Προς το περιεχόμενο

Κλειδαριές και πόρτες ασφαλείας


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, mclein² είπε

θεωρω πως με γωνιες + τακο και ακομη και εναν κυλινδρο της πλακας τυπου master, AM, martin που παιζουν εξω θα εισαι μια χαρα.

το 99% των διαρρηξεων αποθηκων γινεται απο ζομπι & ρομα. οτι κανουν γινεται στο τσακ μπαμ κ το μονο θεμα ειναι λεφτα / χρυσαφικα...

παλια εκλεβαν τα ποδηλατα...τωρα που γεμισε η καβατζα στο μοναστηρακι, κλεβουν τα παραπανω + το λαδι της χρονιας.

επενδυσες δυνατα !

υγ - στο σπιτι στη θωρακισμενη, η κλειδαρια ειναι securemme ?

Δυστυχώς ναι🤫. Πρέπει να αλλαχθεί το έχω υπόψη. Τουλάχιστον το σώνει το BKD250 και ο DCK προς το παρόν..😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Petros Electron είπε

Δυστυχώς ναι🤫. Πρέπει να αλλαχθεί το έχω υπόψη. Τουλάχιστον το σώνει το BKD250 και ο DCK προς το παρόν..😅

απλα ηθελα να δω αν ειδα σωστα, μην αλλαζεις τιποτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mclein² είπε

απλα ηθελα να δω αν ειδα σωστα, μην αλλαζεις τιποτα.

Τωρα οχι, απο του χρόνου οτι κάνω. Άπλα δεν ξέρω πιο μοντέλο είναι και αν έχει καταπέλτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο b... έχει μια πόρτα για αποθήκες, την "cava porta".

Πως σας φαίνεται? (Προφανώς με άλλον κύλινδρο)

*Παλιά έδινε και αυτή την πόρτα με omega plus

Επεξ/σία από pintourikio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα τα φώτα σας, στο εξοχικό έχω πόρτα ασφαλείας με securemme k2, πάω για αλλαγή με Scudo 9000, το θέμα είναι ότι η πίσω πόρτα είναι ξύλινη με έναν απλό κυλινδρο της πλάκας, κυλινδρο στην ξύλινη θα βάλω κάτι καλύτερο αλλά αρκετά οικονομικό σε συνδιασμο με κάποια μπάρα η συρτη, το θέμα μου είναι ότι η ξύλινη πόρτα ανοίγει από μέσα προς τα έξω, έχετε κάποια πρόταση;για το σενάριο της μπάρας δεν ξέρω πως θα μπορούσε να μπει, σας παραθέτω και μια άσχετη φώτο που απλά παρομοιάζει το πως βλέπω την πόρτα όταν είμαι μέσα στο σπίτι 

IMG_20200304_213435_copy_1024x1365.jpg

Επεξ/σία από Violator1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα σημερινά δεδομένα ποιοι κύλινδροι είναι οκ στη Θεσσαλονίκη; (κεντροανατολικα).
 

Δεν είναι για ιδιόκτητο αλλά για νοικιασμένο σπίτι όποτε θα ξεκινούσαμε με κάτι οικονομικό και αδιάρρηκτο για την περιοχή... τώρα έχει (μαντέψτε) Κ22 που τους τον έβαλαν μάλιστα την περασμένη εβδομάδα για καλό.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Με τα σημερινά δεδομένα ποιοι κύλινδροι είναι οκ στη Θεσσαλονίκη; (κεντροανατολικα).
 

Δεν είναι για ιδιόκτητο αλλά για νοικιασμένο σπίτι όποτε θα ξεκινούσαμε με κάτι οικονομικό και αδιάρρηκτο για την περιοχή... τώρα έχει (μαντέψτε) Κ22 που τους τον έβαλαν μάλιστα την περασμένη εβδομάδα για καλό.......

agb 9000 στα 50 ~ 60 ευρω ειναι μια καλη μεση προταση.

αδιαρρηκτο δεν υπαρχει. οτι κλεινει, ανοιγει...τα εχουμε πει.

