Προς το περιεχόμενο

Αρίστευσε στις δοκιμές της DisplayMate η οθόνη OLED του OnePlus 7 Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, tapitas είπε

Ναι ρε φίλε οκ αλλα δεν γινετε να κρατησει ενα κινητο σαν το 6T στα 300 ευρω η oneplus (αλουμινιο+γυαλι,amoled FHD+οθονη, το ισχυροτερο soc που υπαρχει διαθεσιμο παντα απο την qualcomm, καμερες ενα επιπεδο κατω απο τα flagship, απο την μεγαλυτερη αυτονομια σε μπαταρια με flagship soc, ισως το πιο καλοδουλεμενο custom ui στο android, μεμβρανες στεγανοποιησης για προστασια απο νερο και πιτσιλιές και αλλα σημαντικα πραγματα που μπορει να εχει)

Παιδιά άλλο τα 300 άλλο τα 450 άλλο τα 600 και άλλο τα 700+. Είναι μεγάλες οι διαφορές. Δε παίζουμε στο 50ρικο. Είμαστε για 100+ .

 

Εντιτ:Και για να μη τρελαθούμε παιδιά ότι δε μπορεί και καλά να δώσει τέτοια σπεκς:τα ίδια σχεδόν χαρακτηριστικά η μαμά ΒΒΚ σε άλλη εταιρεία του ομίλου τα δίνει 200 κάτω με οπτικό 10χ(ντεμεκ)ζουμ. Δλδ οκ... Ένας σεβασμός λίγο. 

34 λεπτά πριν, baiosss είπε

Για τον ίδιο λόγο που δε θα πάει ένας κάτοχος Iphone σε Android.

Για τον ίδιο λόγο που δε θα πάει ένας fan της Xiaomi σε Samsung.

Για τον ίδιο λόγο που κάποιος με HTC πριν χρόνια, αναγκάστηκε να αλλάξει smartphone, πήγε σε Huawei και του κακοφάνηκε.

Για τον ίδιο λόγο που όποιος είναι κάτοχος Samsung συσκευών επί σειρά ετών, δε θα πήγαινε ούτε με σφαίρες σε stock ή σε near stock Android.

Ακριβώς γι αυτόν τον λόγο, όποιος έχει παίξει με Oxygen OS και κόλλησε με αυτό, είτε γιατί είναι γρήγορο, είτε γιατί δε lagαρει, είτε επειδή σου επιτρέπει να κάνεις ότι θες στο λογισμικό χωρίς να χάσεις την εγγύηση σου (προς το παρόν), είτε επειδή είναι από τις πιο γρήγορες εταιρείες στα updates, δεν θες να πας κάπου αλλού. Με λίγα λόγια ο βασικός ανταγωνιστής της είναι η Google με τα Pixels. Ουτε η Sammy, ούτε η Huawei, ούτε η Xiaomi, ούτε η απαράδεκτη νέα Nokia. Για κάποιον που δεν έχει τέτοια "κολλήματα", μπορεί να μεταπηδήσει όπου θέλει!

Και εμένα για παράδειγμα μέχρι πρόσφατα μου άρεσε πολύ η MIUI. Ακόμα μου αρέσει. Αλλά αυτή η κατάσταση με τα μενού, τα υπομενού, τις ρυθμίσεις, τις υπορυθμίσεις και τις διάφορες καρτέλες τους, που εάν είσαι αρχάριος χρήστης παίζει να μην ξέρεις από που ξεκίνησες και πως βρέθηκες μέσα στον λαβύρινθο αυτό, καταντάει βαρετό. Άσε που μετά από updates της MIUI μπορεί να έχουν αλλάξει πολλές ρυθμίσεις μονοπάτια στα μενού του και να ψάχνεις με τις ώρες για να τα ξαναβρείς.

Και σε τελευταία ανάλυση, είναι τόσο αναγκαίο να πας από το OP6 για παράδειγμα, στο 7/7pro; Εγώ με το απλό 5 και το σκέφτομαι ακόμα και εκεί μόνο και μόνο επειδή θέλω κάτι πιο καινούριο σχεδιαστικα για τα σημερινά δεδομένα. Ειδάλλως το 5αρι λειτουργεί ακόμη σαν πριν δύο χρόνια που το αγόρασα.

