Προς το περιεχόμενο

AMD RX 5000 Series (RDNA/Navi)


billeiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, tyf είπε

Κανα bench  ρε παιδια?

Superposition έτρεξα χθες σε 4k με έβγαλε 7250. Unigine valley 119fps average από ότι θυμάμαι. 85 βαθμούς core και πάνω από 100 junction. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BabisTs είπε

τσιμπημένα τα temps βλέπω.......παίξε με fan curve καθόλου.....

Είναι ναι σήμερα θα παίξω με UV και ότι άλλο υπάρχει να βρω τη χρυσή τομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

tweakare όσο μπορείς για να κατέβεις σε temps.....κρίμα γιατί με ένα 50ρικο σύν τώρα παίρνεις την nitro από την reference...βέβαια τότε που την τσίμπησες εσύ δεν έτρεχε κάποια προσφορά στην custom nitro....

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BabisTs είπε

tweakare όσο μπορείς για να κατέβεις σε temps.....κρίμα γιατί με ένα 50ρικο σύν τώρα παίρνεις την nitro από την reference...βέβαια τότε που την τσίμπησες εσύ δεν έτρεχε κάποια προσφορά στην custom nitro....

Άστο να πάει. Έχω παραγγείλει και την nitro και βρήκα και άτομο να δώσω την reference γιατί θέλει blower. Αλλά ρισκάρεις με τιμολόγιο και εγγύηση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Άστο να πάει. Έχω παραγγείλει και την nitro και βρήκα και άτομο να δώσω την reference γιατί θέλει blower. Αλλά ρισκάρεις με τιμολόγιο και εγγύηση? 

απλά δεσμεύεσαι εσύ στον αγοραστή αν του πάθει κάτι ότι θα ασχοληθείς με την εγγύηση και την επιστροφή στην εταιρεία...ειδάλλως αν δεν θες tweakare την όσο παίρνει μπας και κερδίσεις κάτι σε temps......

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BabisTs είπε

απλά δεσμεύεσαι εσύ στον αγοραστή αν του πάθει κάτι ότι θα ασχοληθείς με την εγγύηση και την επιστροφή στην εταιρεία...ειδάλλως αν δεν θες tweakare την όσο παίρνει μπας και κερδίσεις κάτι σε temps......

Ναι θα δω σήμερα τι γίνεται μόνο θέμα αυτό είναι αλλιώς θα την δώσω και θα πάω στην nitro. Αλλιώς ακύρωση την nitro και μένω με αυτή. Γκαντεμιά ρε γαμωτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ναι θα δω σήμερα τι γίνεται μόνο θέμα αυτό είναι αλλιώς θα την δώσω και θα πάω στην nitro. Αλλιώς ακύρωση την nitro και μένω με αυτή. Γκαντεμιά ρε γαμωτο. 

βιαζεσαι.. αφου ξερεις οι blower δεν κανουν απο καθε αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ναι θα δω σήμερα τι γίνεται μόνο θέμα αυτό είναι αλλιώς θα την δώσω και θα πάω στην nitro. Αλλιώς ακύρωση την nitro και μένω με αυτή. Γκαντεμιά ρε γαμωτο. 

το θέμα είναι ότι θα έχεις χασούρα και από αυτήν την κάρτα αν είναι να την πουλήσεις (φυσιολογικά θα την πουλήσεις χαμηλότερα από ότι την αγόρασες) και συν τα χρήματα που θα συμπληρώσεις για την nitro.....για κάνε κανα uv μπας και στρώσει η reference.....συνήθως reference θέλουν όλοι ή για το blower να στέλνει εκτός κουτιού την ζέστη ή για την χαμηλότερη τιμή ή για να κουμπώσουν κανένα block πάνω.....έπρεπε να το ψάξεις καλύτερα....

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, johnmt2 είπε

βιαζεσαι.. αφου ξερεις οι blower δεν κανουν απο καθε αποψη

Βιάστηκα το ξέρω. Τώρα τρέχω. Διάβαζα διαφορετικά πράγματα λόγω UV αλλά ο καθένας είναι σε διαφορετικές συνθήκες. 

Μόλις τώρα, BabisTs είπε

το θέμα είναι ότι θα έχεις χασούρα και από αυτήν την κάρτα αν είναι να την πουλήσεις (φυσιολογικά θα την πουλήσεις χαμηλότερα από ότι την αγόρασες) και συν τα χρήματα που θα συμπληρώσεις για την nitro.....για κάνε κανα uv μπας και στρώσει η reference.....συνήθως reference θέλουν όλοι ή για το blower να στέλνει εκτός κουτιού την ζέστη ή για την χαμηλότερη τιμή ή για να κουμπώσουν κανένα block πάνω.....έπρεπε να το ψάξεις καλύτερα....

350 την δίνω είναι οκ το παιδί να την στείλω αύριο. Η χασούρα δεν με ενοχλεί καθόλου. Είχα τόσο άχτι να παρω κάρτα Μπάμπη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν πρέπει να πιστεύεις τους πάντες .....για μένα πούλα την στα 350€ αφού βρήκες αγοραστή  και πήγαινε σε μία nitro με +80€.......

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, BabisTs είπε

δεν πρέπει να πιστεύεις τους πάντες .....για μένα πούλα την στα 350€ αφού βρήκες αγοραστή  και πήγαινε σε μία nitro με +80€.......

Θα ενημερώσω για νεότερα. Λάθος μου που βιαστηκα ξεκάθαρα. Η nitro είναι σε αναμονή αντικαταβολή. Πρώτη φορά με blower κάρτα. Ο θόρυβος είναι οκ οι θερμοκρασίες δεν μου αρέσουν τα υπόλοιπα είναι κομπλέ χθες που έπαιξα. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Arkin είπε

Άστο να πάει. Έχω παραγγείλει και την nitro και βρήκα και άτομο να δώσω την reference γιατί θέλει blower. Αλλά ρισκάρεις με τιμολόγιο και εγγύηση? 

Γτ ρε παιδιά τι θέμα έχετε με το τιμολόγιο, εγώ έχω στείλει κάρτα για rma σε vision studio με όνομα αλλουνού στο τιμολόγιο, δεν το νοιάζει το κατάστημα.

Μια φωτοτυπία δίνεις στο παιδί από το τιμολόγιο και είναι οκ

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Arkin είπε

Βιάστηκα το ξέρω. Τώρα τρέχω. Διάβαζα διαφορετικά πράγματα λόγω UV αλλά ο καθένας είναι σε διαφορετικές συνθήκες. 

350 την δίνω είναι οκ το παιδί να την στείλω αύριο. Η χασούρα δεν με ενοχλεί καθόλου. Είχα τόσο άχτι να παρω κάρτα Μπάμπη

Όντως έχεις μεγάλη χασούρα αγόρασες 370 Με τιμολόγιο που σημαίνει ότι το ΦΠΑ σου επιστρέφεται την πουλάς μεταχειρισμένη στα 350 έχεις βγάλει δηλαδή και 52 ευρώ μπορείς αυτά να μην τα γράφεις γιατί θα πάθουμε τίποτα με αυτά που διαβάζουμε

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...