Προς το περιεχόμενο

WANGKA USB Charging Laptop Backpack 15.6 inch


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για κοιτα το τρακ λιγο να δεις τι λεει...

εμενα την εστειλε και διπλα που γραφει το τρακ ναμπερ γραφει οτι εστειλε την τσαντα 12-4 και οτι εχει γινει ντελιβερι κιολας 

Delivery successful

2019-04-12 18:27:55 [RU,119633]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, akisosfp είπε

Είχα βάλει με ePacket και μου έστειλε tracking. Το έβαλα στο 17track και λέει: Logistics order has been created με τη σημερινή ημερομηνία.

εμενα απο την σελιδα του αλι μου δινει τρακινγκ που εχει στειλει το δεμα 30-3 κ οχι 12-4 που ειπα πριν αλλα γραφει οτι εγινε παραδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Dynamics είπε

εμενα απο την σελιδα του αλι μου δινει τρακινγκ που εχει στειλει το δεμα 30-3 κ οχι 12-4 που ειπα πριν αλλα γραφει οτι εγινε παραδοση 

Η τα εχει μπερδεψει απο τις πολλες παραγγελιες και εχασε το μπουσουλα.. Η ειναι απατεωνας.. Θα δειξει

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου τα έστειλε... Με China post registered σήμερα. Με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης 19/5 μέχρι 4/6. Αντε να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου έστειλε tracking. Το ίδιο ακριβώς για 2 χωριστές, διαφορετικές παραγγελίες. :P

Βαστάτε μικρό καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, God είπε

Κι εμένα μου έστειλε tracking. Το ίδιο ακριβώς για 2 χωριστές, διαφορετικές παραγγελίες. :P

Βαστάτε μικρό καλάθι.

Πολύ λογικό. Αν κάνεις 2 παραγγελίες από ίδιο πωλητή σε διάστημα μερικών ωρών ή ημερών πάντα μαζί τις στέλνει. 

Αν θέλετε στείλτε 6-7 ψηφία από τις παραγγελίες σας να δούμε αν είναι ίδια.

Εμένα πάντως που παρήγγειλα 4 από αυτές και 2 από τις άλλες τις ακριβές (!!!) των 2,20€ δεν έχει φύγει η παραγγελία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Μακιαβέλλι είπε

Πολύ λογικό. Αν κάνεις 2 παραγγελίες από ίδιο πωλητή σε διάστημα μερικών ωρών ή ημερών πάντα μαζί τις στέλνει. 

Αν θέλετε στείλτε 6-7 ψηφία από τις παραγγελίες σας να δούμε αν είναι ίδια.

Εμένα πάντως που παρήγγειλα 4 από αυτές και 2 από τις άλλες τις ακριβές (!!!) των 2,20€ δεν έχει φύγει η παραγγελία. 

Καθόλου. Πάντα τις στέλνουν χωριστά, ακόμα και με διαφορά λεπτών να τις βάλεις. Το έχω κάνει πάμπολες φορές όταν δεν θέλω να βάλω πολλά πράγματα μαζί για να μην εκτελωνιστούν. Δεν δικαιούται να τα στείλει μαζί όταν βάζεις χωριστές παραγγελίες.

Τώρα αν έστειλε 4 τσάντες μαζί σε ένα δέμα, χαλάλι του, στον εκτελωνιστή να δω τι θα πω του ανθρώπου! :P

Edit: Κι εμένα διαφορετικό το tracking, RPXXXXX6019CN

Επεξ/σία από God
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

China registered air mail, RPxxxxxx340CN το δικό μου

τουλάχιστον δεν είναι ίδια τα tracking, οπότε κάτι έστειλε... τώρα τι ακριβώς, θα δείξει!

 

edit: πάντως αν τσεκάρετε το ξανάνοιξε το μαγαζάκι, έχει κάμποσα προϊόντα χωρίς στοκ, ότι πάρεις $10 😂

 

Επεξ/σία από kakofonixx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...