Προς το περιεχόμενο

AMD RX 5000 Series (RDNA/Navi)


billeiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος υπάρχει μαγαζί Αθήνα που να έχει ετοιμοπαραδοτη 5700χτ? Η nitro plus η gigabyte gaming oc? 

Για αύριο? Αν θεωρηθεί διαφήμιση οποίος ξέρει άσ στείλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, FLO είπε

Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος υπάρχει μαγαζί Αθήνα που να έχει ετοιμοπαραδοτη 5700χτ? Η nitro plus η gigabyte gaming oc? 

Για αύριο? Αν θεωρηθεί διαφήμιση οποίος ξέρει άσ στείλει πμ

μαλλον το you εχει την gigabyte, τσεκαρε το ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, FLO είπε

Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος υπάρχει μαγαζί Αθήνα που να έχει ετοιμοπαραδοτη 5700χτ? Η nitro plus η gigabyte gaming oc? 

Για αύριο? Αν θεωρηθεί διαφήμιση οποίος ξέρει άσ στείλει πμ

Ανοιγεις το skroutz(μαζι με Πλαισιο/eshop)βλεπεις ποια γραφουν αμεσα διαθεσιμο και ριχνεις ενα τηλεφωνο αυριο να σιγουρεψεις αν εχουν την καρτα ή οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update για τους 11.2 έχω πάλι κρασαρισματα με black screen. Ακόμα δεν διορθώθηκε. Έφαγα ένα ενώ είχα το sottr με pause και ακόμα ένα καθώς έπαιζα κανονικά. Περιμένουμε οπότε τους νέους drivers του Δεκεμβρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Skrez1982 είπε

Update για τους 11.2 έχω πάλι κρασαρισματα με black screen. Ακόμα δεν διορθώθηκε. Έφαγα ένα ενώ είχα το sottr με pause και ακόμα ένα καθώς έπαιζα κανονικά. Περιμένουμε οπότε τους νέους drivers του Δεκεμβρίου

Λυπάμαι φίλε μου. Εγώ τίποτα όλα κομπλέ πάντως . Παίζω AC ODYSSEY , GEARS 5 , ANTHEM  χωρίς θέματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimpsar είπε

Λυπάμαι φίλε μου. Εγώ τίποτα όλα κομπλέ πάντως . Παίζω AC ODYSSEY , GEARS 5 , ANTHEM  χωρίς θέματα

Είχες γενικά θέματα με κρασαρισματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο jimpsar με intel ειναι. Μηπως βρισκεται καπου εκει το προβλημα? Δηλαδη με amd μητρικες? Τροφοδοτικο εφοσον ειστε με 2 καλωδια δεν νομιζω να φταιει. Ram επισης οχι εχουμε τις ιδιες με τον skrez. Καποιος συνδιασμος amd-navi φταιει. Και στο reddit αλλος γραφει δεν εχει κανενα θεμα απο day one αλλος πηρε τωρα νεο συστημα και την επεστρεψε. Κριμα ειναι που συμβαινει ολο αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω 2 καλώδια από το τροφοδοτικό ξεχωριστά. Ρε φίλε εντάξει δεν μου το κάνει πολύ συχνά αλλά ξενερώνω την ζωή μου να έχω συνέχεια στο μυαλό μου , τώρα θα φάω κρασαρισμα . Αν έπαιζα όπως παλιά κανένα wow σαν main tank healer θα τον εστελνα στα θυμαράκια😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Skrez1982 είπε

Update για τους 11.2 έχω πάλι κρασαρισματα με black screen. Ακόμα δεν διορθώθηκε. Έφαγα ένα ενώ είχα το sottr με pause και ακόμα ένα καθώς έπαιζα κανονικά. Περιμένουμε οπότε τους νέους drivers του Δεκεμβρίου

Βασανιστηκες εσυ φιλε. Κριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Skrez1982 είπε

Εγώ έχω 2 καλώδια από το τροφοδοτικό ξεχωριστά. Ρε φίλε εντάξει δεν μου το κάνει πολύ συχνά αλλά ξενερώνω την ζωή μου να έχω συνέχεια στο μυαλό μου , τώρα θα φάω κρασαρισμα . Αν έπαιζα όπως παλιά κανένα wow σαν main tank healer θα τον εστελνα στα θυμαράκια😅

Ειναι οντως πολυ σπαστικο και καποια παιχνιδια δεν κανουν αυτοματα save. Ακομα και προοδο 30 λεπτων να χασεις ειναι μεγαλο σπασιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Skrez1982 είπε

Είχες γενικά θέματα με κρασαρισματα ?

Όχι φίλε μου καθόλου. Τίποτα. Μόνο όταν σκαλίζα την κάρτα  μέχρι να βρω τα όρια της. Αλλά και το auto Uv  είναι πολύ καλή λύση με μηδέν θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...