Προς το περιεχόμενο

Νήμα για το Tennis


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
14 ώρες πριν, Aigeas είπε

Μας δουλεύεις ρε φίλε;
Δεν είμαι φανατικός του τένις. Αλλά εσύ λες ότι παρακολουθείς πολλά χρόνια. Η ΈΡΤ έχει τα δικαιώματα από τότε που ήμουν αγέννητος! 

Χαλαρωσε, το εβλεπα στο γαλλικο καναλι εδω και χρονια. Φετος δεν βολευει.

ΑΙντε με τις εξυπναδες εδω μεσα ολη την ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 329
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
46 λεπτά πριν, Capt.staros είπε

Χαλαρωσε, το εβλεπα στο γαλλικο καναλι εδω και χρονια. Φετος δεν βολευει.

ΑΙντε με τις εξυπναδες εδω μεσα ολη την ωρα

εντάξει μην αρπάζεσαι για πλάκα το γραψα. Γιατί μεταδίδει από το 1970.
Μάλλον θα το είχαν παρατήσει λόγω κρίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως ειναι μεσα. 

Παντως μεγαλη βλακεια που το RG δεν εχει hawk eye, δε μπορει ο διαιτητης μονο απο το σημαδι να δει τις πολυ οριακες φασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφα η δουλεια

εξω ηταν το μπαλακι απλα ο διαιτητης ηθελε να παει σπιτι του και μιας και δεν υπηρχε ξεκαθαρος νικητης αλλα με το ζορι στις λεπτομερειες και μιας και εισαι και πιτσιρικος νεαρε τσιτσι αντε παρε τον πουλο να μη μας τα πριζεις και ξαναελα οταν μεγαλωσεις

Γελοιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ProponitisTouKanape είπε

Νομιζω πως ειναι μεσα. 

Παντως μεγαλη βλακεια που το RG δεν εχει hawk eye, δε μπορει ο διαιτητης μονο απο το σημαδι να δει τις πολυ οριακες φασεις...

Εχουν θέμα με την τεχνολογία μια ζωη οι Γάλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sugizo είπε

καραμέσα

Πως το κατάλαβες; Είναι δικό μου το καρέ, στη στιγμή που βρίσκεται στο κατώτατο σημείο, και δεν ξέρω και πολλά.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, vlassish είπε

Μην μολύνετε το άθλημα όλοι οι ασχετούρες που μάθατε τέννις σε δυο μέρες λόγω Τσιτσιπά.

Έχεις δίκιο εγώ πρώτη φορά κάθισα να δω ολόκληρο αγώνα με το φίλο μου και ήταν και 5 ώρες!
Την πατήσαμε άσχημα. Θέλουν προσοχή αυτά τα πράματα. :lol::P
 

102121_vest_tgfd.jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Aigeas είπε

Έχεις δίκιο εγώ πρώτη φορά κάθισα να δω ολόκληρο αγώνα με το φίλο μου και ήταν και 5 ώρες!
Την πατήσαμε άσχημα. Θέλουν προσοχή αυτά τα πράματα. :lol::P
 

102121_vest_tgfd.jpg

Τι πάει να πει αυτό; Για κάνε μας μια επεξήγηση; Ότι είμαστε γκέι όσοι μας αρέσει το τέννις;

Με τέτοια μυαλά σαν και το δικό σου πάμε μπροστά σαν χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Aστείο ήταν. Δεν αισθάνομαι ότι πρέπει να απολογηθώ για το χιούμορ μου. 
Αν ένοιωσες προσβεβλημένος σκέψου ότι κι αυτό που έγραψες εσύ ήταν προσβλητικό και κακοπροαίρετο και δεν το έγραψες καθόλου για να γελάσουμε. ΟΚ μπορεί οι Έλληνες να μην παρακολουθούν φανατικά τένις αλλά όπως και να 'χει δε βοηθάς την κατάσταση μ' αυτόν τον τρόπο. 
Φαντάζεσαι να γράφαμε το ίδιο για κάθε έναν π..χ που δεν έχει πιάσει μπάλα στα χέρια του κι έχει μια γνώμη για το μπάσκετ; Και καλά, είμαστε γκουρού, επειδή κάποτε παίζαμε σε ομάδες; Δε θα ήταν και πολύ ευγενικό. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Aigeas είπε

Aστείο ήταν. Δεν αισθάνομαι ότι πρέπει να απολογηθώ για το χιούμορ μου. 
Αν ένοιωσες προσβεβλημένος σκέψου ότι κι αυτό που έγραψες εσύ ήταν προσβλητικό και κακοπροαίρετο και δεν το έγραψες καθόλου για να γελάσουμε. ΟΚ μπορεί οι Έλληνες να μην παρακολουθούν φανατικά τένις αλλά όπως και να 'χει δε βοηθάς την κατάσταση μ' αυτόν τον τρόπο. 
Φαντάζεσαι να γράφαμε το ίδιο για κάθε έναν π..χ που δεν έχει πιάσει μπάλα στα χέρια του κι έχει μια γνώμη για το μπάσκετ; Και καλά, είμαστε γκουρού, επειδή κάποτε παίζαμε σε ομάδες; Δε θα ήταν και πολύ ευγενικό. 
 

Έγραψα το παραπάνω για αυτούς που δυναμιτίζουν το κλίμα και προσπαθούν να δηλητηριάσουν και αυτό το άθλημα νομίζοντας πως είναι η Σούπερλίγκα. Τα ίδια κάνανε κάποιοι και στο χάντμπολ ή όπου υπάρχει υγιές άθλημα ακόμα σ' αυτήν την χώρα και μπαίνει οπαδισμός.

Και ναι όταν δεν γνωρίζει κάποιος το άθλημα ας μάθει 5 πράγματα πρώτα και ας αφήσει τις παράγκες και τα στημένα για μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εντάξει. Για να γίνει κατανοητό καλύτερα να έγραφες ''Το τουρνουά Ρολάν Γκαρός υπάρχει από το 1891, και η φάση με το μπαλάκι όπως εξελίχθηκε έχει επαναληφθεί άλλες 2.000.000 φορές, αλλά το λογικό είναι, αν υπάρχει αμφιβολία, αυτή να είναι υπέρ του Βαβρίνκα. Γιατί του Βαβρίνκα είναι λίγα τα ψωμιά του. Ενώ ο Τσιτσιπάς έχει μέλλον ακόμα. Και τέλος πάντων σε 5 ώρες είχε τις ευκαιρίες του''
Σε έναν άσχετο αυτό θα έγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μπαλάκι ακόμα και από αυτή τη γωνια ακουμπάει ξεκάθαρα γραμμή, τι καθόμαστε και συζητάμε, άσε που το "bounce" της μπάλας όταν ακουμπάει τη γραμμή στο χώμα κάνει καραμπαμ, και γίαυτό δεν ασχολήθηκε ο linesman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...