Προς το περιεχόμενο

Αναβάλλεται επ' αόριστον το λανσάρισμα του Samsung Galaxy Fold [Ενημέρωση]


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα αφου θα εβαζαν απλα ενα αυτοκολλητο και θα το κυκλόφορούσαν..

Στις 23/4/2019 στις 6:28 ΜΜ, JcD είπε

Ναι θα βάλουν καγκελόπορτα από μπροστά. "Θα λάβουμε μέτρα για την ενίσχυση της προστασίας οθόνης" Πιθανότατα ένα μεγάλο αυτοκόλλητο που θα λέει μην αφαιρείτε την προστασία της οθόνης. Τι άλλο να κάνουν δηλαδή αφού ούτε πάνω σε αυτό το υλικό γίνεται να μπει κάτι ούτε να το αφαιρέσουν τελείως μπορούν!

Η ειρωνία για την καγκελόπορτα ειναι η απαντηση οταν καποιος είπε οτι λογικα δε θα αλλάξουν μονο την συσκευασία. @JcD που κρυφτηκες βρε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, poulinos είπε

οχι.παντα ισχυει μια σειρα και δεν το λεω για το συγκεκριμενο αλλα γενικα.θα αναφερω παραδειγμα σε υπηρεσια και εξοπλισμο.πρωτα lab μετα το δινεις σε δικα σου ατομα πχ μεσα στην εταιρεια μετα σε πελατες που ειναι γνωστοι υπαλληλων και μετα στους υπολοιπους.οσο τεστ και να φαει στο lab  δεν θα ειναι το ιδιο με το να το δωσεις εξω.οπως ειπα δεν το λεω για την συγκεκριμενη περιπτωση αλλα το εχω δει εξω και εχει τυχει να δοκιμασω beta πραγματα .και η  samsung εκανε οπως φαινεται το ιδιο και ειναι πολυ καλη κινηση .σκεψου το πιο απλο.η samsung  το δινει σε δεκα υπαλληλους και τους ΛΕΕΙ μην βγαλετε το προστατευτικο.οκ κανεις δεν το βγαζει .το δινει μετα σε ατομα εκει εξω για δοκιμη και βλεπει οτι κανεις πχ δεν τηρει αυτο που ΓΡΑΦΕΙ μην βγαλετε το προστατευτικο.αυτη ειναι μια διαφορα μεταξυ τεστ στο lab και εξω.αρα πρεπει να γινει διορθωση με το χ τροπο για να μην γινεται το λαθος.

Βρε Μοντ σεβαστή η όποια άποψη σου αλλά το συντακτικό σου δεν είναι καθόλου. Μας έβγαλες τα μάτια μέχρι να το διαβάσουμε. Ήμαρτον δλδ..όχι τίποτε άλλο αλλά είσαι και Σούπερ!!!

 

Στα του θέματος τώρα προφανώς κ είναι ξεφτίλα η επ' αόριστον αναβολή μετά τις τυμπανοκρουσίες, απ'την άλλη γλύτωσε τα χειρότερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Sotos1973 είπε

οποτε βγει το εχει παρει!!  ειναι το επομενο βημα στα κινητα...εχω iphone απο το 2009 ...αλλα πλεον fold....και οποτε βγει!!!

Πάρε το Mate X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Haldol είπε

Να αρχίσουμε να απαριθμούμε τα προβλήματα κάθε συσκευής, κάθε κατασκευαστή, ή δε θα χωρέσει στη db του Insomnia το κείμενο;

Ωπ, ξέχασα, μόνο τι κάνει η Apple μας ενδιαφέρει.

Sorry.

Μη μπαινεις στο κοπο καν,κλασσικη Ελληνικη νοοτροπια,κανεις δε κοιταει τα προβληματα του(ή της εταιριας που φανατικα υποστηριζει) απλα κοιταει τη προβληματα εχει ο απεναντι του για να σχολιασει.

 

Οτι thread εχω μπει κ αι εχω γραψει οτι παντα καταληγει ενα ηλιθιο debate samsung vs apple απο ηλιθια ατομα,παντα καποιος mod τα διαγραφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Runner25 είπε

εκει ειναι το θεμα αυτο το οποιο φτιαχνεις να δουλευει σωστα σε απλες καθημερινες συνθηκες και αυτο οπως και να ακουστει οπως και να ειναι το κανει μονο η apple

Βρήκες τώρα εταιρία. Μεγαλύτερη απάτη δεν υπάρχει φίλε. Τουλάχιστον η σαμυ το παραδέχεται και τα τραβάει από την αγορά. Αν είχε συμβεί σε μια από τις πολλές πατάτες της απλ όπως είπε φίλος ποιο πάνω θα συνέχιζε κανονικά το έγκλημα και θα σου έλεγε ότι φταις εσύ όπως έχει κάνει άπειρες φορές. 

