Προς το περιεχόμενο

Διπλώματα οδήγησης


Mimo750

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Mimis86 είπε

Μια ερωτηση, εγω που περιμενω την αδεια μοτο επεκταση σε απεριοριστου, θα μου βγαλουν νεα καρτουλα η θα πρεπει να τους παω την παλια καρτα

που εχει μεσα και του αυτοκινητου και του 50ριου μοτο για να μου δωσουν μια καινουργια? 

Καρτουλα εννοείς το δίπλωμα;

αν ναι; τοτε οταν βγει το καινούργιο παραδίδεις το παλιό, τσέκαρε μονο να περιέχει και του αυτοκίνητου και της μοτοσυκλέτας, ποτε δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει αν μπλέξεις με το δημόσιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NikosKallithea είπε

Καρτουλα εννοείς το δίπλωμα;

αν ναι; τοτε οταν βγει το καινούργιο παραδίδεις το παλιό, τσέκαρε μονο να περιέχει και του αυτοκίνητου και της μοτοσυκλέτας, ποτε δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει αν μπλέξεις με το δημόσιο

Ναι το δίπλωμα. Δηλαδή θα με καλέσουν από το υπουργείο να πάω απο κει μαζί με το παλιό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

https://www.protothema.gr/greece/article/911195/kefalogiannis-epanerhetai-prosorina-to-palio-kathestos-ekdosis-diplomaton-odigisis/

Επανέρχεται προσωρινά το παλιό καθεστώς έκδοσης διπλωμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, ThReSh είπε

https://www.protothema.gr/greece/article/911195/kefalogiannis-epanerhetai-prosorina-to-palio-kathestos-ekdosis-diplomaton-odigisis/

Επανέρχεται προσωρινά το παλιό καθεστώς έκδοσης διπλωμάτων.

Έχουμε κράτος κορυφή οχι αστεία χαχααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν απ' τη σχολή ότι περιμένουν την παραπάνω απόφαση και ότι μάλλον σε 1-2 βδομάδες θα ξεκινήσω κι εγώ. Βέβαια αυτά τα έλεγαν και πριν, οπότε για ό,τι νεότερο θα ενημερώσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, jimmy213 είπε

Μου είπαν απ' τη σχολή ότι περιμένουν την παραπάνω απόφαση και ότι μάλλον σε 1-2 βδομάδες θα ξεκινήσω κι εγώ. Βέβαια αυτά τα έλεγαν και πριν, οπότε για ό,τι νεότερο θα ενημερώσω.

Εγώ έδωσα κανονικά την προηγούμενη εβδομάδα.Για να γίνει αυτό όμως άλλαξα σχολή.Εκεί που ήμουν απλά δεν μας δήλωναν για να ξεκινήσουμε.ψάξτο λίγο μήπως και βρείς καμία άλλη που να μπορεί να σε ξεκινήσει άμεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάποιος που έδωσε τον Ιούνιο ή και νωρίτερα εξετάσεις (μοτο) και του έχει έρθει ή ακόμα περιμένει όπως κι εγώ μετά απο 1 μιση μήνα και βάλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Mimis86 είπε

Είναι κάποιος που έδωσε τον Ιούνιο ή και νωρίτερα εξετάσεις (μοτο) και του έχει έρθει ή ακόμα περιμένει όπως κι εγώ μετά απο 1 μιση μήνα και βάλε?

Μην ασχολείσαι πάρε μία βεβαίωση από το τη σχολή οδηγών και τέλος

Αν γίνει δικαστήριο είσαι καλυμμένος 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, agelosLX είπε

Δε δίνουν τίποτα πλέον, ούτε το υπουργείο ούτε η σχολή.

Και εγώ έδωσα αρχές Ιουνίου και ακόμα περιμένω να μου έρθει. Πάμε για Σεπτέμβρη. Εγω εδωσα για αμαξι βεβαια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators
On 24/07/2019 at 20:05, NikosKallithea said:

Έχουμε κράτος κορυφή οχι αστεία χαχααααα

https://www.insider.gr/hristika/120267/diploma-odigisis-katargeitai-i-ypohreotiki-praktiki-epanexetasi-gia-odigoys-ano-ton?fbclid=IwAR0x8Bso73zJB6JkmXEkE9WxAInc3i6AuGAd1ZEq7A66vhewmEmsCufH4J0

Και καταργούν την υποχρεωτική πρακτική επανεξέταση για άνω των 74 ετών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δασκαλος που δινω στην αρχη μου λεει παμε για απεριοριστα κυβικα μετα μου λεει οταν ξεκιναμε μαθηματα πρακτικα μπορει να χρειαστουν παραπανω μαθηματα για την κατηγορια α τελικα αποφασισαμε για α1 με συμπλεκτη...Τι μου προτεινετε να κανω ?Ετσι και αλλιως να πω την αληθεια ενα 125 θα παρω για αρχη αλλα μετα μπορει να θελω κατι παρανω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 27/8/2019 στις 10:24 ΜΜ, ΒουρΝ είπε

Ο δασκαλος που δινω στην αρχη μου λεει παμε για απεριοριστα κυβικα μετα μου λεει οταν ξεκιναμε μαθηματα πρακτικα μπορει να χρειαστουν παραπανω μαθηματα για την κατηγορια α τελικα αποφασισαμε για α1 με συμπλεκτη...Τι μου προτεινετε να κανω ?Ετσι και αλλιως να πω την αληθεια ενα 125 θα παρω για αρχη αλλα μετα μπορει να θελω κατι παρανω 

Απεριόριστα θα πας. γιατί να δώσεις 2 φορές λεφτά? ξεμπερδεύεις. Ίσως μετά να μην έχεις τα λεφτά , τον χρόνο και την όρεξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Μάλλον δεν έχεις οδηγήσει να δεις τι κάνουν τα χαπατα άντρες γυναίκες άνω των 70. Που κανονικά μόνο με κτελ πρέπει να πηγαίνουν

Απεριόριστα θα πας. γιατί να δώσεις 2 φορές λεφτά? ξεμπερδεύεις. Ίσως μετά να μην έχεις τα λεφτά , τον χρόνο και την όρεξη.

Μου λέει ότι μπορει να χρειαστουν παραπάνω  μαθηματα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...