Φίλε μου με 1+3 είμαι. Τα κινητά μου θέλω να κρατάνε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 χρόνια.

 

Καταλαβαίνω το λές διαφωνώ κάθετα.

 

Δεν είμαι κανενός αποκλειστικός πελάτης. Τουναντίον. Θεωρώ ότι όλες οι εταιρείες κάνουν βήματα πρός τα μπροστά. Ναι και η σαμσουνγκ και η χουαουει και όλες. Μια χαρά προσωπικά θα πηδήξω και σε πίξελ και σε σαμμυ και σε χαουει και σε χονορ και σε ότι είναι vfm.

 

Το θέμα είναι απλά το premium της υπόθεσης,πώς ξεκίνησε και που έφτασε η εταιρεία. Και πως πάει να περαστεί για πριμιουμ μην έχοντας τα έξοδα άλλων εταιρειών. Τεσπά μοιάζει να είμαι μειονότητα στο θέμα. Καθένας θα κάνει τις επιλογές του. Ήμουν έτοιμος να ρίξω 750-800 τον Μάρτιο για 5g από day one μιας και τότε τέτοιες τιμές ακούγονταν για το 5g μοντέλο. Προφανώς ο καθένας θα μετρήσει τις ανάγκες του και τι του αρέσει.

 

Προσωπικά βλέπω τραγική την αλλαγή κατεύθυνσης της εταιρείας συνολικά (και στην απόδοση στα update και στο που κινείται πελατειακά), αλλά εγώ είμαι ένας, και οι πωλήσεις που θα κάνουν θα δείξει την αποτελεσματικότητα της απόφασης της εταιρείας.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειχνει εξαιρετικο αλλα οπως και η xiaomi το οτι δεν βαζει υποδοχη για sd card κανει πολλους μαζι και μενα να τις αποφευγουμε. 256αρα καρτα εχω και δεν γουσταρω να πληρωνω τα κερατιατικα για να παω σε μεγαλυτερη χωρητικότητα. Εκει η samsung παιζει μπαλα μονη της και μπραβο. Στα της οθονης ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι οτι καλυτερο με τα 90hz 1440p oled οπως και οτι θα ειναι το πιο γρηγορο κινητο του πλανητη μεχρι να βγει ο Α13 η ο επομενος SD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fulgore είπε

Και το Nubia θα εχει 90hz amoled με 5000 μπαταρια αλλα δες ολως τυχαιως τι τιμες θα εχει πανω κατω.Το φθηνοτερο μοντελο ακομα και με 24% ΦΠΑ βγαινει κατω απο 490ευρω

https://www.gsmarena.com/nubia_red_magic_3_official_8k_video_recording_monster_specs-news-36799.php

Γιαυτο καποιοι φωναζουν οτι πηραν αερα τα μυαλα της εταιρειας.

Και επειδη καποιοι τονιζουν τα Oneplus οτι αξιζουν λογω stock android,για καντε ενα ελεγχο να δειτε απο security patches πως τα πανε τελευταια.

Οι ναυαρχιδες της εταιρειας τα 6ρια τοσο καιρο ηταν με security patch του Γεναρη και τωρα περιμενουν αυτο τον καιρο για security patch Μαρτιου(παρολο που παμε για Μαιο).

Και φυσικα απουσιαζει και η Always on Display επιλογη ως τωρα.

Τωρα ναι για την μειοψηφια που θελει να παιξει με custom roms και ξεκλειδωματα ειναι λουκουμι/μονοδρομος τα Oneplus,ή για αυτους που θελουν να τρεχουν τα γνωστα speedtests.

 

one plus 5 απο εχτες με security patches απριλίου κινητό του 2017 μήπως ξέρεις τι security patches εχει το S9 της γυναίκας μου φεβρουαρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xelidoni είπε

one plus 5 απο εχτες με security patches απριλίου κινητό του 2017 μήπως ξέρεις τι security patches εχει το S9 της γυναίκας μου φεβρουαρίου

Και φυσικά όποιος θέλει να νιώθει τόσο ασφαλής με τα security updates, ας περάσει σε open beta που έχουν το τελευταίο security συνήθως και είναι εξίσου σταθερές με τις stable.

