Προς το περιεχόμενο

Εγκατάσταση Kodi σε laptop (windows)


Mrsmoke95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά είπα να κάνω εγκατάσταση το Kodi στο λαπτοπ μου για ταινίες και για να το συνδέω με hdml στην τηλεόραση για να μην αγοράσω tv box . Αλλά κατεβάζω την τελευταία έκδοση του το Leia και στο τέλος του install του μου λέει η εκκίνηση αυτού του προγράμματος δεν είναι δυνατή επιδει το στοιχείο MSVCP140.dll λείπει από τον υπολογιστή σας . Πήγα να το κάνω και install στον σταθερό μου και πάλι μου λέει το ίδιο . Μετά σκέφτηκα να κάνω install μια άλλη έκδοση πιο παλιά μήπως φτεει η έκδοση και έκανα την 17 του krypton αλλά μετά πάλι από το ινστα λ μου λέει το ίδιο απλά με άλλη ονομασία αρχείου μήπως κατε γιατί ; Έχετε κανα σύνδεσμο να κάνω το instal του ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντιθεση με μια κοινη πεποιθηση , εκει γυρω στα '90ς , σε πληροφορω οτι το Internet δεν ειναι μονο για τσοντες.Ετοιμη τροφη , παρτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mphxths είπε

Σε αντιθεση με μια κοινη πεποιθηση , εκει γυρω στα '90ς , σε πληροφορω οτι το Internet δεν ειναι μονο για τσοντες.Ετοιμη τροφη , παρτην.

Τι είναι αυτό ακριβώς ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mrsmoke95 είπε

Τι είναι αυτό ακριβώς ; 

Τσοντα ειναι , βιντεο που δειχνει ερωτικες περιπτυξεις μεταξυ 2 ή περισσοτερων ατομων διαφορων φύλων , φυλών , θρησκειων , ηλικιων και πολιτικων πεποιθησεων.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...