12 ώρες πριν, Violator1978 είπε

Παιδιά καλησπέρα τα φώτα σας, στο εξοχικό έχω πόρτα ασφαλείας με securemme k2, πάω για αλλαγή με Scudo 9000, το θέμα είναι ότι η πίσω πόρτα είναι ξύλινη με έναν απλό κυλινδρο της πλάκας, κυλινδρο στην ξύλινη θα βάλω κάτι καλύτερο αλλά αρκετά οικονομικό σε συνδιασμο με κάποια μπάρα η συρτη, το θέμα μου είναι ότι η ξύλινη πόρτα ανοίγει από μέσα προς τα έξω, έχετε κάποια πρόταση;για το σενάριο της μπάρας δεν ξέρω πως θα μπορούσε να μπει, σας παραθέτω και μια άσχετη φώτο που απλά παρομοιάζει το πως βλέπω την πόρτα όταν είμαι μέσα στο σπίτι 

IMG_20200304_213435_copy_1024x1365.jpg

αυτο που βλεπουμε στη φωτο ειναι μια μεσοπορτα η οποια δεν εχει κλειδαρια με κυλινδρο αλλα μια κλειδαρια μεσοπορτας με φιξ κλειδι.

μπορεις να τη σκαψεις και να βαλεις μια προσθετη 2070 securemme + defender securemme + αφαλο οτι νομιζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, mclein² είπε

agb 9000 στα 50 ~ 60 ευρω ειναι μια καλη μεση προταση.

αδιαρρηκτο δεν υπαρχει. οτι κλεινει, ανοιγει...τα εχουμε πει.

Σωστό αυτό, εννοώ χωρις ιστορικό εαν γνωρίζει κάποιος..

σκεφτηκα και τον champion pro που έβαλα (και τον DCK) αλλα δε ξερω εαν ειναι οκ για την περιοχή και τους φαίνεται ελαφρώς τσιμπημένος στα 78€ (και 90 αντίστοιχα) που τους βρηκα στην περιοχή... Στα ίδια λεφτά (75) ειναι και ο A3P s. Τι αλλες επιλογες αξιζουν για εκει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σωστό αυτό, εννοώ χωρις ιστορικό εαν γνωρίζει κάποιος..

σκεφτηκα και τον champion pro που έβαλα (και τον DCK) αλλα δε ξερω εαν ειναι οκ για την περιοχή και τους φαίνεται ελαφρώς τσιμπημένος στα 78€ (και 90 αντίστοιχα) που τους βρηκα στην περιοχή... Στα ίδια λεφτά (75) ειναι και ο A3P s. Τι αλλες επιλογες αξιζουν για εκει;

ap3s με 5 κλειδια και διασταση 30/50 δεν υπαρχει κατω απο 100€.

champions pro με 80€ ειναι τιμια επιδοση οπως και ο dck με 90€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mclein² είπε

ap3s με 5 κλειδια και διασταση 30/50 δεν υπαρχει κατω απο 100€.

champions pro με 80€ ειναι τιμια επιδοση οπως και ο dck με 90€.

Βρηκα με 3 κλειδια στα 76. Με 5 είναι οντως στο κατοστάρικο. Τους φαινονται ωστόσο και οι 3-4 παραπανω επιλογές ακριβες οποτε ψαχνω μηπως υπαρχει κάτι πιο οικονομικό που δε το εχουν ακομα μαρκαλεψει στη θεσ/νικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

Βρηκα με 3 κλειδια στα 76. Με 5 είναι οντως στο κατοστάρικο. Τους φαινονται ωστόσο και οι 3-4 παραπανω επιλογές ακριβες οποτε ψαχνω μηπως υπαρχει κάτι πιο οικονομικό που δε το εχουν ακομα μαρκαλεψει στη θεσ/νικη...

o ap3s δεν εχει θεμα στη θεσσαλονικη. 

οπως προειπα, μονοδρομος ο agb 9000.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mclein² είπε

o ap3s δεν εχει θεμα στη θεσσαλονικη. 

οπως προειπα, μονοδρομος ο agb 9000.

Οποτε συμπερασματικα ποιοι δεν εχουν θεμα στη θεσσαλονικη;

AP3S, champion pro, o DCK K o 9000? ή κατι δεν επιασα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Οποτε συμπερασματικα ποιοι δεν εχουν θεμα στη θεσσαλονικη;

AP3S, champion pro, o DCK K o 9000? ή κατι δεν επιασα?

πολλοι κυλινδροι δεν εχουν προβλημα.

γραψε μας οταν αποφασισουν ποιον θελουν, να σου πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, mclein² είπε

πολλοι κυλινδροι δεν εχουν προβλημα.

γραψε μας οταν αποφασισουν ποιον θελουν, να σου πουμε.

Η πραγματικότητα ειναι ότι θέλουν κατι αξιοπρεπες όσο οικονομικότερα γίνεται 😅

Οποτε όσο φθηνότερο τους βρω χωρις πρόβλημα στην περιοχη τόσο το καλύτερο, το σιγουρο ειναι ότι δε θα κρατήσουν τον Κ22 (και με λειψα κλειδιά μάλιστα....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...