Προς το περιεχόμενο

Νήμα για το Tennis


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, FilipposMD είπε

Μακάρι, γιατί είναι εξαιρετικό άθλημα, αλλά δε νομίζω ότι ταιριάζει στον μέσο Έλληνα φίλαθλο. Πρέπει να κάνεις ησυχία, να σέβεσαι και να χειροκροτείς και τους δυο παίκτες, δεν έχει μανούρα (συνήθως) για τη διαιτησία... Εδώ χάνεις στον πόντο και πρέπει μετά από 5 λεπτά να πάρεις το μικρόφωνο και να λες τι σπουδαίος παίκτης είναι ο αντίπαλός σου. Σίγουρα όμως θα φέρει παιδιά στα courts, το οποίο θα είναι πολύ θετικό.

ναι σίγουρα , δεν είναι της σκουπιδοκουλτούρας του οπαδισμού, ποδοσφαίρου-μπάσκετ αλλά και σε αυτό βοηθάει στο ότι δεν παίζουν σωματεία αλλά πρόσωπα, νομίζω όμως πως μπορούμε να το αφουγκραστούμε. Όπως το έχουμε αποδεκτεί στον κλασσικό αθλητισμό, που δε γιουχάρουμε ποτέ μεμονωμένους αθλητές-προσωπικότητες , με εξαίρεση ένα δύο στους ολυμπιακούς του 2004 και φυσικά τους ολυμπιακούς στη βραζιλία με αρκετά γιουχαρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 329
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, gdriver είπε

με εξαίρεση ένα δύο στους ολυμπιακούς του 2004

1. Αυτό που έγινε στον τελικό στα 200μ ήταν πραγματική ντροπή. Λες και φταίγανε οι άλλοι που ο Κεντέρης έπαιζε κρυφτούλι με τη WADA.

2. Γιουχάρανε το διαιτητή που σταμάτησε τον τελικό του Νικολαΐδη στο TKD ενώ ο δικός μας παραπάταγε από τη ζαλάδα

3. Είχε μπει κάπου ο Τσουκαλάς με κάτι δικούς του και απλώσανε σημαίες του Ολυμπιακού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 hours ago, FilipposMD said:

Μακάρι, γιατί είναι εξαιρετικό άθλημα, αλλά δε νομίζω ότι ταιριάζει στον μέσο Έλληνα φίλαθλο. Πρέπει να κάνεις ησυχία, να σέβεσαι και να χειροκροτείς και τους δυο παίκτες, δεν έχει μανούρα (συνήθως) για τη διαιτησία... Εδώ χάνεις στον πόντο και πρέπει μετά από 5 λεπτά να πάρεις το μικρόφωνο και να λες τι σπουδαίος παίκτης είναι ο αντίπαλός σου. Σίγουρα όμως θα φέρει παιδιά στα courts, το οποίο θα είναι πολύ θετικό.

 

1 hour ago, gdriver said:

ναι σίγουρα , δεν είναι της σκουπιδοκουλτούρας του οπαδισμού, ποδοσφαίρου-μπάσκετ αλλά και σε αυτό βοηθάει στο ότι δεν παίζουν σωματεία αλλά πρόσωπα, νομίζω όμως πως μπορούμε να το αφουγκραστούμε. Όπως το έχουμε αποδεκτεί στον κλασσικό αθλητισμό, που δε γιουχάρουμε ποτέ μεμονωμένους αθλητές-προσωπικότητες , με εξαίρεση ένα δύο στους ολυμπιακούς του 2004 και φυσικά τους ολυμπιακούς στη βραζιλία με αρκετά γιουχαρίσματα.

Tsitsipas Hools > ALL :D

https://www.facebook.com/tsitsipashools/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 20/11/2019 at 07:48, gdriver said:

ή κάποιοι μας κάνουν πλάκα ή νέο ιστορικό χαμηλό για μας.

Έχω ρίξει τρελό γέλιο με δαύτους από πέρσι. Φυσικά και κάνουν πλάκα. Μετά την Αυστραλία, στην εκπομπή του Fight Club που ήταν καλεσμένοι, τους άκουσα πρώτη φορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες μετά...

Πάνω που ήταν να κάνω συνδρομή εχθές άλλαξαν την ώρα του Τσιτσιπα για τις 2:30 οποτε είπα άστο για αργότερα . 
Κ πήγε κ αποκλείστηκε σα να μη πω τι . Δλδ δε ξέρω πραγματικά τι πρέπει να γίνει για να βρει ένα κανονικό προπονητή αυτό το παιδί κ να μη περιμένει μόνο από το ταλέντο του .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...