Προς το περιεχόμενο

Ειδοποιήσεις INSOMIA στον φάκελο ανεπιθύμητων (mail)


PCAPTURES

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και μερικές ημέρες οι ειδοποιήσεις που λαμβάνω απο το site πάνε στο φάκελο των ανεπιθύμητων mail. Γνωρίζει κανείς τον λόγο, έχω πειράξει κάτι στις ρυθμίσεις μου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρα δεν ειναι μονο δικο μου το θεμα...Και εγω τα ιδια σε hotmail. Ας το δουν οι διαχειριστες λιγο.

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα το ίδιο (hotmail).

Μπήκα τελικά στα settings και δήλωσα το insomnia.gr σαν αποστολέα που δεν θέλω να πάει στο spam και επανήλθαμε στα κανονικά μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, haris_216 είπε

Κι εμένα το ίδιο (hotmail).

Μπήκα τελικά στα settings και δήλωσα το insomnia.gr σαν αποστολέα που δεν θέλω να πάει στο spam και επανήλθαμε στα κανονικά μας.

Αν ωραια φιλε μου.Το εκανα και εγω.Ευχαριστουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα και Χρόνια Πολλά .

Εχει πέσει και σε μένα στην αντιληψή μου το συγκεκριμένο θέμα . Τα είχα σε msn και παρότι άλλαξα σε Hotmail το πρόβλημα συνεχίστηκε .

Οι λύσεις που προτείνονται παρότι δοκίμασα μάτια κάνω δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω που μπορούν να γίνουν . Επίσης ενώ μετακινώ από τα spam στο inbox τα μηνύματα από το insomnia το αμέσως επόμενο συνεχίζει για κάποιο λόγο να πηγαίνει πάλι στα spam .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, zillakarpen said:

Καλησπέρα και από μένα και Χρόνια Πολλά .

Εχει πέσει και σε μένα στην αντιληψή μου το συγκεκριμένο θέμα . Τα είχα σε msn και παρότι άλλαξα σε Hotmail το πρόβλημα συνεχίστηκε .

Οι λύσεις που προτείνονται παρότι δοκίμασα μάτια κάνω δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω που μπορούν να γίνουν . Επίσης ενώ μετακινώ από τα spam στο inbox τα μηνύματα από το insomnia το αμέσως επόμενο συνεχίζει για κάποιο λόγο να πηγαίνει πάλι στα spam .....

msn= hotmail .β.φτιαχνεις φιλτρο.το να πατησεις δεν ειναι ανεπιθυμητη δεν κανει τιποτα διοτι δεν ειναι μονιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά μάλλον δεν ξέρω να φτιάχνω φίλτρο .... 

Τουλαχιστον στο iPhone που δοκίμασα αλλά και στα windows από την ήδη υπάρχουσα εφαρμογή για αλληλογραφία δεν μπόρεσα να βρω κάτι . 

Το σίγουρο πάντως είναι ότι κάτι άλλο συμβαίνει και ξαφνικά αναφέρονται όλα τα μνμ από το φόρουμ σαν spam (!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, zillakarpen said:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά μάλλον δεν ξέρω να φτιάχνω φίλτρο .... 

Τουλαχιστον στο iPhone που δοκίμασα αλλά και στα windows από την ήδη υπάρχουσα εφαρμογή για αλληλογραφία δεν μπόρεσα να βρω κάτι . 

Το σίγουρο πάντως είναι ότι κάτι άλλο συμβαίνει και ξαφνικά αναφέρονται όλα τα μνμ από το φόρουμ σαν spam (!)

https://www.google.com/search?q=create+filter+hotmail&oq=create+filter+hotm&aqs=chrome.1.69i57j0.8281j0j7&client=ms-android-xiaomi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

απο pc ειναι το πιο ευκολο.ναι υπαρχουν απειροι λογοι για να σε θεωρησει μια εταιρεια  email ως spam αλλα θα μπουμε σε λεπτομερειες χωρις λογο. οποτε απο την πλευρα του χρηστη το πιο απλο ειναι ενα φιλτρο ή κανονας.οπως θες το λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...