Προς το περιεχόμενο

ASUS PRIME PRO X470 μαζί με μεταφορικά 110Ε απο EBAY


Lizarloth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.ebay.com/itm/Asus-Prime-X470-Pro/123723381105?hash=item1cce7cf971:g:JJgAAOSwLMFcf5cb

Μου ειπε πως εχει σε αποθεμα περιπου 70 ακομη. Οσοι εχουν ηδη αγορασει εχουν μεινει ευχαριστημενοι.

Τσιμπησα και γω μια και θα δουμε πως θα παει. Χαμηλοτερη που βλεπω Skroutz ειναι περιπου 155 Ε.

Ελπιζω να βοηθησα. .

P.S Σφραγισμένες

Επεξ/σία από Lizarloth
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, christakos07 είπε

Μέχρι πέρισυ κλέβανε παρτίδες με laptop Dell, τώρα μάλλον και μητρικές :P

Χαχα δεν ξερω τι παίζει, απλα θεώρησα πως ειναι μια "καλη" τιμη και ισως ενδιαφερει καποιον! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε φίλε, τι ευχαριστημένοι 27 κριτικές έχει...

1 μόνο για το συγκεκριμένο αντικείμενο, φίλος είναι...

Επεξ/σία από Konstantin77
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Lizarloth είπε

https://www.ebay.com/itm/Asus-Prime-X470-Pro/123723381105?hash=item1cce7cf971:g:JJgAAOSwLMFcf5cb

Μου ειπε πως εχει σε αποθεμα περιπου 70 ακομη. Οσοι εχουν ηδη αγορασει εχουν μεινει ευχαριστημενοι.

Τσιμπησα και γω μια και θα δουμε πως θα παει. Χαμηλοτερη που βλεπω Skroutz ειναι περιπου 155 Ε.

Ελπιζω να βοηθησα. .

P.S Σφραγισμένες

Είσαι ο τρίτος που ανοίγει το ίδιο θέμα.
Ήδη δυο άτομα έχουν αγοράσει εδώ μέσα και έχουν παραλάβει επιβεβαιωμένα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μήπως πρέπει να παίξει συγχώνευση;
@matrixxx

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

ρε φίλε, τι ευχαριστημένοι 27 κριτικές έχει...

1 μόνο για το συγκεκριμένο αντικείμενο, φίλος είναι...

Μάλιστα! Ναι ειμαστε κολλητοι απο το χωριο στο Amsterdam πιναμε καφεδακι προχτες! :P 

Εγω είδα 4 καλες κρητικες, ρωτησα μου φανηκε ενταξει τυπος οπως θα εκανα και απο εδω αλλωστε και μαζι με paypal και ebay moneyback εχω το κεφαλι μου ησυχο αν δεν ειναι οπως τα περιγραφει τα πραγματα.

Μια καλη πρόθεση ηταν τιποτα παραπανω, δεν χρειαζεται να τα παιρνουμε ολα εκ του πονηρου! Φιλικα ;) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Είσαι ο τρίτος που ανοίγει το ίδιο θέμα.
Ήδη δυο άτομα έχουν αγοράσει εδώ μέσα και έχουν παραλάβει επιβεβαιωμένα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μήπως πρέπει να παίξει συγχώνευση;
@matrixxx

Ωχ δεν το ήξερα! Συγνωμη που το ανοιξα παλι παιδια! 

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Κινέζικη ρουλέτα πάλι ;

Μπορεί να είναι μπορει και όχι, θα μαθω στο αμεσο μελλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα κανει thread κυριολεκτικα χθες που παρελαβα την μητρικη και εφαγε διεγραφη.Ειναι ενταξει ο πωλητης εχω κανει 2 αγορες μεχρι στιγμης απο αυτον στελνει με postno και ερχεται σπιτι με elta courier

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vaggelis dogas είπε

ειχα κανει thread κυριολεκτικα χθες που παρελαβα την μητρικη και εφαγε διεγραφη.Ειναι ενταξει ο πωλητης εχω κανει 2 αγορες μεχρι στιγμης απο αυτον στελνει με postno και ερχεται σπιτι με elta courier

Σε ευχαριστω πολυ για την επιβεβαιωση! Εχω παραγγειλει και εγω και την περιμενω ^_^ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα ανοίξει θέμα για το συγκεκριμένο πριν κάνα μήνα και το κλείδωσαν.