 

13 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Παιδιά άλλο τα 300 άλλο τα 450 άλλο τα 600 και άλλο τα 700+. Είναι μεγάλες οι διαφορές. Δε παίζουμε στο 50ρικο. Είμαστε για 100+ .

Εντιτ:Και για να μη τρελαθούμε παιδιά ότι δε μπορεί και καλά να δώσει τέτοια σπεκς:τα ίδια σχεδόν χαρακτηριστικά η μαμά ΒΒΚ σε άλλη εταιρεία του ομίλου τα δίνει 200 κάτω με οπτικό 10χ(ντεμεκ)ζουμ. Δλδ οκ... Ένας σεβασμός λίγο. 

Φίλε μου με 1+3 είμαι. Τα κινητά μου θέλω να κρατάνε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 χρόνια.

Καταλαβαίνω το λές διαφωνώ κάθετα.

Δεν είμαι κανενός αποκλειστικός πελάτης. Τουναντίον. Θεωρώ ότι όλες οι εταιρείες κάνουν βήματα πρός τα μπροστά. Ναι και η σαμσουνγκ και η χουαουει και όλες. Μια χαρά προσωπικά θα πηδήξω και σε πίξελ και σε σαμμυ και σε χαουει και σε χονορ και σε ότι είναι vfm.

Το θέμα είναι απλά το premium της υπόθεσης,πώς ξεκίνησε και που έφτασε η εταιρεία. Και πως πάει να περαστεί για πριμιουμ μην έχοντας τα έξοδα άλλων εταιρειών. Τεσπά μοιάζει να είμαι μειονότητα στο θέμα. Καθένας θα κάνει τις επιλογές του. Ήμουν έτοιμος να ρίξω 750-800 τον Μάρτιο για 5g από day one μιας και τότε τέτοιες τιμές ακούγονταν για το 5g μοντέλο. Προφανώς ο καθένας θα μετρήσει τις ανάγκες του και τι του αρέσει.

Προσωπικά βλέπω τραγική την αλλαγή κατεύθυνσης της εταιρείας συνολικά (και στην απόδοση στα update και στο που κινείται πελατειακά), αλλά εγώ είμαι ένας, και οι πωλήσεις που θα κάνουν θα δείξει την αποτελεσματικότητα της απόφασης της εταιρείας.

Όπως λες και εσύ, εταιρεία είναι. Τι ήθελες δηλαδή, να προσπαθεί να επιβιώσει μια ζωή σύμφωνα με το συμφέρον του καταναλωτή και της τσέπης του;

Και η Huawei δεν το έκανε; Η μήπως η Nokia που εκμεταλλευόμενη το παλαιό όνομα της βγάζει το Nokia 9 στα 7 εκατοστάρικα, με περσινό chipset και πέντε κάμερες που είναι κατώτερες από τις δύο κάμερες των άλλων η από την μία του Pixel;

Και όπως έχω γράψει και αλλού, κάποτε στις αρχες της δεκαετίας που διανύουμε, κάποιοι έδιναν 750 ευρω για Galaxy S2/S3 η Galaxy Note 2 και Note 3. Λίγο πολύ όλες οι εταιρείες εάν θυμάσαι τέτοιες τιμολογήσεις είχαν στις ναυαρχίδες τους. Τώρα που έφτασαν και ξεπέρασαν κατά πολύ το χιλιάρικο, τα 750 φαντάζουν καλά, αν όχι φυσιολογικά για μία τέτοια συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηραμε κ s10+,κ mate 20 pro,κ P30 pro κ τα εστειλα ολα....κατεληξα σε mix3 .δε μου λειπει τπτ κ με τα ρεστα βενζινες,κ βολτες.οπως λεει κ ενας φιλος με m1a2 lite."ε και?".μας τρελλαναν με τους επεξεργαστες κ τις οθονες κ τις καμερες καθε 6 μηνες..Δε πα να βγαλουν παπαδες...δεν τους ξαναδινω ΜΙΑ!!

