Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για πλυστικο μηχανημα


bsp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα, 

επειδή προσανατολίζομαι κι εγώ στο Κ4 της Karcher, θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς άποψη για το Silent edition. Δυστυχώς βρίσκομαι σε πολυκατοικία στο κέντρο (το θέλω κυρίως για μπαλκόνι, χαλιά κλπ), χωρίς γκαράζ ή χώρο που δε θα ενοχλώ. Στο youtube έχει κυρίως video για το κανονικό K4 το οποίο ακούγεται πολύ φασαριόζικο (εξαίρεση ένα σύντομο που βρήκα για το silent) και γενικά δε νομίζω ότι μπορώ να σχηματίσω καθαρή γνώμη μόνο από youtube. Απ' ό,τι ρώτησα σ' ενα μαγαζί στο Αιγάλεω που το΄χει δεν υπάρχει δυνατότητα για επίδειξη και εννοείται δε θα ήθελα ν'αγοράσω κάτι τόσο ακριβό που δε θα μπορώ να χρησιμοποιήσω τελικά...

Εννοείται καλοδεχούμενη και κάθε άλλη πρόταση για σχετικά αθόρυβη, σπιτική λύση. 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μιας και μιλήσατε κάποια στιγμή εδώ για το parkside του Lidl και το θέλω για το εξοχικό, υπάρχει κάπου να δούμε πότε πιθανόν να ξανάρθει για πώληση Αθήνα ή απλά πρέπει να παρακολουθούμε κάθε εβδομάδα το site τους. 😝

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον με άκουσε ότι το ψάχνω και μου κάνει πλάκα. Βάζει την Δευτέρα ένα πλυστικό parkside αλλά είναι άλλο μοντέλο μικρότερο.. 

🤪

Επεξ/σία από ChrisAce
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ChrisAce είπε

Μάλλον με άκουσε ότι το ψάχνω και μου κάνει πλάκα. Βάζει την Δευτέρα ένα πλυστικό parkside αλλά είναι άλλο μοντέλο μικρότερο.. 

🤪

Περίμενε για το μεγαλύτερο η δες κάποιο άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Καλησπέρα σε ολους.Παιδια δυστυχως μου εσπασε το ακροφυσιο απο το lavor 145. Μπαινονταν στο site tou leroy να ψαξω για ανταλλακτικα διαπιστωσα οτι δεν πωλουνται ξεχωριστα..Παιρνω τηλεφω και μου λενε ακριβως το ιδιο ... WTF ???? Mο ειπαν να το παω απο εκει μηπως περαστει στην εγγυηση (το εχω 1,5 χρονο) αλλα απο σπασιμο δεν νομιζω να τοι πιασουν. Ειναι δυνατον να μην εχουν ανταλλακτικα ? Δηλαδη τι ? Σπαει κατι αξια 5€ καταλαθος και παιρνουμε μηχανημα καινουριο ? Εχει τυχει σε καποιον? Ευχαριστω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, tziminhio είπε
  • Καλησπέρα σε ολους.Παιδια δυστυχως μου εσπασε το ακροφυσιο απο το lavor 145. Μπαινονταν στο site tou leroy να ψαξω για ανταλλακτικα διαπιστωσα οτι δεν πωλουνται ξεχωριστα..Παιρνω τηλεφω και μου λενε ακριβως το ιδιο ... WTF ???? Mο ειπαν να το παω απο εκει μηπως περαστει στην εγγυηση (το εχω 1,5 χρονο) αλλα απο σπασιμο δεν νομιζω να τοι πιασουν. Ειναι δυνατον να μην εχουν ανταλλακτικα ? Δηλαδη τι ? Σπαει κατι αξια 5€ καταλαθος και παιρνουμε μηχανημα καινουριο ? Εχει τυχει σε καποιον? Ευχαριστω

Tα lavor είναι τα ίδια με τα parkside (LIDL), οπότε πήγαινε μαζι με το σπασμένο σου ανταλλακτικο στο service του Lidl, εαν εισαι αθήνα.

Σίγουρα έιναι τα ίδια.

http://houston-service.com/ Νέα Ιωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, tziminhio είπε

Ευχαριστώ. Τι εννοείς ίδια; έχουν ίδιες συνδέσεις; το έχεις δοκιμάσει; 

Ναι έχουν τις ίδιες συνδέσεις μπροστά.

Πρόσφατά πήρα αφροποιητή για lavor επειδή εχει την ίδια σύνδεση με το parkside μου. Εαν εισαί αθήνα πήγαινε από εκεί και θα βρέις άκρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, mpitzi91 είπε

Ναι έχουν τις ίδιες συνδέσεις μπροστά.

Πρόσφατά πήρα αφροποιητή για lavor επειδή εχει την ίδια σύνδεση με το parkside μου. Εαν εισαί αθήνα πήγαινε από εκεί και θα βρέις άκρη!

Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/5/2020 στις 9:18 ΠΜ, mpitzi91 είπε

Ναι έχουν τις ίδιες συνδέσεις μπροστά.

Πρόσφατά πήρα αφροποιητή για lavor επειδή εχει την ίδια σύνδεση με το parkside μου. Εαν εισαί αθήνα πήγαινε από εκεί και θα βρέις άκρη!

Επιτέλους βρήκα λύση. Ευχαριστώ και πάλι  φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/5/2020 στις 9:18 ΠΜ, mpitzi91 είπε

Ναι έχουν τις ίδιες συνδέσεις μπροστά.

Πρόσφατά πήρα αφροποιητή για lavor επειδή εχει την ίδια σύνδεση με το parkside μου. Εαν εισαί αθήνα πήγαινε από εκεί και θα βρέις άκρη!

Αφροποιητη για το αυτοκίνητο; αν ναι ποιον και από που τον αγόρασες;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...