Προς το περιεχόμενο

The Batman - Matt Reeves new movie


gnsX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να μη πολυκρίνω το cast πριν δω το τελικό αποτέλεσμα, γιατί ουκ ολίγες φορές φαινομενικά αταίριαστες επιλογές το έφεραν..

Αλλά η φάση με το Batman σα τρολιά μου φαίνεται, γιατί παράλληλα βγάζουν καλύτερες ταινίες (Joker, WW, ενδεχομένως το Birds of Prey).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

Προσπαθώ να μη πολυκρίνω το cast πριν δω το τελικό αποτέλεσμα, γιατί ουκ ολίγες φορές φαινομενικά αταίριαστες επιλογές το έφεραν..

Αλλά η φάση με το Batman σα τρολιά μου φαίνεται, γιατί παράλληλα βγάζουν καλύτερες ταινίες (Joker, WW, ενδεχομένως το Birds of Prey).

Είμαι από αυτούς που στήριζαν τον Affleck ως Batman. Όποιος δει την extended edition του Batman vs Superman θα καταλάβει γιατί το λέω. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα μπορουσαν να κανουν ενα TDKR με τον Keaton, τωρα που ειναι στην καταλληλη ηλικια, αλλα που μυαλο.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

irony.png.ef3ea5b416e2a3f92ebffa9591290eb4.png

Αναμάσημα είναι οι ίδιες ιστορίες ξανά και ξανά.. 

Δε χρειάζεται ριμπούτ κάτι που έχει υπάρξει τόσο καλό.

Κι αφού ο μόνος λόγος που γίνεται είναι για την κονόμα, χίλιες φορές να συνεχίσουν την πετυχημένη συνταγή, αντί να προσπαθούν να την ξαναπετύχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα κράταγα μικρό καλάθι. Όχι λόγο Pattinson αλλά για τον σκηνοθέτη και σεναριογράφο Matt Reeves.

Ούτε χρειάζεται να αναλώνεται ο Νόλαν φτιάχοντας άλλες μπατμαν ταινίες. Τι θα μπορούσαν να κάνουν; Το επερχόμενο James Bond έχει συμπαθητικούς συντελεστές... Fukunaga (Sin nombre, beasts of no nation, True detective κ.α.) και στο σενάριο Phoebe Waller-Bridge (fleabag) και Scott Burns ( The Bourne Ultimatum, Contagion) Τέτοιοι συντελεστές προκαλούν σε εμένα χαϊπ.

Απ'την άλλη πλευρά ποιος ξέρει. Δεν είναι τραγικός σκηνοθέτης ο Matt Reeves. Μπορεί να κάνει την έκπληξη. Εδώ ο σκηνοθέτης των hangover έκανε το καλούλι+ Joker.

Επεξ/σία από Sanjuro
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ελάχιστες κομιξοταινίες, αλλά να που έρχεται ακόμη μια και για μένα.

Τέλεια ιδέα να δούμε Batman από Matt Reeves! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα κάνει μέτρια ταινία, είμαι πεισμένος ότι θα είναι από πολύ καλή μέχρι καταπληκτική.

Ο Pattinson μια χαρά επιλογή είναι. Θα έχει και καλή καθοδήγηση, δεν τον φοβάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Manuel είπε

Βλέπω ελάχιστες κομιξοταινίες, αλλά να που έρχεται ακόμη μια και για μένα.

Τέλεια ιδέα να δούμε Batman από Matt Reeves! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα κάνει μέτρια ταινία, είμαι πεισμένος ότι θα είναι από πολύ καλή μέχρι καταπληκτική.

Ο Pattinson μια χαρά επιλογή είναι. Θα έχει και καλή καθοδήγηση, δεν τον φοβάμαι.

 

Ο "βαμπίρ" Pattinson θα με έκανε να μην πλησιάσω καν την ταινία. Αλλά έχει κάνει καλές ταινίες από τότε και δείχνει να είναι πολύ καλύτερος ηθοποιός από ότι είχε φανεί, οπότε και εγώ συμφωνώ ότι μπορεί να κάνει πετυχημένο τον ρόλο.

(τουλάχιστον η άθλια Stewart φροντίζει να μου υπενθυμίζει σε κάθε ρόλο της ότι δεν έκανα τελείως λάθος με την αρχική εντύπωση μου)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...