 

Οι mods είναι αρμόδιοι αν θα το κλειδώσουν, ή όχι, απλά εγώ θα πω ότι στις 10 ημέρες παρέλαβα κανονικά, σφραγισμένη, με tracking number και το pc που γράφω φοράει αυτή τη μητρική, τρέχει 3 εβδομάδες απροβλημάτιστα.

 

Τώρα όσον αφορά την εγγύηση, εγώ τη δήλωσα στο site της ASUS κανονικά, θεωρώ ότι δεν υπάρχει θέμα.

 

Επεξ/σία από outlaw star
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Εγώ είχα ανοίξει θέμα για το συγκεκριμένα πριν κάνα μήνα και το κλείδωσαν.

Οι mods είναι αρμόδιοι αν θα το κλειδώσουν, ή όχι, απλά εγώ θα πω ότι στις 10 ημέρες παρέλαβα κανονικά, σφραγισμένη, με tracking number και το pc που γράφω φοράει αυτή τη μητρική, τρέχει 3 εβδομάδες απροβλημάτιστα.

Τώρα όσον αφορά την εγγύηση, εγώ τη δήλωσα στο site της ASUS κανονικά, θεωρώ ότι δεν υπάρχει θέμα.

Αν οι mods αποφασισουν να την κλειδωσουν δικαιωμα τους, δεν γνωριζα πως εχει ξανα ανοιχτει το thread γιατι αλλιως δεν θα εφτιαχνα καινουργιο. Μου φανηκε καλη τιμη και τη τσιμπησα και γω.

Χαιρομαι ακομη περισσοτερο που δεχτηκε κανονικα την εγγυηση μεσω της Asus. Ευχαριστημενος με την αποδοση της; 

 

 
Επεξ/σία από Lizarloth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Lizarloth είπε

Αν οι mods αποφασισουν να τη κλειδωσουν δικαιωμα τους, δεν γνωριζα πως εχει ξανα ανοιχτει το thread γιατι αλλιως δεν θα εφτιαχνα καινουργιο. Μου φανηκε καλη τιμη και την τσιμπησα και γω.

Χαιρομαι ακομη περισσοτερο που δεχτηκε κανονικα την εγγυηση μεσω της Asus. Ευχαριστημενος με την αποδοση της; 

 

Το κλείδωσαν γιατί δε θεωρούνταν προσφορά, λόγω επικινδυνότητας πωλητή με λίγες κριτικές και απο το ebay (υποθέτω αυτός ο λόγος, ήμουν ο πρώτος που είχε ανοίξει θέμα).

Ίσως δικαιολογημένα δε θα το κρίνω εγώ αυτό.

Απλά λέω ότι ο πωλητής τελικά δεν είναι μούφα, από τη στιγμή που έχουμε παραλάβει.

 

Όσον αφορά την απόδοση τι εννοείς?

 

Εύκολο bios καατά τη γνώμη μου, οι μνήμες έπαιξαν με μια απλή ρύθμιση στα 3200, χωρίς κάποιο θέμα ασυμβατότητας, και με λίγο ψάξιμο o Ryzen 2700 (nonx), παίζει σταθερότατα στα 4 ghz. Στα αρνητικά για εμένα, δεν έχει ηχειάκι για να ακούς το post, θα ήθελα dual bios, debug led code πάνω στη μητρική και το κυριότερο θα ήθελα να έχει κουμπί reset bios. Δε τη λες φτηνή μητρική.

 

Βέβαια έχει από τα καλά vrm's, απλά εγώ έχω βάλει δυο καλά φανάκια στη cpu που ψύχουν και αυτά, αν κια γενικά δεν έχεις θέμα αν δε την τελικιάσεις.

 

Στα λεφτά από ebay νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή... 

Επεξ/σία από outlaw star
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Εγώ είχα ανοίξει θέμα για το συγκεκριμένο πριν κάνα μήνα και το κλείδωσαν.

Οι mods είναι αρμόδιοι αν θα το κλειδώσουν, ή όχι, απλά εγώ θα πω ότι στις 10 ημέρες παρέλαβα κανονικά, σφραγισμένη, με tracking number και το pc που γράφω φοράει αυτή τη μητρική, τρέχει 3 εβδομάδες απροβλημάτιστα.

Τώρα όσον αφορά την εγγύηση, εγώ τη δήλωσα στο site της ASUS κανονικά, θεωρώ ότι δεν υπάρχει θέμα.

στειλε μου το site που την εκανες register αν μπορεις σε παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...