Προς το περιεχόμενο

Διπλώματα οδήγησης


Mimo750

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, vilfer είπε

@jimmy213, με το καλό να παραλάβεις και το δίπλωμα! Αλήθεια, σου είπαν σε πόσο καιρό θα το έχεις στα χέρια σου;

Πολλά κι ασφαλή χιλιόμετρα να σου ευχηθώ.

Ευχαριστώ πολύ 😀

Δεν πρόλαβα να μιλήσω με τον δάσκαλο μετά την εξέταση. Έχω σκοπό να περάσω (μάλλον) αύριο απ' τη σχολή, οπότε θα ρωτήσω.

.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ έχω δώσει εξετάσεις αυτοκίνητο από 27 Ιουνίου Αθήνα Νότιο τομέα, καθώς δεν έχω παραλάβει ακόμα το δίπλωμα!  Νταξει περίμενα ότι θα καθυστερήσει αλλά έχει κλείσει τρίμηνο και τίποτα ακόμα. Έχει παραλάβει κανείς άλλος από Αθήνα που να χει δώσει χονδρικα την ίδια περίοδο με εμένα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, taskaratas είπε

Εγώ έχω δώσει εξετάσεις αυτοκίνητο από 27 Ιουνίου Αθήνα Νότιο τομέα, καθώς δεν έχω παραλάβει ακόμα το δίπλωμα!  Νταξει περίμενα ότι θα καθυστερήσει αλλά έχει κλείσει τρίμηνο και τίποτα ακόμα. Έχει παραλάβει κανείς άλλος από Αθήνα που να χει δώσει χονδρικα την ίδια περίοδο με εμένα; 

Πήρα στην σχολή 12/09 και μου είπαν ότι μόλις είχαν πάρει μέχρι και 30/06 (Για όσους έδωσαν Χολαργό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, vilfer είπε

Σοβαρά; Μόνο 19 ημέρες; Πάλι καλά να λες.

Εγώ δίνω 15/11, άντε να δούμε...

Ναι, ξαφνιάστηκα κι εγώ. Καλή επιτυχία και χωρίς άγχος.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2019 στις 2:00 ΜΜ, koassim είπε

Πήρα στην σχολή 12/09 και μου είπαν ότι μόλις είχαν πάρει μέχρι και 30/06 (Για όσους έδωσαν Χολαργό)

Ααα κατάλαβα φίλε ευχαριστώ!

Εάν υπάρχει κανείς από νότιο τομέα που έχει δώσει από Ιούνιο και έχει παραλάβει δίπλωμα ας ενημερώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει κανένας να προτείνει κάποια σχολή οδήγησης με καλές τιμές; Ψάχνομαι αρκετά τον τελευταίο καιρό λόγω budget και έχω ακούσει φήμες για μέρη της τάξεως των ~500-550€ αλλά ότι έχω βρει έως σήμερα είναι στα 650+€. (ΒΠ κατά προτίμηση, αλλά οπουδήποτε σε Αθήνα γενικά)

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς ποιο είναι το κόστος επανεξέτασης στα πρακτικά σε περίπτωση που δεν περάσεις με την πρώτη; Για να υπολογίζω τυχόν επιπλέον έξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2019 στις 10:50 ΜΜ, 3Kostas3K3 είπε

Έχει κανένας να προτείνει κάποια σχολή οδήγησης με καλές τιμές; Ψάχνομαι αρκετά τον τελευταίο καιρό λόγω budget και έχω ακούσει φήμες για μέρη της τάξεως των ~500-550€ αλλά ότι έχω βρει έως σήμερα είναι στα 650+€. (ΒΠ κατά προτίμηση, αλλά οπουδήποτε σε Αθήνα γενικά)

Ευχαριστώ

Ρωτα στον Κουτουλα στα βριλησσια, ηταν στα 480 μεχρι προτινος κ ειναι κ καλος

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...