Προς το περιεχόμενο

Διπλώματα οδήγησης


Mimo750

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Black Demis said:

σκέψου ξανά αν ειναι καλογραμμένο η οχι... αλλιώς λέγετε αυτό ευκαιρία για έσοδα στο κρατος :)

Για το κράτος δεν ξέρω, αλλά οι ασφαλιστικές και οι πιστοποιημένοι τεχνικοί-εγκαταστάτες για τις κάμερες που θα είναι υποχρεωτικές στα εκπαιδευτικά  οχήματα που θα πρέπει να έχουν οι σχολές σίγουρα. 5Ε ανέβηκε το παράβολο (που είναι ήδη πανάκριβα βέβαια) και αφορά χρήματα που θα παίρνουν οι εξεταστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vngls7 είπε

Για το κράτος δεν ξέρω, αλλά οι ασφαλιστικές και οι πιστοποιημένοι τεχνικοί-εγκαταστάτες για τις κάμερες που θα είναι υποχρεωτικές στα εκπαιδευτικά  οχήματα που θα πρέπει να έχουν οι σχολές σίγουρα. 5Ε ανέβηκε το παράβολο (που είναι ήδη πανάκριβα βέβαια) και αφορά χρήματα που θα παίρνουν οι εξεταστές. 

με λιγα λόγια απλα ευκαιρια να γεμισουν ταμεια (αφου προσπαθουν απο παντου γιατι οχι και απο εδω)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 5:50 ΜΜ, ManFromEarth είπε

κανεις δεν κοβεται μονο επειδη δεν λαδωσε. καποιο λαθος το εκανες (προφανως)

Εγώ πάλι πέρασα χωρίς να λαδωσο πέρασα και άνετος με 30/30 και το σημαντικό χωρίς να διαβάσω από το βιβλίο παρά μόνο μια φορά και αυτό ούτε που το τελείωσα ολοκληρο,το μόνο που έκανα ειναι τεστ τεστ τεστ συνέχεια,για μένα είναι ο οποίο εύκολος τρόπος να μάθεις έτσι ακούμε που στο λέω,αν επαναλαμβάνεις καθημερινά κάτι δεν  υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.Αλλά όμως δεν μπορώ να λαδωσο για να ξεκινήσουν τα μαθήματα υποχρεωτικά πρέπει να περιμένω και είναι μεγάλη γκαντεμια για όλους όσους περιμένουν να πάρουν ένα δίπλωμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Brashida είπε

Εγώ πάλι πέρασα χωρίς να λαδωσο πέρασα και άνετος με 30/30 και το σημαντικό χωρίς να διαβάσω από το βιβλίο παρά μόνο μια φορά και αυτό ούτε που το τελείωσα ολοκληρο,το μόνο που έκανα ειναι τεστ τεστ τεστ συνέχεια,για μένα είναι ο οποίο εύκολος τρόπος να μάθεις έτσι ακούμε που στο λέω,αν επαναλαμβάνεις καθημερινά κάτι δεν  υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.Αλλά όμως δεν μπορώ να λαδωσο για να ξεκινήσουν τα μαθήματα υποχρεωτικά πρέπει να περιμένω και είναι μεγάλη γκαντεμια για όλους όσους περιμένουν να πάρουν ένα δίπλωμα 

Πορεία λέει, στα σήματα δεν υπάρχει λάδι. Αν και για να είμαστε δίκαιοι αν τα κανείς όλα σωστά δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε περάσουν (Ναι χωρίς λάδι) 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ανανεώσεις κόβουν και ανθρώπους που μπορεί να έχουν και 50 χρόνια εμπειρίας χωρίς ατύχημα για  ηλίθιες προφάσεις .Έλεος με την υποκρισία άμα πέσεις σε @ρχιδι θα ψάχνεται να σε κόψει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Brashida είπε

Εγώ πάλι πέρασα χωρίς να λαδωσο πέρασα και άνετος με 30/30 και το σημαντικό χωρίς να διαβάσω από το βιβλίο παρά μόνο μια φορά και αυτό ούτε που το τελείωσα ολοκληρο,το μόνο που έκανα ειναι τεστ τεστ τεστ συνέχεια,για μένα είναι ο οποίο εύκολος τρόπος να μάθεις έτσι ακούμε που στο λέω,αν επαναλαμβάνεις καθημερινά κάτι δεν  υπάρχει περίπτωση να μην το μάθεις.Αλλά όμως δεν μπορώ να λαδωσο για να ξεκινήσουν τα μαθήματα υποχρεωτικά πρέπει να περιμένω και είναι μεγάλη γκαντεμια για όλους όσους περιμένουν να πάρουν ένα δίπλωμα 

Αναφερομαι στις πρακτικες εξετασεις. Στις θεωρητικες τι να λαδωσεις, το κομπιουτερ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχουμε καμια πληροφορία για το αν και πότε θα πέσουν οι τιμές των ασφάλιστρων? Τώρα μου ζητάνε 100 για το δίπλωμα μηχανής. 

Αξίζει να περιμένω για μείωση πιστεύετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, leftis95 είπε

Έχουμε καμια πληροφορία για το αν και πότε θα πέσουν οι τιμές των ασφάλιστρων? Τώρα μου ζητάνε 100 για το δίπλωμα μηχανής. 

Αξίζει να περιμένω για μείωση πιστεύετε?

Καλησπερα.. Που να πεσουν οι τιμες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 5:45 ΜΜ, Mikeasdf είπε

Ναι δεν ειμαι διατεθιμενος να πληρωνω το μισθο μου σε ταξι γιατι το κρατος τον παιζει.

Χρησιμοποιουσα ΜΜΜ 13 χρονια, τωρα πια ο κομπος εφτασε στο χτενι και αποφασισα να παρω ενα μηχανακι για να μπορω να μετακινουμαι ανετα, αφου το πηρα στο καπακι εδωσα οδηγηση, κοπηκα γιατι δε λαδωσα (προφανως) και απο τοτε απεργιες.

Μeanwhile, 2-3 γνωστοι μου πριν 1 μηνα εδωσαν για διπλωμα καπως..

γιατι λες προφανως επειδη δε λαδωσες ; εγω λεω κοπηκες γιατι εκανες λαθοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, takoulou είπε

Καλησπερα.. Που να πεσουν οι τιμες;;;

 

Στα νεα ασφάλιστρα που επιβάλλεται να πληρώσουν οι νέοι εξεταζόμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leftis95 είπε

Στα νεα ασφάλιστρα που επιβάλλεται να πληρώσουν οι νέοι εξεταζόμενοι.

Μπα δεν το νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, takoulou είπε

Μπα δεν το νομιζω...

Από τη σχολή μου έχουν πει πως στην παρούσα φάση, επειδή είναι νέο το μέτρο μόνο μια ασφαλιστική εταιρεία παρέχει αυτήν την ασφάλεια. Εξού και τα υψηλά κόστη, λόγω μονοπωλίου.

Επομένως θεωρω πως αν μπουν και άλλες εταιρίες στο παιχνίδι, το κόστος θα πέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leftis95 είπε

Στα νεα ασφάλιστρα που επιβάλλεται να πληρώσουν οι νέοι εξεταζόμενοι.

Να πέσουν Δεν το κόβω, να ανέβουν είναι πολύ πιθανό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρουν λύση κράτος-σχολές και ανοίξουν οι εξετάσεις (για κάποιο μικρό χρονικό διάστημα μέχρι να ξαναπαγωσουν) δώσε να τελειώνεις καθώς με το ελλαδισταν θα βρεθείς πάλι κάνα χρόνο στην αναμονή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...