Προς το περιεχόμενο

WANGKA USB Charging Laptop Backpack 15.6 inch


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Arkin είπε

Πηρα 3 και τις πληρωσα κανονικα. 5.47 συνολο απο το κινητο. Βλεπουμε αν ερθουν. Δεν ειχα ποτε θεματα απο ali στα 5 χρονια που αγοραζω.

Δύσκολα να ισχύει. Πολλές φορές σε ρούχα και τέτοια είδηη εμφανίζονται πωλητές που έχουν 80-90% έκπτωση.

Too good to be true δυστυχώς. Έχω δοκιμάσει κ εγώ σε τέτοια απλά δεν το στέλνουν ποτε, ή λένε ότι το στέλνουν κ δεν έρχεται ποτέ.

 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Billator είπε

Δύσκολα να ισχύει. Πολλές φορές σε ρούχα και τέτοια είδηη εμφανίζονται πωλητές που έχουν 80-90% έκπτωση.

Too good to be true δυστυχώς. Έχω δοκιμάσει κ εγώ σε τέτοια απλά δεν το στέλνουν ποτε, ή λένε ότι το στέλνουν κ δεν έρχεται ποτέ.

Δηλαδή σου τρωνε και τα χρηματα και δε στελνουν τιποτα ; Η επιστρεφουν τα χρηματα; Μικρο το ποσο αλλα γιατι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, deschri είπε

Δηλαδή σου τρωνε και τα χρηματα και δε στελνουν τιποτα ; Η επιστρεφουν τα χρηματα; Μικρο το ποσο αλλα γιατι ;

Φαντάζομαι ότι θα σου πουν περίμενε έρχεται από Κίνα και παίρνει πολλές μέρες, σε όσους επιμείνουν θα τους επιστρέψουν τα χρήματα, μερικοί δεν θα ασχοληθούν ή θα το ξεχάσουν οπότε easy money

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, deschri είπε

Δηλαδή σου τρωνε και τα χρηματα και δε στελνουν τιποτα ; Η επιστρεφουν τα χρηματα; Μικρο το ποσο αλλα γιατι ;

Δεν σου "τρώνε" τα χρήματα μιας και είναι στο χέρι του καθενός αν δεν παραλάβει ή αν δεν σταλθεί κάτι να διεκδικήσει τα λεφτά του πίσω. Όπως είπε ο @dompred μερικοί δεν ασχολούνται η το ξεχνάν εκεί είναι το πρόβλημα. Καλυμμένοι είμαστε πάντα αρκεί να πράξουμε ανάλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ειδα αυτο και πανω στη βιασυνη μου εβαλα epacket λογικα unregistered. Τελος παντων βλεπουμε δεν δωσαμε δα και τα χρηματα. Μια φορα που χρειαστηκα support ηταν αψογοι απο ali.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι ότι κάνει αρπαχτη ο Κινέζος.

 

(Ας ρίξω μια παραγγελία για 2 κομματια και αν δεν έρθουν πάμε για refund) ίσα ίσα να περνάει η ώρα 😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...