Επεξ/σία από Z953rr
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, xelidoni είπε

one plus 5 απο εχτες με security patches απριλίου κινητό του 2017 μήπως ξέρεις τι security patches εχει το S9 της γυναίκας μου φεβρουαρίου

Εχω Note 3 του 2013 με security updates Απριλιου 2019. Μαζι με AOD του S10 μαζι με air gestures μαζι με substratum και αλλες 1000 μοντες απο πισω που κανεις στην κυριολεξια τα παντα. Συν 256αρα καρτα μνημης συν υπερυθρες για χειρισμο air condition-τηλεορασεων-ηχοσυστηματος+αλλαγη μπαταριας σε μισο λεπτο+magisk για systemless root με το οποιο μπορεις να εχεις youtube χωρις διαφημισεις με background playback και κρυβεις κανονικα το root απο cosmote go/novago++++++. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Z953rr είπε

Πηραμε κ s10+,κ mate 20 pro,κ P30 pro κ τα εστειλα ολα....κατεληξα σε mix3 .δε μου λειπει τπτ κ με τα ρεστα βενζινες,κ βολτες.οπως λεει κ ενας φιλος με m1a2 lite."ε και?".μας τρελλαναν με τους επεξεργαστες κ τις οθονες κ τις καμερες καθε 6 μηνες..Δε πα να βγαλουν παπαδες...δεν τους ξαναδινω ΜΙΑ!!

Aν μετα απο ολα αυτα κατεληξες σε mi mix3 θα τους ξαναδωσεις και πολυ συντομα μαλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εχω Note 3 του 2013 με security updates Απριλιου 2019. Μαζι με AOD του S10 μαζι με air gestures μαζι με substratum και αλλες 1000 μοντες απο πισω που κανεις στην κυριολεξια τα παντα. Συν 256αρα καρτα μνημης συν υπερυθρες για χειρισμο air condition-τηλεορασεων-ηχοσυστηματος+αλλαγη μπαταριας σε μισο λεπτο+magisk για systemless root με το οποιο μπορεις να εχεις youtube χωρις διαφημισεις με background playback και κρυβεις κανονικα το root απο cosmote go/novago++++++. 

Με custom rom όμως όλα αυτα. Αυτά μπορείς να τα κάνεις με οποιοδήποτε smartphone στις μέρες μας. Μας τα γράφεις για να ποδείξεις τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, baiosss είπε

Και φυσικά όποιος θέλει να νιώθει τόσο ασφαλής με τα security updates, ας περάσει σε open beta που έχουν το τελευταίο security συνήθως και είναι εξίσου σταθερές με τις stable.

Όπως λες και εσύ, εταιρεία είναι. Τι ήθελες δηλαδή, να προσπαθεί να επιβιώσει μια ζωή σύμφωνα με το συμφέρον του καταναλωτή και της τσέπης του;

Και η Huawei δεν το έκανε; Η μήπως η Nokia που εκμεταλλευόμενη το παλαιό όνομα της βγάζει το Nokia 9 στα 7 εκατοστάρικα, με περσινό chipset και πέντε κάμερες που είναι κατώτερες από τις δύο κάμερες των άλλων η από την μία του Pixel;

Και όπως έχω γράψει και αλλού, κάποτε στις αρχες της δεκαετίας που διανύουμε, κάποιοι έδιναν 750 ευρω για Galaxy S2/S3 η Galaxy Note 2 και Note 3. Λίγο πολύ όλες οι εταιρείες εάν θυμάσαι τέτοιες τιμολογήσεις είχαν στις ναυαρχίδες τους. Τώρα που έφτασαν και ξεπέρασαν κατά πολύ το χιλιάρικο, τα 750 φαντάζουν καλά, αν όχι φυσιολογικά για μία τέτοια συσκευή.

Αλήθεια τώρα; Καλά. Να δούμε χωρίς καταναλωτές πόσο καλά θα πάει. ΠΡΟΦΑΝΩΣ και πρέπει να κοιτάξει πώς θα κρατήσει το καταναλωτή παιδιά. Τι λέμε τώρα;

 

Η χουαουει έβγαλε το χονορ, και όλες οι εταιρείες έχουν είτε δεύτερο Μπραντ είτε λιτε εκδόσεις και πολλαπλά διαφορετικά μοντέλα (s ,j,a samsung  y,p,mate huawai etc). Δω μιλάμε ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑ κινητό. Παιδιά είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα που συγκρίνουμε.