Επιτέλους αν δεν μπορείτε να ξυπνήσετε από το λήθαργο τουλάχιστον σοβαρευτείτε γιατί γίνεστε ρεζίλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμια η απόφαση της samsung. Η Apple στη θέση της δεν θα το έκανε νομίζω. Όσο για το fold ... ευτυχώς που δεν βγήκε, διότι μόνο και μόνο το γεγονός ότι φαίνεται στη μέση η ένωση , τότε είναι αποτρεπτικός λόγος αγοράς από μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Choulio είπε

Μα αφου θα εβαζαν απλα ενα αυτοκολλητο και θα το κυκλόφορούσαν..

Η ειρωνία για την καγκελόπορτα ειναι η απαντηση οταν καποιος είπε οτι λογικα δε θα αλλάξουν μονο την συσκευασία. @JcD που κρυφτηκες βρε;

...και συμπληρώνω παρακάτω, " Μακάρι αλλά δεν το βλέπω να γίνει τόσο εκτεταμένη παρέμβαση. ", και οι λόγοι είναι προφανείς, δεν έχουμε συνηθίσει (παρά το note 7) τις μεγάλες εταιρίες να παίρνουν τόσο σοβαρά αυτά τα θέματα. Προφανώς ήμουν λάθος στο κατά πόσο παίρνει στα σοβαρά τον καταναλωτή η συγκεκριμένη εταιρία, με το μπαρδόν δεν θα το ξανά κάνω! 😂 

Είσαι μικρόψυχος όμως ρε'συ, αναρτήσεις για την δημιουργία εντυπώσεων με τα μισά από αυτά που έχει σηκώσει κάποιος...σε τσούζει ο JcD προφανώς. Μην χάσεις και τον ύπνο σου εξ αιτίας μου όμως!😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Apple δεν θα εβγαζε κινητο με τόσα προβλήματα. Απλα. Την συνεπεια της οφειλουμε να την αναγνωρισουμε σε αυτα τα θεματα, για αυτο εχει φτιαξει το brand που εχει φτιαξει και για αυτο οι τιμες τις ειναι εκει που ειναι. Εσεις τι λετε, το R&D της Apple ειναι πιο πισω απο της Samsung και δεν εχει παρουσιάσει foldable phone;

Και για να μην πεσουν να με φανε οι γραφικοι, δεν υποστηρίζω κανεναν, ειμαι απλα ενας καταναλωτης.

Επεξ/σία από alex.georgaras
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alex.georgaras είπε

Η Apple δεν θα εβγαζε κινητο με τόσα προβλήματα. Απλα. Την συνεπεια της οφειλουμε να την αναγνωρισουμε σε αυτα τα θεματα, για αυτο εχει φτιαξει το brand που εχει φτιαξει και για αυτο οι τιμες τις ειναι εκει που ειναι. Εσεις τι λετε, το R&D της Apple ειναι πιο πισω απο της Samsung και δεν εχει παρουσιάσει foldable phone;

Και για να μην πεσουν να με φανε οι γραφικοι, δεν υποστηρίζω κανεναν, ειμαι απλα ενας καταναλωτης.

Έχει R&D για οθόνες η apple? Γιατί αν έχει είναι όντως πολύ πίσω από την σάμυ, αλλιώς γιατί χρησιμοποιεί τις οθόνες τους?

Βγάζει μονίμως προβληματικές συσκευές πλέον, όχι μόνο τηλέφωνα.

Επίσης δεν υποστηρίζω, δεν έχω καν σάμυ τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, JcD είπε

Έχει R&D για οθόνες η apple? Γιατί αν έχει είναι όντως πολύ πίσω από την σάμυ, αλλιώς γιατί χρησιμοποιεί τις οθόνες τους?

Βγάζει μονίμως προβληματικές συσκευές πλέον, όχι μόνο τηλέφωνα.

Επίσης δεν υποστηρίζω, δεν έχω καν σάμυ τώρα!

Για κινητο μιλησα, οχι για οθονες. Και το προβλημα της Samsung ειναι πως θα στελεχωσει την ευκαμπτη οθονη μεσα σε ενα κινητο, δεν ειπα οτι παει η Apple να την ανακαλυψει, σαν οθονη υπαρχει εδω και χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...