Προς το περιεχόμενο

Επεξήγηση για στίχο τραγουδιού


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια ελεος...τη με βαζετε γερο ανθρωπο να γκουγκλαρο....   

 

τιναιτουτορεεε.... λοιπον ας κανουμε σχολιασμο video clip πιστευω θα πεσουν τρελες ατακες...

παμε για αρχη για τον τυπο με το καρεδακι ... βασικα σκεφτειτε οτι ειστε αμερικανακια και το βλεπετε αυτο... πακισταν ινδια  κατι τετοιο βγαζει η φαση....μαμαααα

Επεξ/σία από Curtis76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

εδώ τα εξηγεί όλα

WTF is this? 2003 called and want its autotune back και trash copy of 2008 french rap ένα πράμα. 😵

Αν έχει 30εκ. views γιατί δεν έχει πέσει στην υπόληψή μου; Ποια είναι η πηγή της γνώσης σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Speculoos είπε

WTF is this? 2003 called and want its autotune back και trash copy of 2008 french rap ένα πράμα. 😵

Αν έχει 30εκ. views γιατί δεν έχει πέσει στην υπόληψή μου; Ποια είναι η πηγή της γνώσης σας;

Εμενα πρωτο πρωτο μου το βγαζει στο tube εδω και πολλες μερες(στη smart tv, δεν κραταει ιστορικο, ειμαι μεταλλο, ναι, ειμαι). Νομιζω μονο δυο-τρεις βδομαδες εχει που κυκλοφορησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dkstopo είπε

Το πρότειναν στον 12χρονο γιο μου αλλά ευτυχώς εκείνος προτιμά αυτό....

https://youtu.be/MhI583sANAk

Υπάρχει ακόμα ελπίδα, τελικώς...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτος με τη κουκουλα πως χορευει ετσι; 😂

 

Ενα σχολιο που εντοπισα

-τι ξένες γλώσσες ξέρεις;

-καταλαβαίνω sin boy

- θα σας ειδοποιήσουμε

 

😂😂

Επεξ/σία από GoMaR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν μου κανει καμια εντυπωση, πολυ απλα προσπαθουν να αντιγραψουν καλλιτεχνες του εξωτερικου...γιατι και στο εξωτερικο οι στιχοι τα ιδια ειναι, την ιδια ουσια εχουν οπως του sinboy και σχετικους αλλους...η μονη διαφορα ειναι στο εξωτερικο οτi εχουν φραγκα και τα βιντεοκλιπ ειναι πολυ ποιο ακριβα...κατα τα αλλα η μουσικη ειναι η ιδια, τα ιδια beat και οι ξενοι artist...οποτε για μενα μια χαρα ειναι και τα ελληνικα, τo ιδια ανουσια με τα ξενα......μια χαρα ακουγεται οταν εισαι αμαξι στο ραδιοφωνο και ως εκει! σαφως δεν ειναι στα playlist μου οταν αραζω αλλα και σε οποιον ειναι μια χαρα ολα! super! οποτε ας κλεισει το thread..........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ένα ωραίο αρθράκι που συμφωνώ με τον γράφοντα

https://www.protothema.gr/life-style/article/888439/sin-boy-i-mama-me-ta-15000000-views-kai-o-fake-raper-apo-tin-alvania/?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

Μπορεί στην Ελλάδα ο Αλβανός ράπερ να έχει κυκλοφορήσει το πιο δημοφιλές-ο Θεός να το κάνει-τραγούδι των τελευταίων μηνών, μπορεί να υπερηφανεύεται όμως ότι είναι και το πλέον ηλίθιο. Με ρίμες-συνονθύλευμα ατάκτως ερριμμένες και ερμηνείες από τον ίδιο και τους φίλους του παραμορφωμένες από το autotune σε βαθμό που να μην καταλαβαίνεις σχεδόν τους στίχους, το «Mama» έχει σίγουρα μια θέση στα μουσικά «σκουπίδια» της χρονιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πιο σκουπίδι έχω δεί και ακούσει τα τελευταία χρόνια..Πιθανόν το πρώτο ελληνικό "τραγούδι" που χρειάζεται υπότιτλους για να καταλάβεις τι λέει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, GoMaR είπε

Αυτος με τη κουκουλα πως χορευει ετσι; 😂

Ενα σχολιο που εντοπισα

-τι ξένες γλώσσες ξέρεις;

-καταλαβαίνω sin boy

- θα σας ειδοποιήσουμε

😂😂

Μόνο αυτός;;!! Οι άλλοι είναι καλύτεροι;

Να ρωτήσω γιατί έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ - έτσι είναι οι gangster τώρα; Ζευγάρια μεταξύ τους και οι γκόμενες για μόστρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...