 

Όσο για αυτό που λές με πληθωριστικές τάσεις και rates οι τιμές ήταν γύρω στα 1000 όχι 700. Το θέμα ήταν ότι μετά από 2-3 μήνες οι τιμές έπεφταν σε φυσιολογικά επίπεδα. Ε δε το κάνει αυτό η 1+. Δε κάνει ΟΥΤΕ αυτό βασικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, baiosss είπε

Με custom rom όμως όλα αυτα. Αυτά μπορείς να τα κάνεις με οποιοδήποτε smartphone στις μέρες μας. Μας τα γράφεις για να ποδείξεις τι;

Οχι βρες μου αλλο του 2013 που περνει ολα αυτα που εγραψα. Το note 4 εμεινε σε nougat νομιζω. Sony/htc/huawei δεν εχουν καμια υποστηριξη τοσα χρονια μετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Οχι βρες μου αλλο του 2013 που περνει ολα αυτα που εγραψα. Το note 4 εμεινε σε nougat νομιζω. Sony/htc/huawei δεν εχουν καμια υποστηριξη τοσα χρονια μετα. 

Και ξαναλέω, με custom rom τα έχεις όλα αυτά. Δεν στα έδωσε η Samsung έτσι ένα πρωινό 5 χρόνια μετά με update.

Στο XDA σίγουρα δεν υποστηρίζονται όλες οι συσκευές το ίδιο καλά από τους devs. Και αυτό εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.

5 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Αλήθεια τώρα; Καλά. Να δούμε χωρίς καταναλωτές πόσο καλά θα πάει. ΠΡΟΦΑΝΩΣ και πρέπει να κοιτάξει πώς θα κρατήσει το καταναλωτή παιδιά. Τι λέμε τώρα;

Η χουαουει έβγαλε το χονορ, και όλες οι εταιρείες έχουν είτε δεύτερο Μπραντ είτε λιτε εκδόσεις και πολλαπλά διαφορετικά μοντέλα (s ,j,a samsung  y,p,mate huawai etc). Δω μιλάμε ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑ κινητό. Παιδιά είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα που συγκρίνουμε.

Όσο για αυτό που λές με πληθωριστικές τάσεις και rates οι τιμές ήταν γύρω στα 1000 όχι 700. Το θέμα ήταν ότι μετά από 2-3 μήνες οι τιμές έπεφταν σε φυσιολογικά επίπεδα. Ε δε το κάνει αυτό η 1+. Δε κάνει ΟΥΤΕ αυτό βασικά.

Ακριβώς γι αυτό ρίχνουν και τις τιμές όλοι οι υπόλοιποι. Επειδή έχουν 150 συσκευές ακόμα από πίσω και όχι μόνο μία η δύο. Σε τελευταία ανάλυση αγόρασε το από αγγελία έξι μήνες μετά εάν το θες πιο φθηνά η χτύπα το από Κίνα.

Δεν την δικαιολογώ για το ανέβασμα των τιμών. Απλά λέω οτί κανένας δε δουλεύει για την φουκαριάρα την μάνα του. Ειδικα μια εταιρεία. Ποσώς με ενδιαφέρει αν θα της γυρίσουν την πλατη η αν θα πλουτίσει παραπάνω.

Επίσης τόσος πόνος και κλάμα για τις τιμές των νέων Oneplus. Σου βάζει κανείς το μαχαίρι στον λαιμό να το αγοράσεις; Και εφόσον λες οτί δεν έχεις το κόλλημα που περιέγραψα παραπάνω και μπορείς να πας σε Huawei η Sammy η Xiaomi, ποιος σε εμποδίζει να το κάνεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cpgr είπε

Aν μετα απο ολα αυτα κατεληξες σε mi mix3 θα τους ξαναδωσεις και πολυ συντομα μαλιστα...

