Προς το περιεχόμενο

Κλειδαριές και πόρτες ασφαλείας


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα για είσοδο πολυκατοικίας μου κάνει. Ο τύπος που υποτίθεται κρύβει την κάμερα είναι 100% αναγνωρίσιμος, τώρα γιατί υπάρχει αυτό στο youtube, δεν μπορώ να καταλάβω.

1 ώρα πριν, FotisLima είπε

Καλημέρα σε όλους. Τι ανοίγει τόσο εύκολα;;; !!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, Astronautis είπε

Δεδομένου ότι σε τιμές είναι παραπλήσιες, ποια θα μπορούσες να πεις ότι υπερέχει, έστω στα σημεία; Τι θα επέλεγες εσύ;

στην επαρχια δεν παιζει μεγαλο ρολο.

γενικα αξιοπρεπεις ειναι και οι 2 πορτες, πολυ καλα υλικα.

ελπιζω και σε πολυ καλη τοποθετηση και θα εισαι ασφαλης εφοσον κλειδωνεις :)

το μονο αρνητικο του rs3s ειναι οτι θελει καποια προσοχη το ατσαλακι στη μυτη / ο σιαμος στα 1300 τι κυλινδρο δινει ;

3 ώρες πριν, Doubt είπε

Ο τύπος που υποτίθεται κρύβει την κάμερα είναι 100% αναγνωρίσιμος, τώρα γιατί υπάρχει αυτό στο youtube, δεν μπορώ να καταλάβω.

για να το δει -> να τους κανει μηνυση -> να βγει και απο πανω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Doubt είπε

Εμένα για είσοδο πολυκατοικίας μου κάνει. Ο τύπος που υποτίθεται κρύβει την κάμερα είναι 100% αναγνωρίσιμος, τώρα γιατί υπάρχει αυτό στο youtube, δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Τους τσιμπησαν τελικα

https://www.sport-fm.gr/article/epikairotita/xalandri-sunelifthisan-oi-drastes-tis-diarriksis/4886853

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα, ψαχνομαι να αλλαξω τον αφαλό της πορτας μου (μενω σε πολυκατοικια) μιας και πριν 2 ημερες επιασα 3 απο τα... "κεντρικα της ΔΕΗ" να προσπαθουν να την παραβιασουν με εργαλιάκια ενω ημουν μεσα! Η πορτα που εχω ειναι 5-6 εκ (στο περιπου) και αλουμινενια με μια πολυ απλη κλειδαρια cisa! 

Ψαχνω να βρω καποια οσο το δυνατον πιο απαραβιαστη με τιμη μαξ 80-90 ευρω! Εχει να προτεινει καποιος κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
2 ώρες πριν, jasonas21 είπε

Καλησπερα, ψαχνομαι να αλλαξω τον αφαλό της πορτας μου (μενω σε πολυκατοικια) μιας και πριν 2 ημερες επιασα 3 απο τα... "κεντρικα της ΔΕΗ" να προσπαθουν να την παραβιασουν με εργαλιάκια ενω ημουν μεσα! Η πορτα που εχω ειναι 5-6 εκ (στο περιπου) και αλουμινενια με μια πολυ απλη κλειδαρια cisa! 

Ψαχνω να βρω καποια οσο το δυνατον πιο απαραβιαστη με τιμη μαξ 80-90 ευρω! Εχει να προτεινει καποιος κατι?

Βάλε φωτο μπροστά πίσω πλάι να σου πει ο mclein που είναι η δουλειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα

άρχισα να διαβάζω το θέμα αλλά επειδή είναι τεράστιο, θα ήθελα την συμουλή σας

Ενδιαφέρομαι για μια νέα θωρακισμένη πόρτα σε μονοκατοικία, εξωτερικά θα βρέχεται οπότε θα μπεί αλουμίνιο

έχω γυρίσει πολλά μαγαζιά και η αλήθεια είναι ότι έχω μπερδευτεί, όπως καταλαβαίνετε ο καθένας λέει ότι η καλύτερη ειναι η δικιά του και ούτε κάθε εξής

σε ποια χαρακτηριστικά θα πρέπει να εστιάσω?

Μπάτζετ υπολογίζω πε΄ριπου στα 1500 ευρώ.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, turbakiasss είπε

Να ξέρεις ότι με μια κλωτσιά όλο το μέσα κομμάτι σπάει για πλάκα.

Οταν λες το μεσα? Εννοείς την κασα? 

Εντάξει σε πολυκατοικία μένω και οι επίδοξοι "ελεγκτες της ΔΕΗ" καθε φορα που προσπαθούν να μπουν καπου, το κάνουν οσο ήσυχα μπορούν και με παραβίαση της κλειδαριάς! Οποτε θεωρώ ότι κλωτσιές κλπ επειδή κάνουν θόρυβο, τις αποφεύγουν! Αλλες φορες που μπήκαν σε αλλα διαμερίσματα στους πανω ορόφους, το εκαναν απο την κλειδαριά! Γι αυτο και εστιάζω εκει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, jasonas21 είπε

 

νομιζω ενας cisa astral s ή ενας agb 9000 θα λυσει εντελως το προβλημα σου με τους οπαδους της Roma Italia !

μαξ κοστος στα 50 ~ 60 ευρω για διασταση 30/40 ή 30/45 :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

θα ήθελα την συμβουλή των επαγγελματιών.

επειδή πρόσφατα πήγα σε ένα χώρο ισόγειο με ρολό, υπάρχει περίπτωση να βρώ αφαλό ( 30/30 ) και λουκέτο τύπου τάκου, με ίδιο κλειδί και για τα δύο?

Επίπεδο ασφάλειας σκεφτόμουν κάτι σε Astral S ή AGB 9000.

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mclein² είπε

νομιζω ενας cisa astral s ή ενας agb 9000

Αυτους ξεχώρισα και εγω σε ενα ψάξιμο που έκανα μονος μου! Επίσης και τον mauer elite 2 red line, αποψη? 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, jasonas21 είπε

Αυτους ξεχώρισα και εγω σε ενα ψάξιμο που έκανα μονος μου! Επίσης και τον mauer elite 2 red line, αποψη?

Για εμενα μην πας σε οικονομικότερο απο τον AGB 9000. Για Mauer εγω θα κοίταγα και τον MAUER Red Line GM εχει ασυνήθιστα μακρι κλειδι που δεν πικάρετε με συμβατικα εργαλεια, εχει μπίλιες και πίσω από το ωστήριο και βγαινει και σε διαστάσεις που θα τον βαλεις στην πορτα σου και δεν θα εξεχει καθόλου ωστε να τον σπάσουν

Επεξ/σία από Petros Electron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...