Προς το περιεχόμενο

AMD RX 5000 Series (RDNA/Navi)


billeiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ωραία fixaran τα crash στο mortal shell σήμερα που το τερματησα.. και νόμιζα έφταιγε το UV 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έβλεπα προχθές bench για project cars 3 και λέω δεν μπορεί να είναι τόσο πίσω από 2070super κάποιο patch θα βγάλουν. Και να που έβγαλαν. 3 updates αυτό το μήνα με τόσες κυκλοφορίες που βγήκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Και έβλεπα προχθές bench για project cars 3 και λέω δεν μπορεί να είναι τόσο πίσω από 2070super κάποιο patch θα βγάλουν. Και να που έβγαλαν. 3 updates αυτό το μήνα με τόσες κυκλοφορίες που βγήκαν. 

Project cars πάντα για NVidia γινόταν optimized , δεν νομίζω να αλλάξει κάτι ιδιαίτερα με τον driver . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω είδα πάλι λίγο ανεβασμένο το performance? Θα το τσεκάρω μετά και Warzone αλλά πλέον στο mp φτάνω 180 fps 1440@144 σχεδόν όλα normal/low 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

παιδες εχει παιξει κανενας flight simulator ? τρωω μαυρες οθονες και κρασαρισματα και με τους δυο τελευταιους drivers με V64

Μήπως να ανεβάσεις αρχικά λιγακι το ρεύμα; Μήπως έχεις οριακά ασταθές uv; Περισσότερο για το κρας λέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο FS 2020 τρωγανε  μαυρες οθονες οι nvidia και βγαλανε νεο driver ειδικα για FS 2020 ,

φαντασου με τους απαραδεκτους drivers AMD τι μαυρες οθονες θα πεσουν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, george kesoglu είπε

στο FS 2020 τρωγανε  μαυρες οθονες οι nvidia και βγαλανε νεο driver ειδικα για FS 2020 ,

φαντασου με τους απαραδεκτους drivers AMD τι μαυρες οθονες θα πεσουν !!!

Ο καθε κατοχος Navi καρτας τρωει τη μερα ισα με 20 black screens ακομα και με απλο browsing. Στον υπνο μας ομως γιατι με αυτα που διαβαζουμε για τις Navi σε λιγο θα ονειρευομαστε μαυρες οθονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Μήπως να ανεβάσεις αρχικά λιγακι το ρεύμα; Μήπως έχεις οριακά ασταθές uv; Περισσότερο για το κρας λέω

Στοκ είναι η κάρτα,  το πρόβλημα ήταν το vsync off ,με on είναι κομπλέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, george kesoglu είπε

στο FS 2020 τρωγανε  μαυρες οθονες οι nvidia και βγαλανε νεο driver ειδικα για FS 2020 ,

φαντασου με τους απαραδεκτους drivers AMD τι μαυρες οθονες θα πεσουν !!!

Εγω με την 5700χτ  , εχω κλειστο το PC και τρωω black screen  και στην τηλεοραση ..... ( και για τον ιο oi navi  ηταν η αιτια του κακου....)

Επεξ/σία από enable_your_mind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσεις αυτο καταλάβατε ????? !!!!!!!!

8 ώρες πριν, Arkin είπε

Ο καθε κατοχος Navi καρτας τρωει τη μερα ισα με 20 black screens ακομα και με απλο browsing. Στον υπνο μας ομως γιατι με αυτα που διαβαζουμε για τις Navi σε λιγο θα ονειρευομαστε μαυρες οθονες.

 

26 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Εγω με την 5700χτ  , εχω κλειστο το PC και τρωω black screen  και στην τηλεοραση ..... ( και για τον ιο oi navi  ηταν η αιτια του κακου....)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, george kesoglu είπε

εσεις αυτο καταλάβατε ????? !!!!!!!!

Τι ακριβως πρεπει να καταλαβουμε με αυτο που εγραψες δηλαδη ; Αν θες διαφωτισε μας ωστε να λυθει οποιαδηποτε λανθασμενη κριση μας .. :) ( Γιατι εγω αυτο που εχω δει ειναι οταν βγαινει νεος driver  για καποιο game  γινεται καλυτερο σε αποδοση... ) 

Επεξ/σία από enable_your_mind
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικως υπαρχει μια παραπληροφορηση εδω και αρκετους μηνες απο ατομα που δεν εχουν καν navi καρτα εχοντας μεινει στον Ιουλιο 2019 οταν πρωτοβγηκαν και ειχαν τα θεματα που ειχαν. Ακομα και στο reddit που ειναι χιλιαδες ατομα δεν βλεπεις να γραφονται τετοια. Που και που καποιος θα ανοιξει θεμα αν εχουν στρωσει οι drivers κτλ. Καλυτερα να σου βγει το ματι λεει η παροιμια. Και αλλοι το γραφουν συχνα αλλα επειδη το λενε στην πλακα κυριως δεν το κανουμε θεμα.

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...