Προς το περιεχόμενο

Από την 21η Μαΐου θα είναι διαθέσιμα τα νέα VR headsets του Facebook, Oculus Rift S και Quest


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερικοί λέτε τελείως άσχετα για PS5 για Facebook, είναι κυρίως για άλλη δουλειά και είναι άλλη τεχνολογία διαφορετική από κονσόλες το VR, και όχι μόνο για Facebook σε VR  και PS5 όπως σκέφτεστε μερικοί, πραγματικά μέχρι εκεί φτάνει η φαντασία και η σκέψη σας?

Επεξ/σία από jk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/5/2019 στις 8:57 ΜΜ, vfragos είπε

Ευχαριστώ. Amazon Γερμανίας. Είχα μέχρι χθές το τωρινό rift, θα γράψω εντυπώσεις στο θέμα που υπάρχει για pc vr.

Επειδή και εγώ θέλω να παραγγείλω από Amazon Γερμανίας, μήπως μπορείς να μου πεις εσύ τι εμπειρία έχεις ;

Θέλω να παραγγείλω μέσα στις επόμενες ημέρες γιατί με την επικοινωνία που είχα με την Oculus την ίδια , μου είπε οτι δεν στέλνει Ελλάδα και ούτε καλύπτει εγγύηση/επιστροφή προς Ελλάδα.

Οπότε έλεγα να πάω σε Amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, SaiNT_84 είπε

Επειδή και εγώ θέλω να παραγγείλω από Amazon Γερμανίας, μήπως μπορείς να μου πεις εσύ τι εμπειρία έχεις ;

Θέλω να παραγγείλω μέσα στις επόμενες ημέρες γιατί με την επικοινωνία που είχα με την Oculus την ίδια , μου είπε οτι δεν στέλνει Ελλάδα και ούτε καλύπτει εγγύηση/επιστροφή προς Ελλάδα.

Οπότε έλεγα να πάω σε Amazon

Μια χαρα το Αμαζον (γερμανίας η αλλο ευρωπαικο) και αν παει κατι στραβα σε καλυπτει επιτοπου χωρις πολλα πολλα με αντικατάσταση!

Επεξ/σία από pentraks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...