, chsam είπε

Παιρνουν υγρασια και ξεκολλανε με τον καιρο,  και το κακο ειναι οτι το logo της fiat, ετσι οπως το εχουν φτιαξει, ξεκολλαει καποιο μερος με τον πλαστικο διαφανο "θολο" και το υπολοιπο μενει στο αυτοκινητο.Ετσι ουτε μενει ολοκληρο στο αμαξι ωστε να το καλυψεις με κατι αλλο αλλα ουτε και στον προστατευτικο θολο ωστε να το ξανακολλησεις.Ειναι μαστιγα.

Ναι ρε φίλε, φεύγει το μπροστά μέρος όπου είναι και τα γράμματα και μένει μια μουτζούρα! 

Μα καλά δεν μπορούν να το αλλάξουν αυτό το πράγμα;  επίτηδες το κάνουν, έλεος δλδ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Ναι ρε φίλε, φεύγει το μπροστά μέρος όπου είναι και τα γράμματα και μένει μια μουτζούρα! 

Μα καλά δεν μπορούν να το αλλάξουν αυτό το πράγμα;  επίτηδες το κάνουν, έλεος δλδ! 

Και σκεψου οτι στο bravo το πισω δεν ειναι απλο σημα, αλλα ειναι κ μπουτον για το πορτμπαγκαζ, οποτε αν καποιον τον ενοχλει παρα πολυ, πρεπει να σταξει 40-50 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά, αυτοκολλητάκι σας λέω... Το κομμάτι που είναι χάλια, είναι ακόμα εκεί πίσω...

Προφανώς κι εγώ 22 λίρες δεν θα έδινα, 5€+ μεταφορικά τα είχα πληρώσει από ebay. Ενδεικτικά το έβαλα το link.

 

Untitled.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gmts είπε

Θα γίνω κακός.

Fiat

Είδες προβλήματα που έχουν τα Fiat ρε φίλε. Μιλάμε ότι αν δεν φτιάχτει δεν πας πουθενά! 

Οπότε γίνε ότι θέλεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Είδες προβλήματα που έχουν τα Fiat ρε φίλε. Μιλάμε ότι αν δεν φτιάχτει δεν πας πουθενά! 

Οπότε γίνε ότι θέλεις. 

Αστα....ειχα punto του 98,τωρα bravo tjet 120hp, ο πατερας μου stilo απο το 2001.....τι παθαμε ωρε και δεν μας τα λεγανε νωριτερα;!;!;!επρεπε να παρουμe vw!!!!!τοσα χρονια μηδεν ζημιες μηχανικες,ηλεκτρικες.Φθηνα ανταλλακτικα,μηχανες σκυλια που δεν παθαινουν τιποτα αλλα ολα καταρρεουν αφου ξεκολλαει το σημα...

Αυτο το κομπλεξ τους δεν θα τους φυγει ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει πάθει και το δικό μου bravo, το μπροστά έχει φύγει τελείως (νόμιζα μου το κλέψανε, μετά έμαθα ότι πέφτει) από τον ήλιο λογικά και το πίσω έχει ξεκολλήσει το ένα κομμάτι μόνο. 

Κάποια στιγμή θα κάνω αυτό που λέει ο @GeorgeMan

@gmts, μόνο αυτό έχει πάθει 11 χρόνια, μακάρι να συνεχίσει να έχει μόνο τέτοια προβλήματα! :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, zio10 said:

Το έχει πάθει και το δικό μου bravo, το μπροστά έχει φύγει τελείως (νόμιζα μου το κλέψανε, μετά έμαθα ότι πέφτει) από τον ήλιο λογικά και το πίσω έχει ξεκολλήσει το ένα κομμάτι μόνο. 

Κάποια στιγμή θα κάνω αυτό που λέει ο @GeorgeMan

@gmts, μόνο αυτό έχει πάθει 11 χρόνια, μακάρι να συνεχίσει να έχει μόνο τέτοια προβλήματα! :D

Δεν είναι καν πρόβλημα. Απλά εννοώ σε τέτοια χαζοθεματάκια ήταν πάντα επιρρεπής η Fiat.  Anyway.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, gmts είπε

Δεν είναι καν πρόβλημα. Απλά εννοώ σε τέτοια χαζοθεματάκια ήταν πάντα επιρρεπής η Fiat.  Anyway.

Είναι χαζό όντως, κάτι την κόλλα πρέπει να παίζει. Αλλά είναι και παρεξηγημένα σε κάποιο βαθμό.

Επεξ/σία από zio10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλημέρα παιδιά μήπως βρήκε κανείς άκρη γιατί και εμένα μου έχουν κάνει και ψάχνω και δε βρίσκω πουθενά αυτοκόλλητα για τα σήματα εμένα έγιναν χαλια

Στις 24/4/2019 στις 11:04 ΠΜ, GeorgeMan είπε

Παιδιά, αυτοκολλητάκι σας λέω... Το κομμάτι που είναι χάλια, είναι ακόμα εκεί πίσω...

Προφανώς κι εγώ 22 λίρες δεν θα έδινα, 5€+ μεταφορικά τα είχα πληρώσει από ebay. Ενδεικτικά το έβαλα το link.

 

Untitled.jpg

Από πού το πήρες για να παραγγείλω !;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
24 minutes ago, Killbill125 said:

Καλημέρα παιδιά μήπως βρήκε κανείς άκρη γιατί και εμένα μου έχουν κάνει και ψάχνω και δε βρίσκω πουθενά αυτοκόλλητα για τα σήματα εμένα έγιναν χαλια

Από πού το πήρες για να παραγγείλω !;;

Δεν υπάρχει πια. Από Ιταλία ήταν αν θυμάμαι καλά και είχαν έρθει και τσακ μπαμ. Άλλες εποχές τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Δεν υπάρχει πια. Από Ιταλία ήταν αν θυμάμαι καλά και είχαν έρθει και τσακ μπαμ. Άλλες εποχές τότε...

Καλημέρα φίλε μήπως θυμάσαι το site νομίζω ένα που είχα δει από το amazon όντως δεν υπάρχει πια ... Είδα σε ελληνικά καταστήματα όμως δεν έχουν τις ίδιες διαστάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, Killbill125 said:

Καλημέρα φίλε μήπως θυμάσαι το site νομίζω ένα που είχα δει από το amazon όντως δεν υπάρχει πια ... Είδα σε ελληνικά καταστήματα όμως δεν έχουν τις ίδιες διαστάσεις

Από ebay ήταν, όχι κάποιο site. Δεν υπάρχει το listing για να σου linkάρω. PVC fiat badge είχα ψάξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/4/2019 στις 2:25 ΜΜ, zio10 είπε

Είναι χαζό όντως, κάτι την κόλλα πρέπει να παίζει. Αλλά είναι και παρεξηγημένα σε κάποιο βαθμό.

δεν ειναι η κολα, ειναι οτι τα παραταμε στο ηλίο συνεχεια....... ακομα και στο χρωμα φευγει η λακα!!!!!! δυστυχώς δεν ειναι κατασκευασμενα για τις κλιματολογικες συνθηκες στην Ελλαδα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, Dinos1973 said:

δεν ειναι η κολα, ειναι οτι τα παραταμε στο ηλίο συνεχεια....... ακομα και στο χρωμα φευγει η λακα!!!!!! δυστυχώς δεν ειναι κατασκευασμενα για τις κλιματολογικες συνθηκες στην Ελλαδα!!

Δεν υπάρχει ούτε 1 που να έχουν περάσει 10 χρόνια και να μην έχει καεί. Ούτε 1 όμως! Πλέον δεν έχω το Bravo εγώ βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...