Πεταμενα λεφτα ειναι φιλε..μια χαρα δουλευει το τηλ κ κανω τη δουλειά μου το ιδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, baiosss είπε

 

Επίσης τόσος πόνος και κλάμα για τις τιμές των νέων Oneplus. Σου βάζει κανείς το μαχαίρι στον λαιμό να το αγοράσεις; Και εφόσον λες οτί δεν έχεις το κόλλημα που περιέγραψα παραπάνω και μπορείς να πας σε Huawei η Sammy η Xiaomi, ποιος σε εμποδίζει να το κάνεις;

Καλά δεν ήξερα ότι απαγορεύεται να κάνει κάποιος κριτική.

 

Εσύ τόσο κλάμα και υπεράσπιση ρε μαν ως τι; μέτοχος είσαι;

 

Anyway νόμιζα ότι κάνουμε συζήτηση για την οθόνη,το πασαρισμα που θα προσπαθήσει να κάνει ότι "ξέρετε πλέον έχουμε τη καλύτερη"(δε μπορώ πχ να καταλάβω τι καλύτερο θα έχει από το Νοτε9), και παράλληλα μια κριτική, προβληματισμό και στεναχώρια που η εταιρεία δεν ακολουθεί πλέον μονοπάτια που έως σήμερα τηρούσε. Το αν θα πάρω 1+ η κάποιο άλλο (λολ σόρρυ έχω καλύτερα πράγματα από το να προσπαθώ να πείσω για τα αυτονόητα. Για κινητά μιλάμε ξέρω γω. Σιγά μην περιμένω και ένα χρόνο)θα το δείξει την ημερομηνία που θα βγεί η συσκευή και τι άλλο υπάρχει στην αγορά. 

 

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, forgotten είπε

ελληναρας θα ελεγα οτι ειναι αυτος που στηριζεται στις φημες και δημιουργει hype ενω κινητο ακομα δεν υπαρχει , και επισης ελληναρας αυτος που δεν μπορει να διανοηθει οτι εαν ηθελα flagship price θα επελεγα μια εταιρεια που θα προσφερε service εντος της χωρας μου με οτι συνεπαγεται.... και δυστυχως εισαι ελληναρας επειδη κραζεις ενω δεν αντιλαμβανεσαι το οτι λεω ως αποψη , επετρεψε μου να κανω κριτικη σε μια εταιρεια που για να ανεβει στηρικτηκε στην ραχη του ελληναρα και καθε ελληναρα που αγοραζε βαση τιμης και ποιοτητας .... καλη συνεχεια

Να πω τα εξής :

 

Dhl έρχεται στην πόρτα μου πάει για έλεγχο το κινητό και μου το φέρνει στην πόρτα μου. Κόστος οθόνης 120€ . Οπότε για μένα δεν τίθεται κανένα θέμα σέρβις.

 

Δεύτερον το pro δεν είναι όπως τα λοιπά one plus. Οπότε πολύ λογικό να αυξηθεί η τιμή του Pro!! Τα άλλα θα είναι ως έχουν. 

 

Οι τύποι κάνουν εξαιρετική δουλειά γενικά. Και δεν έχει κόστος ναυαρχίδας. Πάρτε το χαμπάρι επιτέλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, babyonboard είπε

Να πω τα εξής :

Dhl έρχεται στην πόρτα μου πάει για έλεγχο το κινητό και μου το φέρνει στην πόρτα μου. Κόστος οθόνης 120€ . Οπότε για μένα δεν τίθεται κανένα θέμα σέρβις.

Δεύτερον το pro δεν είναι όπως τα λοιπά one plus. Οπότε πολύ λογικό να αυξηθεί η τιμή του Pro!! Τα άλλα θα είναι ως έχουν. 

Οι τύποι κάνουν εξαιρετική δουλειά γενικά. Και δεν έχει κόστος ναυαρχίδας. Πάρτε το χαμπάρι επιτέλους

https://forums.oneplus.com/members/forgotten.3240/

ειχα παρει πολυ καιρο πριν γινει γνωστη η εταιρεια , κινητα της . μεχρι και το 6t τωρα εγινε μια απο τα ιδια και αντιμαχομαι την καθε λογικη του αποκτησα ονομα τσιμπαω οτι θελω και θα με αγορασουν με οτι υποχωρησεις συνεπαγονται στην πορεια...

Επεξ/σία από forgotten
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...