Προς το περιεχόμενο

Διπλώματα οδήγησης


Mimo750

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, leftis95 είπε

Έχουμε καμια πληροφορία για το αν και πότε θα πέσουν οι τιμές των ασφάλιστρων? Τώρα μου ζητάνε 100 για το δίπλωμα μηχανής. 

Αξίζει να περιμένω για μείωση πιστεύετε?

Χαχαχα ειναι αστειοι οι τυποι. Αλλα εδω που τα λεμε εγω θα τα δινα αρκει να μου πουν οτι ξερεις την αλλη εβδομαδα δινεις εξετασεις και τελειωσες. Αν ειναι να δωσουμε παραπανω λεφτα

και να περιμενουμε κανα εξαμηνο η και χρονο.. Αλλα γιατι στην τελικη να αυξηθει το κοστος στις μηχανες αφου δεν αλλαζει ο τροπος εξετασης φανταζομαι αλλα μονο στα αυτοκινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Mimis86 είπε

Αλλα γιατι στην τελικη να αυξηθει το κοστος στις μηχανες αφου δεν αλλαζει ο τροπος εξετασης

Ο τρόπος δεν αλλάζει αλλά οι ασφαλιστικές έβαλαν βετο και είπαν, εφόσον θα βγάλουμε ασφαλιστικό προϊόν για τα αυτοκίνητα πρέπει να συμπεριλάβουμε και τις μοτοσυκλέτες, ετσι δουλεύει ο καπιταλισμός κατάλαβες.

Ενα 300αρι για τα αυτοκίνητα και ενα 100αρικο για τις μοτοσυκλέτες

Με αυτά τα λεφτά ασφαλίζεις ένα δίλιτρο για ένα χρόνο χαχαχαααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι κινείται, αλλά μόνο από σχολές που έχουν συμμορφωθεί με τις ασφαλίσεις και με τα λοιπά, λοιπά, λοιπά.

Εννοείται συν ~300 για αυτοκίνητο και ~100 για μοτοσυκλέτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήματα για μηχανή έδωσα σήμερα επομένως η διαδικασία έχει ξεκινήσει. Από ότι κατάλαβα και οι πρακτικές εξετάσεις γίνονται... τουλάχιστον για μηχανές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, agelosLX είπε

Σήματα για μηχανή έδωσα σήμερα επομένως η διαδικασία έχει ξεκινήσει. Από ότι κατάλαβα και οι πρακτικές εξετάσεις γίνονται... τουλάχιστον για μηχανές.

Τα σήματα ανέκαθεν γινόντουσαν.το όλο θέμα εδώ κ μήνες έχει σταματήσει στο πρακτικό κομμάτι.εγώ εδώ κ 4 μήνες τα έδωσα κ ακόμα περιμένω να ξεκινήσουν.είναι τραγική η κατάσταση.απλά πράγματα τα κάνουν περίπλοκα και την πληρώνουμε εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα στο Συγκοινωνιών της Πάτρας και μου είπαν ότι δεν έχουν αρχίσει ακόμα (για την περιοχή μας προφανώς).

Εν τω μεταξύ απ' ό,τι διάβαζα τις προηγούμενες μέρες, τα Δ.Ε.Ε λήγουν οριστικά τέλος Ιούλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρα απο περιεργεια, αν καποιος ηταν ετοιμος να δωσει (τελειωμενα θεωρητικα/πρακτικα μαθηματα και περασμενα σηματα), θα το πληρωσει το επιπλεον 300αρι ή παει σε οσους ξεκινανε τωρα ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Μάκαρος είπε

Καθαρα απο περιεργεια, αν καποιος ηταν ετοιμος να δωσει (τελειωμενα θεωρητικα/πρακτικα μαθηματα και περασμενα σηματα), θα το πληρωσει το επιπλεον 300αρι ή παει σε οσους ξεκινανε τωρα ? 

To έξοδο βαρύνει την σχολη ...αρα τι λες θα το πληρώσει ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...