Προς το περιεχόμενο

γνήσια μπαταρία για iphone 6


shadowlike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλήσπέρα, θα ήθελα να αλλάξω μπαταρία σε iphone 6 και θα ήθελα να αγοράσω μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ official μπαταρία για iphone 6, γνωρίζεται κάποιο αξιόπιστο eshop?

thanks

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί που λένε ότι σου βάζουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ μπαταρία apple , δίνουν καμιά εγγύηση ή μετά την ανατίναξη ουδεν λάθος αναγνωρίζεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, shadowlike είπε

Και αυτοί που λένε ότι σου βάζουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ μπαταρία apple , δίνουν καμιά εγγύηση ή μετά την ανατίναξη ουδεν λάθος αναγνωρίζεται; 

Νομίζω μπερδεύεις τους κατασκευαστές. Οι μπαταρίες των iPhone δεν εκρήγνυνται.

Κατά τα άλλα είναι ακριβώς όπως τα είπε ο @CheOnWeb από πάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτό που λέω είναι το εξής: που ξέρω ότι ο εξουσιοδοτιμένος service provider θα μου βάλει αυθεντική μπαταρία και δε θα μου βάλει κινεζιά OEM που είναι αντιγραφή της apple εξωτερικά και κοστίζει 3ευρό. Το iSystem θα μου δώσει κάποια εγγύηση για κάποιο διάστημα, γιατί δε βλέπω κάτι να αναφέρεται στο site. Πείτε με καχύποπτο αλλά θα σας πω ότι μένω Ελλάδα.

 

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
19 λεπτά πριν, shadowlike είπε

αυτό που λέω είναι το εξής: που ξέρω ότι ο εξουσιοδοτιμένος service provider θα μου βάλει αυθεντική μπαταρία και δε θα μου βάλει κινεζιά OEM που είναι αντιγραφή της apple εξωτερικά και κοστίζει 3ευρό. Το iSystem θα μου δώσει κάποια εγγύηση για κάποιο διάστημα, γιατί δε βλέπω κάτι να αναφέρεται στο site. Πείτε με καχύποπτο αλλά θα σας πω ότι μένω Ελλάδα.

3 μήνες εγγύηση λογικά.

Τόσο δίνουν και στις μπαταρίες των macbook. Οπότε...

Επίσης τα επίσημα apple authorised services δε μπορούν να σου βάλουν κινέζικα ΟΕΜ, γιατί αν πιαστούν χάνουν την πιστοποίηση της Apple και τους πετάει έξω από το δίκτυό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, shadowlike είπε

 Το iSystem θα μου δώσει κάποια εγγύηση για κάποιο διάστημα, γιατί δε βλέπω κάτι να αναφέρεται στο site. Πείτε με καχύποπτο αλλά θα σας πω ότι μένω Ελλάδα.

παιρνεις τηλ ρωτας και ενημερωνεις και εμας , πιο απλα δεν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, george kesoglu είπε

παιρνεις τηλ ρωτας και ενημερωνεις και εμας , πιο απλα δεν γινεται

Γίνεται πιο απλά. Διαβάζεις τα όσα γράφουν στη σελίδα τους.

Το λέω παραπάνω (εμπειρικά) και το δηλώνει ξεκάθαρα στα FAQ τους.

https://service.i-system.gr/faq/

Αναφορά σε κείμενο

Έχω εγγύηση για την επισκευή μου;

Τα ανταλλακτικά καλύπτονται από την Apple για τρεις μήνες από την ημερομηνία επισκευής ή μέχρι την λήξη της κανονικής εγγύησης της συσκευής σας, ότι είναι πιο συμφέρον για εσάς.

Αναφορά σε κείμενο

Τι ανταλλακτικά χρησιμοποιείτε;

Όλα μας τα ανταλλακτικά έρχονται από την Apple και οι αντικαταστάσεις τους είναι καταχωρημένες στο online σύστημα της εταιρείας. Μόνο με την συναίνεσή σας θα χρησιμοποιήσουμε ανταλλακτικό άλλης προέλευσης. Για παράδειγμα αν θέλετε να αλλάξετε τον χαλασμένο σκληρό σας δίσκο με άλλον μεγαλύτερο, θα χρησιμοποιήσουμε αναγκαστικά έναν δίσκο της αγοράς, εφόσον η Apple θα μας έστελνε έναν ίδιο.

 

Επεξ/σία από natural_sgf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...