Προς το περιεχόμενο

Διπλώματα οδήγησης


Mimo750

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Μάκαρος είπε

Καθαρα απο περιεργεια, αν καποιος ηταν ετοιμος να δωσει (τελειωμενα θεωρητικα/πρακτικα μαθηματα και περασμενα σηματα), θα το πληρωσει το επιπλεον 300αρι ή παει σε οσους ξεκινανε τωρα ? 

Φαντάζομαι κάτι θα ζητήσουν έξτρα. Ήδη μου ζητάνε για έξτρα μαθήματα (όοοοοοταν αρχίσουν πάλι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα

Τη τετάρτη 22/05/2019 έδωσα πορεία πέρασα κανονικά σε πόσους μήνες θα λάβω το δίπλωμα ;

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, bill2015 είπε

Καλημέρα

Τη τετάρτη 22/05/2019 έδωσα πορεία πέρασα κανονικά σε πόσους μήνες θα λάβω το δίπλωμα ;

Σε ποια περιοχή/πόλη έδωσες; Ρωτάω για να ξέρουμε πού έχουν αρχίσει οι πρακτικές εξετάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλεξανδρούπολη 

Αλλά μέχρι 3 άτομα μπορουν να βάλουν στης εξετάσεις 3 ατομα ανα σχολή 

Σε εμας βάλανε και 1 εξεαστή εξετάστρια ανα 2 σχόλες οδηγών

το δίπλωμα σε πόσο θα το λάβω σε κανένα μήνα η παραπάνω; 

Επεξ/σία από bill2015
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι διάρκεια ισχύος έχουν τα Δ.Ε.Ε; Ψάχνοντας είδα ότι ισχύουν για 3 χρόνια. Ισχύει ακόμα;

Διαβάζω για τις παρατάσεις που παίρνουν (λόγω των απεργιών) κι έχω μπερδευτεί. Αφορά κι εμένα (τον Ιούλη κλείνει 1 χρόνος) ή μόνο όσους έκλεισαν τριετία και δεν πρόλαβαν να δώσουν πρακτικές εξετάσεις;

Επεξ/σία από jimmy213
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται ρε παίδες να άνοιξαν σε μια πόλη και σε άλλη όχι?? Πήγα σε 2 σχολές να ρωτήσω (στην Θεσσαλονίκη) και μου είπαν και οι δύο περιμένουν άπο Οκτωβριο πάνω από 6 μήνες. Και ό λογος όλο αυτό το μπέρδεμα με τις μόνο-ημέρες ασφάλειες και τις ασφαλιστικές τι κάμερες για έλεγχο την αστυνομία που Πρπει να κλείνει το σημείο που δίνουν αλλά δεν στέλνει αστυνομικούς, ένα νέο ενιαίο μέρος σε όλη την πόλη που είναι πρακτικά αδύνατο να στέλνει όλη η Θεσσαλονίκη και όλα αυτά μαζί με συνεχή διαμάχη με το υπουργείο μεταφορών ότι εξακολουθεί .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ, εδώ στην Πάτρα, στην αναμονή είμαι. Περιμένω να δώσω, αλλά δεν ξέρω πότε.

Στη σχολή που ρώτησα πότε το βλέπουν, μου είπαν Αύγουστο κι αν. Καλά κρασιά, εν ολίγοις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, vilfer είπε

Κι εγώ, εδώ στην Πάτρα, στην αναμονή είμαι. Περιμένω να δώσω, αλλά δεν ξέρω πότε.

Στη σχολή που ρώτησα πότε το βλέπουν, μου είπαν Αύγουστο κι αν. Καλά κρασιά, εν ολίγοις.

Αύγουστο δεν λειτουργούν τα διπλώματα έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τρίτη έδωσα κανονικά εγώ . Περιοχή νέα Ιωνία.   https://www.bikeit.gr/reportaz/item/20108-reportaz-eksetaseis-gia-diploma-odigisis-ypoxorisi-olotaxos-apo-yme-kai-spirtzi?m=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Αύγουστο δεν λειτουργούν τα διπλώματα έτσι κι αλλιώς.

Αυτό ρώτησα κι εγώ, αλλά μου είπαν ότι αν βγει απόφαση για επανένερξη, ίσως να γίνουν εξετάσεις το ένα δεκαπενθήμερο του μήνα.

Επεξ/σία από vilfer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 Έδωσα κι εγώ σήμερα όλα καλά και πάνω που ήμουν στη μεγάλη χαρά μετά από τόσο καιρό αναμονή μου λέει το δίπλωμα θα αργήσει λέει κανά μήνα και βάλε μπορεί και δίμηνο να εκδοθεί, 1-0. Κι αν πιάσει και Αύγουστο πάμε για Σεπτέμβρη. Ωραία λέω σαν να κάναμε μια τρύπα στο νερό. Να πάω στο υπουργείο με κανά καφέ να κεράσω και κανα τσιγάρο μπας και επιταγύνουμε τη διαδικασία? Μπορούν να μου βγάλουν βεβαίωση ότι έχω σπατσάρει με εξετάσεις κλπ να την έχω μαζί μου σε περίπτωση που μου ζητήσουν δίπλωμα στο δρόμο οπότε και να ασφαλιστεί κιόλας η μηχανή? Δίπλωμα αυτοκινήτου έχω από το 2004 αν αυτό βοηθάει σε κάτι?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mimis86 είπε

 Έδωσα κι εγώ σήμερα όλα καλά και πάνω που ήμουν στη μεγάλη χαρά μετά από τόσο καιρό αναμονή μου λέει το δίπλωμα θα αργήσει λέει κανά μήνα και βάλε μπορεί και δίμηνο να εκδοθεί, 1-0. Κι αν πιάσει και Αύγουστο πάμε για Σεπτέμβρη. Ωραία λέω σαν να κάναμε μια τρύπα στο νερό. Να πάω στο υπουργείο με κανά καφέ να κεράσω και κανα τσιγάρο μπας και επιταγύνουμε τη διαδικασία? Μπορούν να μου βγάλουν βεβαίωση ότι έχω σπατσάρει με εξετάσεις κλπ να την έχω μαζί μου σε περίπτωση που μου ζητήσουν δίπλωμα στο δρόμο οπότε και να ασφαλιστεί κιόλας η μηχανή? Δίπλωμα αυτοκινήτου έχω από το 2004 αν αυτό βοηθάει σε κάτι?

Καλησπέρα,

σε ποια περιοχή μένεις και έδωσες εξετάσεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...